PDA

צפייה בגרסה מלאה : דילמה בקניית רכב שטח

י@יר
08-06-07, 18:44
ברשותי טרופר שנת 2000 מצב מצויין כבר פרסמתי כמה פעמיים ואנשים מתחילם לרוץ אחרי רגע לפני סגירת המכירה אני מתחיל לחשוב מה אני יקנה במקום חשבתי על כמה אופציות כמו פרדו או לנדרובר דיסקברי שנת 2002/3 אך המחיר גבוה מידי ואינירוצה להתחיל לרדת בשנתון יותר מידי מתחיל לחשוב על קניית גימיני או ויטרה ולהשקיע בהם בשיפורים בקיצור מחפש רכב בקטגוריה דומה של הטרופר ובאזור ה120אלף אשמח לרעיונות ופירוט למה אתם היתם הולכים על אותו רכב

גיא
08-06-07, 19:27
למה אתה מוכר ?

מה הסיבה שמפריעה לך להשאר עם הטרופר ?

כשתדע למה אתה רוצה למכור, חפש תחליף שאין לו את הבעיה הזאת.

asafk
09-06-07, 13:40
גם בפרדו וגם הדיסקברי כלים מצויינים. שניהם, במצב סטנדרטי, יהיו מכונות טיולים נהדרות. לדיסקברי יתרונות משמעותיים על הפראדו- גם בנוחות הנסיעה וגם בעבירות- אבל מנגד, על הפראדו כתוב טויוטה.
דיסקברי 2001 יעלה לך בסביבות ה100 אלף, יישארו לך 20 לשיפורים שיהפכו אותו לרכב טיולים מצויין. פראדו מאותה שנה או דיסקברי חדש יותר במעט לא ישאירו לך עודף לשיפורים (שלא חייבים, אם להודות על האמת, כל זמן שמדובר בג'יפ טיולים משפחתי).
בכל מקרה, אתה עולה מעט בשנתון, ונכון מה שגיא כתב- על איזו בעיה ההחלפה באה לענות? רק מול השאלה הזו תוכל להחליט מה כדאי.

אסף.

י@יר
09-06-07, 21:12
הסיבה למחירת הרכב היא פשוט הרצון להחלפה וגם שיהיה אפשר ליסוע בראש שקט ולא לפחד מכל רעש קטן מכיוון המנוע לא אחת הינו בדרך לטיול ופטעום התורים התחילו לעשות סימנים והחלטנו לבטל את הטיול רק כדי לגלות שאין שום בעיה וחוץ מיזה הרכב עצלנו כבר 5 שנים ויש רצון בגיוון

גיא
09-06-07, 22:54
ידידי

צר לי לאכזב אותך
ֿאבל הקדמה היא רעה חולה וכל אוטו חדש שתקנה יהיה פחות טוב ממה שיש לך.

תחליף את הגומיות האלו של המזרקים ותשמור על מה שיש לך

במכוניות חדישות יש רק בעיות חדישות.

-->