PDA

צפייה בגרסה מלאה : מצבר של 100 אמפר למגנום

eitantoon
24-01-04, 21:29
לפני מספר חודשים רכשתי מצבר 100 אמפר של חברת של הישראלית למגנום. לאחר תקופה קצרה המצבר התחיל לזייף ותא אחד מת. בחברה שנמצאת בשכונת התקווה הם טענושהאחריות שלהם תופסת ששה חודשים בלבד. האם נתקלתם במצבר שאמור להחזיק פחות משנה ?

רכס חיים
26-01-04, 02:28
מצבר 100 אמ/ש הוא גדול ויקר. אפילו המצברים המקומיים שלדעת כולם באיכות ירודה במיוחד נותנים שנה לפחות. בדרך כלל מצברים גוועים שבוע לאחר תום האחריות היות וקל מאוד לתכנן אותם למועדים מדויקים. מי שמכר לך את המצבר הוא קרימינל מסחרי שאם יש לך כח ורצון אתה יכול להיפרע ממנו, אך היות ומדובר במאות שקלים מן הסתם תרגע בעוד ימים ספורים ותעבור לסדר היום. מחובתך לפחות לפרסם את כל הפרטים על המצבר ועל המשווקים בכדי שהחנות שלהם תיסגר עקב פשיטת רגל בתוך מספר חודשים.

עמי
26-01-04, 08:26
קרימינלים הם לא.
המצבר שלי נקנה שם (100A) והוא מחזיק כבר למעלה משנתיים של עבודה אינטנסיבית.

gluk
28-01-04, 13:31
והם לא אמרו לפני זה שאחריות לשישה חודשים? ובכמה קניתה מצבר? אני יודע שבאוטו דיפו למשל, האחריות על מצברים לרכבי דיזל קצרה יותר (ודי ברור, למה), אולי גם אצלם? אבל מוזר - שישה חודשים למצבר חדש נראים לי פחות מדי איך שלא תסתכל...

shachar
28-01-04, 15:49
ממה שאני נתקלתי ושמעתי דני משלו מצברים הוא בעל עסק הוגן וגיפאי בעצמו.

בכל מקרה אחריות על דיזל לעולם קצרה ממצבר לרכב בנזין

eitantoon
01-03-04, 20:30
תודה על התגובות.
אכן המצבר נרכש עם אחריות עמומה (שכחתי לבדוק ואין בידי את החשבונית המקורית) סמכתי על המוכר בחנות והובטח לי שהמצבר חזק ואמין.
כשהייתי בסוכנות shell, שטפו אותי בלעג וליגלוג ושלחו אותי לדרכי בלי התנצלות.המצבר עלה לי 650 ש"ח שזה לא זול והחזיק 7 חודשים. לפי אנשי shell, "זה סביר, סע לשלום, המפתחות בפנים" ואפילו הוסיפו שאם לא מוצא חן בעיניך אל תקנה. אז לכל מי שעדיין חושב לרכוש מצבר shell , ראו הוזהרתם. אני לא אגיש תביעה אבל לא אתקרב למצבר כזה שוב.

קובי
04-03-04, 16:14
תודה על ההזהרה אבל עדיין לפני יותר משנה רכשתי מצבר דומה ובסקר יצא הכי זול 950 ש"ח ואני נוסע גם במגנום שהוא רכב ביטחון עם המון צרכני חשמל גדולים והקודם החזיק כארבע שנים וזה עדיין כמו חדש מה כן אני מוסיף מים פעם הארבע חמש חודשים.

קובי

dice2
04-03-04, 22:31
תמוהה ומוזר לי שלא כיבדו אחריות
ואינני בא לשפוט את המיקרה
אך מניסיון רב עם המצברים של דני אם בטרקטורים שלי ואם בטנדר וכלה בפרייבט של אימי
אני מאוד מרוצה מהמצברים ולגבי אחריות לא הייתה לי או למי מהחברים ששלחתי אליו בעיה
מניסיון אישי מגנום אוהב מצברים והרבה (שנה וחצי בד"כ והולך מצבר) ומצד שני התקופה שציינת קצרה אפילו ביחס למגנום
עצתי שתבדוק אולי האלטרנטור מטעין גבוה מדי מצב שמטגן את המצבר מהר מאוד
ותמצא גם את תעודת האחריות שקיבלת עם המצבר (שים לב שללא תעודת אחריות זכותם המלאה לא לספק לך שירות ומס' חודשי האחריות מצויין על גבי התעודה)

