PDA

צפייה בגרסה מלאה : לא מניע כשהמנוע חם

איציק
25-06-07, 22:52
שלום חברים
בלייזר 5.7 בנזין TBI. בבוקר הרכב מתניע יפה מאוד, סטרטר אחד ומניע, כעבור נסיעה או לחילופין כשהמנוע בטמפרטורת עבודה ואני מכבה מנוע, אני לא מצליח להניע אחר כך, עושה קול כאילו המצבר ריק, והמצבר בכלל חדש, האלטרנטור תקין. אני ממתין וכעבור כעשר דקות, לעיתים פחות, אני מנסה ומניע כאילו אין בעיה בכלל.
יש למישהו רעיון במה הבעיה? אולי פחמים של הסטרטר? אולי חיישן כל שהוא? חיבור רופף של משהו?
אשמח לעיצות.
תודה

איציק
26-06-07, 18:21
דבר נוסף
הנורית של ה SERVICE ENGIN SOON דולקת ומהמהבת פעמים, אחרי שאני מניע, כשאני כבר מצליח להניע אז היא נכבת, לא חסר שמן במנוע, לא חסר מיים במנוע, לא חסר שמן בגיר,
לא יודע אולי יש קשר בין הדברים?

R-IK
04-07-07, 21:31
שלום חברים
בלייזר 5.7 בנזין TBI. בבוקר הרכב מתניע יפה מאוד, סטרטר אחד ומניע, כעבור נסיעה או לחילופין כשהמנוע בטמפרטורת עבודה ואני מכבה מנוע, אני לא מצליח להניע אחר כך, עושה קול כאילו המצבר ריק, והמצבר בכלל חדש, האלטרנטור תקין. אני ממתין וכעבור כעשר דקות, לעיתים פחות, אני מנסה ומניע כאילו אין בעיה בכלל.
יש למישהו רעיון במה הבעיה? אולי פחמים של הסטרטר? אולי חיישן כל שהוא? חיבור רופף של משהו?
אשמח לעיצות.
תודה

אהלן,
תגיד. יש מצב שיש לך נזילת דלק \ ריח חריף של דלק אחרי נסיעה? האם הרכב יניע (אחרי נסיעה) אם תלחץ על דושת הדלק (לחיצה קבועה עד הסוף)?

UNIX
05-07-07, 00:05
לפי מה שהבנתי אין לו סטרטר וזה לא שהרכב מציף

shmil
05-07-07, 08:32
בדוק קומפרסיה. נשמע כמו בוכנה אחת שנתפסת בחום.

elitkh
05-07-07, 09:05
נסה להניע בהזנה ישירה לסטארטר. אם הוא מניע ייתכן שהריליי שלך לא תקין.

איציק
05-07-07, 18:52
תודה על התגובות
הבעיה נפתרה, פשוט האום שסוגר את הכבל המזין מהמצבר בסטרטר לא היה מהודק וכנראה כשהוא היה מתחמם מחום המנוע אז המגע היה רופף , אחרי הידוק האום בסטרטר נפתרה הבעיה.

-->