PDA

צפייה בגרסה מלאה : למומחי הפורום ,חדש בתחום - DODGE RAM

kuju
24-01-04, 16:29
רציתי לברר מה ידוע למישהו מכם על DODGE RAM
אני מתענין כרכב שיני לטיולי שטח רגועים אך עם יחוד וכיף
האם יש לו חלקים ?
לאיזה דגמים הוא מקביל מכנית ?
האם להסתבך או לא ?
צריכת דלק לא מתרידה אותי שכן הרכב אך ורק יטייל
תודה על התגובות הרציניות

אריק זמר
24-01-04, 17:27
שלום,
קודם כל על מנת לעזור בהבנה המקדימה שיניתי לך את נושא ההודעה.
הלאה,
הדודג' ראם אינו נפוץ בארצנו, וזאת יחסית לרכבי GMC ושברולט...וזה אומר הרבה בהתייחס למנוע, לחלקי חילוף שונים וכדומה.
דודג' בכלל הגיעו לארץ בשנים ספורות באופן מסודר, כמדומני עד שנת 81-82 והפרטים הקיימים לאחר שנתון זה הגיעו בייבוא אישי.
ישנו בפורום חבר שדי אוהב את הכלים הללו ועד שהוא יענה, אם תוכל לשפוך קצת יותר מידע כגון שנתון הרכב ודגם מדוייק.
בברכה,
אריק.

kuju
25-01-04, 08:12
שלום לכולם
הרכב משנת 84 והוא נמצא למכירה בצפון עם זה עדיין אקטואלי
רכב מענין מאד אך בתנאי שיש לו חלקים בארץ אם לא מנסיוני הקצר בתחומים אחרים כשתהיה שמש ויום יפה הוא יעמוד בצפיה לחלק מארה"ב
הבחור ביקש עליו 30 לפני כשלושה שבועות והוא במצב טוב
הרכב נראה מאד מיוחד מהחומר עליו באינטרנט

אבל נראה לי שלבסוף אחפש סופה זולה או בליזר שבעליו לא חושב שהוא עשוי זהב ולא אסתבך עם חלקים ורכבים עומדים
תודה על התגובות
רון
http://www.cardomain.com/member_pages/view_page.pl?page_id=405731

אריק זמר
25-01-04, 19:31
אוקיי,
הרכב אכן מעניין מאד אך לדעתי מלבד העובדה שמחיר זה אינו מוצדק בעליל אלא במידה והינך ממש אוהב את הרכב.
בעיית החלקים בארץ הינה הבעייה הגדולה ביותר אולם נבירה במגרשים תעלה בידך חלקים מסויימים אף על פי שהמגרשים להרגשתי די מנקים את המלאי שלהם (יש לי פשוט שני סרני דודג' ומעטים המגרשים שמוכנים אפילו להחליף אותם תמורת סרני GM)
הזמנת חלקים מחו"ל הינה פריבילגיה שלא ידענו לנצל בעידן טרום האינטרנט אך עכשיו כמו שאתה מבין, החסם היחיד הינו זמן ההמתנה העלול להשתנות בהתאם לסוג המשלוח, החל מימים ספורים ועד כחודשיים שלושה בהובלה ימית.
אתר מקיף על הדודג' ניתן למצוא כאן:
http://ramchargercentral.com/

Bulldog
25-01-04, 19:35
כמו בשרשור הברונקו. בסוף זה ייגמר עם רכבת כח של GM, לדעתי, עדיף לקחת GM מלכתחילה.

kuju
25-01-04, 22:33
המון תודות על עזרתכם
זה לא יגמר בGM כיוון שאני מפחד מחיזוקי שילדה ובבליזר השילדות נוטות להיסדק (על בסיס מידע מהפורום) או שזה יגמר בוואנדורה של קוויגלי (אני צריך לדעת אם יהיה לי כיף לטייל איתה ועם אישתי והפירינאי)או ברכב יותר שבלוני (דיסקברי, סופה ושאר חיות שני סרנים קשיחים שהולכות ומתמעטות ) על כל פנים בין השורות הבנתי כי לא אזכה להנות מהרכב שיחכה בעיקר לחלקים
חברה
המון תודה
ניפגש בשטח (בטח תחלצו אותי כמה פעמים ) כשאמצא את בחירת ליבי (האותו כמובן)

Bulldog
25-01-04, 22:38
אם אני לא טועה היה דיון גם על הוואנדורה 4X4 בפורום.

kuju
25-01-04, 23:39
בולדוג
היה גם היה דיון על קוויגלי
את כל השירשורים שלכם על גדולי המימדים למדתי ובחנתי עכשיו נותר רק להחליט ולקנות(אה ואז לצאת לטייל ) אני מקווה שלא יקח הרבה זמן למצוא משהו במחיר הנכון ובמצב טוב
ושוב תודה רבה
הפירינאי

אריק זמר
26-01-04, 03:05
בלייזר משנתון מתקדם לדעתי ייתן לך את המקסימום אם אחרי ולמרות הכל חשבת על דודג' ראם...מה גם שחיזוק שילדה אינו אמור לפסול שום רכב...
לא כטיפול מונע ולא לאחר מעשה...זה יכול לקרות גם בסופה באותה נקודת כשל - הגה הכוח...ואם כבר חרשת את הפורום היית יכול למצוא גם דוגמא לפיתרון בדמות חיבור התיבה גם לקורת האורך השניה.

gluk
28-01-04, 17:30
טוב, ראיתי מילה וואנדרה וכרגיל הייתי חייב. :) אז לגבי כיף לטייל: מה אני אגיד לך, מניסיוני זה אכן כיף, ויש לה עבירות מפתיעה לטובה, אם ראיתה שירשור הקודם, כבר אמרתי הכל פחות או יותר. לדעתי, הדגמים חדשים יותר נמוכים, מה שאומר שצריך להגביע אותם, אם אתה רוצה משהו יותר "קרבי"! אם ממש יש לך סבלנות (וקצת כסף/ידיים/זמן), אתה יכול להפוך אותה בפנים ממש לארמון נייד - יותר טוב מזה? וכל זה במחיר של בלייזר ישן לפחות ב-10 שנים! אני את הבחירה שלי עשיתי, ולא מצטער לרגע. ויש עוד כמה "פסיכים" כמוני, ככה שלא רק אני.

-->