PDA

צפייה בגרסה מלאה : פראדו 2002- בעיות נפוצות+המלצות

אורי ק.
20-06-07, 17:46
שלום,
אני מחפש מזה זמן רב פראדו 2002 ארוך. בכל המודעות אני מוצא רק רכבים עם קילומטראז' גבוהה מבחינתי- בין 160 ל180 אלף ק"מ. נראה לי מוזר להשקיע 160,000+- ש"ח בשביל רכב עם קילומטראז' כזה.

האם יש ממה לחשוש מרכב עם קילמוטראז' גבוהה כזה?? האם יש "מחלות כרוניות" שמתגלות בגיל הזה של הרכב?

ברור לי שרכבים כאלה אינם חסינים מפני תקלות (גם אם רשום "טויוטה" בחזית), אך אין לי זמן ועצבים כדי להתרוצץ במוסכים השונים סביב תקלות קטנות וגדולות ככל שיהיו.
אודה למגיבים על בסיס נסיון ומידע אישי.

אורי.

E.Z.
28-07-07, 12:37
כידוע הנושא הוא לא שחור או לבן...
יכול להיות רכב עם מעט קילומטרז' ויהיו לו הרבה תקלות בגלל גורמים שונים של טיפול לקוי או סתם כי הרכב הזה ספצפית יצא דפוק מהפס יצור...
בכל מקרה הקילומטרז' שציינת לא ממש חריג בדגמים האלה כי אנשים נוסעים ומטיילים וגם עובדים עם הרכב
כעקרון הייתי יותר ממליץ לך לחפש את הרכב השמור זה שמצבו הכללי טוב יותר וניתן לראות עליו שהוא טופל ונשמר גם אם זה בא על חשבון קילומטרז'...

בנוגע למחיר הגבוה זה בגלל הביקוש ואם יש ביקוש זה כנראה אומר דברים טובים על האוטו

בכל מקרה אוטו עם קילומטרז' נמוך מהממוצא (30K בשנה) ושמור יעלה לך כמה אחוזים לפחות מעל המחירון ואם יש שיפורים ותוספות אז בכלל ככה שעליך להיות מוכן לכך.

אם אתה יודע שזה הרכב שאתה רוצה ואתה מוכן לשלם עליו את המחיר כל מה שנותר לך זה להמשיך לחפש עד שתמצא את העסקה המתאימה
אם אתה לא סגור על הרכב והעלויות לא מתאימות תתפשר על דגם אחר שיכול להיות שגם יספק את צרכיך אבל המחירים יהיו משמעותית נמוכים יותר ,לפחות בקניה(מי אמר איסוזו טרופר).

-->