PDA

צפייה בגרסה מלאה : דחוף למחר (שבת, 16/6) - זקוק לכתובת של עץ תותים מניב.

רכס חיים
15-06-07, 22:08
מסיבות של פיקוח נפש אני חייב להביא מחר לפחות שני ק''ג תותים של עץ לבנים או אדומים. אני מבקש כתובת - רצוי באזור השרון של עץ כזה שאפשר לקטוף ממנו באופן חוקי.בכלל - כדאי לנו למפות את כל עצי הפרי הנטושים במדינה כולל חוות דעת איכותיות - לטובת כל הג'יפאים המסתובבים בר בשטח. אם הרעיון נראה לכם ומדובר בתאנים, חרובים, סברס ,תותים, ענבים, משמש, אפרסקים וכו'' אפשר לאחר החלטה לרכז מפת פירות העונה שתגדל במשך הזמן לאטלס שלם לטובתינו.

רכס חיים
16-06-07, 07:54
אני מבין שהמידע סודי ואתם שומרים את התותים לעצמכם.ממש לא חברי. אם למישהו יש נקיפות מצפון עליו להודיע לי את הכתובת בשעתיים הבאות.

חנן-ג'יפולוג
16-06-07, 09:21
פארק קנדה ליד לטרון. יש שם בארות אמאוס שלידן יש תותים, לבנים. כשמגיעים ממחלף לטרון אל הפארק אז זה מצידו השמאלי של הכביש (הפארק נמצא משני צידיו של הכביש למבוא חורון) .

רכס חיים
16-06-07, 10:46
חנן - אתה ענק ואיך סנילי כמוני ששכח מהאתר הזה. תוך שעתיים אני שם.

חנן-ג'יפולוג
16-06-07, 12:22
אתה מוזמן לקפוץ אליי, בדרך חזרה.

רכס חיים
17-06-07, 04:08
4 שעות של חיפוש לא הניבו אפילו עץ אחד לרפואה,למרות מאות עצי פרי מכל הסוגים כולל תפוחים.עכשו צריך למצוא עץ כזה בשבוע הבא.ראיתי את ההזמנה רק עכשו [ 0400 בבוקר].

עמית דן
17-06-07, 07:02
אתה מוזמן לבוא לירושלים, לבית הכרם, רק תביא איתך כפפות כי העונה בשיאה !!

רכס חיים
17-06-07, 13:58
יש כתובת מדויקת או הם מפוזרים בכל הסביבה??

חנן-ג'יפולוג
17-06-07, 21:43
אני לא מבין, חיים. היית היכן שאמרתי ולא היה? זה מוזר בלשון המעטה כי בשבת הקודמת היו שם תותים רגע לפני הבשלה, וחלקם כבר הבשילו.

רכס חיים
18-06-07, 04:53
אין לי בעיה להיות שם פעם נוספת ,עם נ.צ. מדויק של עץ בדוק.

חנן-ג'יפולוג
18-06-07, 07:21
נ.צ. אין לי, אבל במחלף לטרון אתה פונה לכיוון בית חורון, מודיעין. לאחר כמה מאות מטרים הפארק נמצא מימינך ומשמאלך. פנה שמאלה. סע עד הסוף ותגיע לT . פנה שמאלה. סע עם השביל עד שתגיע לרחבה קטנה ושם תראה בשמאל הרחבה שלט "בארות אמאוס" . התות ליד. שערי הפארק סגורים בשעות הלילה, משהו כמו 2000-0700 .

רכס חיים
18-06-07, 11:49
לא תאמין ,אבל חרשתי את כל הצד הימני - מזרח -ולא הגעתי כלל לצד שמאל -מערב.

חנן-ג'יפולוג
18-06-07, 21:45
אני באמת מתקשה להאמין, כי כתבתי:

פארק קנדה ליד לטרון. יש שם בארות אמאוס שלידן יש תותים, לבנים. כשמגיעים ממחלף לטרון אל הפארק אז זה מצידו השמאלי של הכביש (הפארק נמצא משני צידיו של הכביש למבוא חורון) .

נו טוף, כנראה שהלחץ עשה את שלו. יש מישהי בהריון בסביבה שלך? :smile:

רכס חיים
19-06-07, 05:25
חנן - כבר אמרתי בעבר שהטיפשות היא קראיירה.הענין בתותים האלה זה שהבת שלי שבקרולינה הצפונית ביקשה ריבה של התותים האלה ,ויכול להיות ......שהיא בהריון,רק שאני לא יודע מזה כלום - כרגיל בנושאים האלה.

GodsFather
19-06-07, 08:01
אפשר שאלת תם ? מה הקשר בין הריון לדברים האלה ?

מוני אורבך
19-06-07, 08:17
חיים יש לי עץ תותים בגינה (שחורים). עכשיו יש רק את השאריות אבל אולי ניתן יהיה להוציא עוד איזה קילו. לחלופין יש לי צנצנת שלמה של ריבה שממש אין לי מה לעשות איתה (לא אוכל הרבה מתוק). רציתי להראות לילדה איך עושים ריבה (-: . אם אתה רוצה, אתה מוזמן לשניהם. אני ברמת ישי.

tzagi
19-06-07, 09:25
חנן - כבר אמרתי בעבר שהטיפשות היא קראיירה.הענין בתותים האלה זה שהבת שלי שבקרולינה הצפונית ביקשה ריבה של התותים האלה ,ויכול להיות ......שהיא בהריון,רק שאני לא יודע מזה כלום - כרגיל בנושאים האלה.

חיים,
במקרה שאתה לא יודע,
אין כל בעיה לקנות תותים בכול מדינה בארהב"
אומנם צריך ללכת לסופרמרקט....ואת זה יש בכול פינה, אולי לא במדינות מפותחות כמו צפון קרולינה,
ובמיוחד בזמן הזה של השנה,
שחורים, אדומים, כחולים......לבנים לא ראיתי.
כמו כן יש לקנות כל ריבה שיבוא לדעת אדם,
באמת אנחנו לא חיים במדינה בעולם השלישי..

lizard
19-06-07, 10:57
ג'ו, אפשר לקנות הכול אבל לפעמים אין כמו ריבה של הבית.

רכס חיים
19-06-07, 13:49
מוני - כנראה לתותים לא אגיע אבל לריבה יתכן. רק לפני שבועיים חיפשתי באזור שלך ולא מצאתי כלום.אם אגיע בשבת אתאם קודם בכדי שיהיה לך מספיק זמן להתייחד עם הצנצנת.

-->