בועז
גילוי נאות: דני חבר אישי ואמשיך להמליץ על המצברים שהוא משווק בעיקר על סמך ניסיון אישי והרבה חברים מרוצים ולא על סמך החברות

eitantoon
07-03-04, 21:57
הוא עצמו לא נכח במקום בזמן שאנשי המשרד זרקו אותי בבושת פנים ובלגלוג. אין לי מושג מי זה דני ואם הוא עצמו גיפאי כמונו, שאל אותו איך הוא היה מרגיש אם המצבר שלו היה הולך אחרי 7 חודשים. ויותר מזה, איך הוא היה מרגיש לו הוא עמד שם במקומי וספג עלבונות מאנשי shell ?
יותר מזה, בזמן שהם זרקו אותי מהמשרד, אמרתי בפירוש שאכתוב על כךבפורומים של אנשי שטח כדי להרתיע אחרים מלעשות את אותה טעות וגם על כך הם לגלגו. "לא מזיז לנו אם תכתוב ואם תספר, לאנשים יש זכרון קצר ותוך שבוע הם ישכחו גם אם תכתוב על זה לכולם" זו היתה התגובה שלהם ואתה חייב להודותשזו לא תגובה של עסק שמכבד את הלקוחות שלו.
אולי תעביר את זה לדני אם אתה מכירו אישית. אני מוכן ואשמח לשוחח איתו אם יש לו מה לומר לי.
איתן.

dice2
07-03-04, 23:23
אין לי מושג מול מי עמדת שם במשרד
אבל תתקשר למס' טלפון 03-9732968
ותבקש לדבר עם דני בלבד
הוא זה אשר יוכל לעזור במידה ויש מה לעזור
אבל כמו שכתבתי ללא כתב אחריות או חשבונית אתה בבעיה
כיוון שיהיה לך קשה להוכיח קניה של מצבר חדשבתאריך מסויים מבחינתם אולי קנית משומש או סוג ב' שקיימים להשגה במחיר מוזל מאוד ולכאלו לא ניתנת שום אחריות
זו הלוגיקה
הרבה יותר מזה אני לא יכול לעזור

בועז

eitantoon
09-03-04, 19:46
לא אתקשר מכיוון שבשבילי גמרתי עם shell לתמיד.
בכל זאת תודה
איתן

t_uri
09-03-04, 20:53
מוזר :? . אני קניתי ממנו שני מצברים (במקרה שניהם לפרייבטים) ובינתיים, בלי עין הרע, המצברים מתפקדים מעולה.

אורי טל.

eitantoon
10-03-04, 20:21
הגדולים הם אלה שאינם אמינים. כמו שכתבתי קודם, העובדים עצמם אישרו באוזני שחברת שמירה ואבטחה גדולה עזבה אותם והפסיקה להשתמש במצברי shell אחרי שכמות גדולה של מצברים 100 אמפר התקלקלו בטנדרים לאחר 3 (!) חודשים בלבד. מאחר ו shell לא הסכימה לקחת אחריות, החברה עזבה. ציטוט מפי אחד העובדים שהיה במשרד.

איתן

קובי
12-03-04, 00:45
מניסיון אישי מגנום אוהב מצברים והרבה (שנה וחצי בד"כ והולך מצבר) ומצד שני התקופה שציינת קצרה אפילו ביחס למגנום

מה הכוונה שמגנום אוהב מצברים?
יש לי כמה חברים בעלי מגנום אני נוסע במגנום שהמצבר הקודם החזיק ויפה בערך 4 שנים והקיים יותר משנה חייב לציין כי המגנום שברשותי מותקנים עליו המון צרכני חשמל כמו חמישה זרק אורים (פרוז'קטורים) וכן שלושה מע' קשר מע' כריזה ועוד ומלבד מילוי מים פעם בכמה חודשים אין לי בעיות אם המצבר.
יכול להיות שהאלטרנטור של המגנום מיצר יותר ממה שהוא אמור ולכן אצלי אין בעיה?

קובי

-->