PDA

צפייה בגרסה מלאה : מה כדאי לי לעשות ולבדוק ליפני הרכבת הבודי

אלעד
25-06-07, 15:24
שלווום
אז הגעתי לשלב הביננים בפרויקט שלי
ואני ממש ליפני הרכבת הבודי חזרה לשלדה ..

עכשיו אני תוהה
* מה אני צריך לבדוק (לצורך בטיחות או כל סיבה אחרת)
* מה כדאי לי לעשות עכשיו שהבודי מפורק שיקל עלי בעתיד ( כל מה שעולה לכם בראש)

סתם דוגמא : חיזוק ברגים
הארכת הנשמים של הסרנים

אני מקווה שההיתי ברור

תודה אלעד

lizard
25-06-07, 16:58
תשיג מברזים מתאימים ותעבור על ההאומים של הבודי. זה ינקה את הג'יפה שיש בהם ויקל עליך לסגור את הברגים.
תוודא השתושבות בודי על השלדה תקינות ולא מכופפות. ההמלצנ שלי הוא לחזק אותן. אצלי חיזקתי את הקדמיות הפלטה נוספת, את אלו שנמצאות על הTHIRD MEMBER חיזקתי, את הקדמית סדרתי מחדש ואת כל השאר, האחוריות ביותר, וה4 הנותרות בניתי מחדש.

תעבור על כל התחתית של הבודי ותנקה ותתקן את מה שצריך. שים הרבה (3-5) שכבות צבע טובות. אני בנוסף ריססתי את הכול בספרי זפת קר, לא הכי טוב אבל זה מה שהיה לי בזמנו.

תחזק טוב את הברגים של הגיר, טרנספר, מנוע וכדומה. אתה תצטרך בכל מקרה לעשות את זה שוב אחרי כמה זמן שתסע עם האוטו, אבל זאת אולי הפעם היחידה שבה יהיה לך ממש נוח לעבור עליהם.

אלעד
27-06-07, 01:28
בנוגע לברגים של הבודי...החלפתי אותם בחדשים
והבודי שלי מפייבר אז אין לי מה לדאוד לחלודות.

התכוונתי יותר בקטע של כל מיני "שיפורים קטנים" שאפשר לעשות "על הדרך.

אלעד

אברמלה
27-06-07, 09:13
אני היתי הולך על בירגיי נירוסטה.

איפון
27-06-07, 11:02
בשתי מילים אם תוכל לסכם בשרשור ההוא , איך הסתיימו עבודות תיקון הפיבר...

דני

אלעד
27-06-07, 20:22
הסיבה שעדין לא הגבתי שם היא מפני שעדין לא ביצעתי את העבודה...
כמה דברים לא צפוים ומחשבה בריאה גרמו לי להבין שעדיף לחכות עם התיקון לאחרי ההרכבה
ועד אז אני לא רוצה "להקפיץ" סתם את הנושא.

ראיתי בפורום הכותבים מישהו שהאריך את הנשמים של בסרנים.http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=10708

הרכב שלו הוא סמוראי השאלה אם זה נחוץ גם אצלנו וכדאי לעשות את זה ( לגבי הסרנים והנשם של הטרנספר)

אלעד

lizard
27-06-07, 22:02
בטח שזה נחוץ ובוודאי לעשות את זה. אצלי הנשמים מגיעים עד למכסה מנוע מקדימה ולתוך התא מטען מאחור.

אלעד
28-06-07, 08:49
וכמו שהבחור בקישור עשה...זו הדרך שכדאי לי לעשות גם?

אלעד

lizard
28-06-07, 11:02
זה כולה צינור גומי גמיש, אני משתמש בצינור דלק גמיש כי זה מה שהיה לי, שמחברים בצד אחד לסרן ובצד שני הכי גבוה שאפשר תוך כדי התחשבות במהלכי המתלה.
אני חושב שלשים את הנשמים בגובה של מכסה המנוע מספיק. שתבין ושיהיה לך ברור, מים יכנסו לסרן בכל מקרה. סרן זה לא דבר אטום לחלוטין. בטח לא כשהוא ישן. החשיבות של הנשמים היא לא קריטית אבל לא צריך להשאיר אותם פתוחים. אם אתה ממש רוצה להשקיע, יש שסתומים חד כיוונים ביאנוביץ' עד כמה שאני זוכר.

-->