PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיות במערכת הדלק (נראה לי)

מאור ת.
26-06-07, 02:25
שלום לכולם!

יש לי בעיה, ואני אתאר אותה כמובן.
יש לי סופה, ידנית, 96.

בזמן האחרון, כל פעם שאני מושך הילוך מעל 3K סל"ד, הרכב מתחיל לתת קפיצות, כאילו ועוד שניה הוא נותן לי בק פייר של החיים ומעיף אותי מהכביש בכלל. זה כאילו אני מרגיש את הבק פייר מתבשל.
במקביל, אני רואה את מד הדלק שלי עולה לכיוון ה פול ( הלוואי וזה באמת היה יכול לקרות).

האם אתם חושבים שהבעיה היא בפלאגים ( שאולי לא נותנים ניצוץ כמו שצריך או משהו) או , כמו שאני חושב , וצריך להחליף מסנן דלק או משהו כזה... אולי רק לרוקן ( את זה אני אנסה על הבוקר) ?

תודה רבה!

זאביק
26-06-07, 09:37
במקביל, אני רואה את מד הדלק שלי עולה לכיוון ה פול ( הלוואי וזה באמת היה יכול לקרות).

יש עוד השפעות חשמליות ? עוצמת אורות הדרך (נמוך / גבוה) משתנה ?
או רק מד הדלק מתחרפן ?

ophir
26-06-07, 12:26
בדוק משאבת דלק אולי יש לה בעיית ספיקה בטורים הגבוהים

yoav21
26-06-07, 17:53
לפני שאתה מפרק משאבת דלק :!: , שאלה: מד המהירות שלך פועל באופן תקין? כן/לא, בכל מקרה נסה לנתק את חישן המהירות ובדוק האם התופעה קימת או לא.
לפעמים חיבור רופף של החישן ו/או חישן לא תקיןגורם לתופעת ניתוקים.
הסבר:חישן המהירות "יושב" על אותו קו חשמל של חישן גל הערכובה וכתוצאה מכך יכול לגרום לבעיות.
דווח על התקדמות
בברכה יואב

גיתאי נוה
26-06-07, 19:48
מאור,

דבר ראשון הוצא קודי תקלות וספר לנו.

לצורך איבחון ההמשך, מה קורה לאחר הבק פייר המשחרר? הסל"ד נחתך או ממשיך לטפס?
במידה ואין חיתוך, מה שהייתי בודק לאחר מכן זה לחצים בקו הדלק, עדיף בונטיל שחרור לחץ שבחליל ואם לא אז בצינור שמהפילטר לחליל. לשם כך דרוש שעון לחץ פשוט (עדיף לנוזלים אבל לא חייב) וחיבורים מתאימים לונטיל או לחילופין לצנרת הגמישה. לחץ בואקום צ"ל 31 PSI, ללא ואקום 39 PSI. אם אתה לא מכיר את הפרוצדורה עיין בספר טיפולים של הסופה (בספריית ההורדות) ותרגיש חופשי לשאול כאן שאלות נוספות.
אם יש חיתוך אז הבעיה היא בחיישן קרנק (גל ארכובה) או בחישן מהירות, שכמו שיואב ציין מקבל מתח מאותו קו של החיישן קרנק וסינק. במקרה כזה נתק קודם חיישן מהירות (בחלק האחורי של הטרנספר) וצא לסיבוב בדיקה עם האוטו.

גיתאי

מאור ת.
26-06-07, 20:40
אוקי, אז תגובת ביניים:

אני לא מקבל בק פייר, צריך ממש להתאמץ ( קיבלתי אחד שממש רציתי לראות האם אני מדמין).
אני אבדוק את נושא החיישנים הלילה, ,למרות שחיישן גל ארכובה החלפתי לפני כחצי שנה (כשאני חושב על זה, זה לא ככ מעט זמן) ומד המהירות שלי תקין.
אני אוציא את רשימת התקלות ואחזור לפורום..

תודה לכולם..
:-)

גיתאי נוה
26-06-07, 21:18
שוב, על מנת להבהיר את תיאור התקלה - האם 'חותך' החל מסל"ד מסויים או לא?

חימושניק
27-06-07, 08:51
אתה אומר שמד הדלק שלך משתגע בזמן שהמנוע משתגע.
נשמע כמו בעית מינוס למשאבת הדלק. בדוק את הקונקטור של המשאבה (בית גלגל אחורי שמאלי), את החיווט למשאבה ואת הרתמה שרצה מתא המנוע למשאבה בתחתית של האוטו.
בנוסף, אתה יכול לחבר מינוס נוסף למשאבה ולבדוק אם התופעה נעלמת או לא.

msmiron
29-06-07, 14:24
מאור
נסה את מה שהציעו קודמי-נתק את חיישן המהירות מהטרנספר ובצע נסיעת מבחן
לי הייתה אותה בעיה וזה עזר-לפחות בינתיים..

מירון

-->