PDA

צפייה בגרסה מלאה : באיזה חברת גרירה את/ה מנוי?

אייל
03-07-07, 14:05
אם החברה שאת/ה מנוי עליה לא נמצאת בסקר בבקשה כיתבו את שמה בשרשור.

גיא
03-07-07, 15:00
מנוי בשלמה סיקסT

אני לא יודע מספיק מילים רעות בשביל להסביר כמה הם גרועים.

אני עזבתי את הסוכן ביטוח רק בגלל העניין הזה.

למות במדבר מצמא ורק לא להיות מנויים שלהם.

שגריר עד היום היו הכי בסדר מהנסיון שלי.

itay
03-07-07, 15:16
אני אצל זברה שירותי רכב. נזקקתי להם פעם אחת (טפו טפו טפו) והיו בסדר.

איתי.

חימושניק
03-07-07, 18:00
אני מנוי ב"דרכים". עד עתה לא נזקקתי לשירותיהם. מקווה שלא אזדקק.

shimixx
03-07-07, 19:40
מ.מ.ס.י.
200 ש"ח לשנה שכבר כיסו את עצמם.
שירות מצויין

jonesy
03-07-07, 19:56
שלושה רכבים שהיו מנויים בשלוש חברות, שגריר (בסדר), דרכים (זוועה!) וזברה (הפתיעו לטובה! מכל השלוש המומלצים ביותר)

Gilad
04-07-07, 17:35
אני מנוי בסטאר (או סטארט, לא סגור על השם).

בפעם הראשונה שפניתי אליהם קבלתי את השירות הכי גרוע שקבלתי מעולם. אחרי קצת צעקות על הפקידה ודבור עם מנהלת המשמרת אני מקבל יחס "חם" בכל פעם ומקבל גרר מייד בלי לשלוח קודם ניידת מטופשת.

לצערי בשנה האחרונה (הזמן שהדפנדר אצלי) יצא לי להשתמש בשרות גרר שלהם לא פעם...

גלעד

boba banay
04-07-07, 21:19
גיא - אני גם אצל שלמה סיקסT ולא חוויתי בעיות מיוחדות איתם

להפך - בשבת האחרונה הייתי צריך לגרור את הג'יפ - הסברתי את התקלה ודרשתי שלא ישלחו ניידת שרות ותוך פחות משעה הגרר הגיע אלי ולקח אותי איתו הביתה.

איש הצפון
05-07-07, 16:40
מישהו יודע אם יש חברה שנותנת שרות ל"פולסייז" (כלומר שניתן לעשות בה מנוי שנתי לסילברו/ F350)?

גיא
05-07-07, 17:55
גיא - אני גם אצל שלמה סיקסT ולא חוויתי בעיות מיוחדות איתם

להפך - בשבת האחרונה הייתי צריך לגרור את הג'יפ - הסברתי את התקלה ודרשתי שלא ישלחו ניידת שרות ותוך פחות משעה הגרר הגיע אלי ולקח אותי איתו הביתה.

הסיפור האחרון שלי הוא מלפני חודש.
הייתי בדרך לעבודה ברמת הגולן כשבמחניים פתאום נעלם המצמד.
בדיקה קצרה במוסך מזדמן בראש פינה והם החליטו שמשהו נישבר בפנים ואין אפשרות לדעת מה עד שלא מפרקים.

המוסך שלי נימצא בחדרה. לא משנה כרגע הסיבות אבל מעבר לזה גם היה לי אוטו תחליפי לקבל בחדרה ואם לא אז אני מפסיד כמה אלפי שקלים.

טלפון לשרות, מזהים את האוטו ומודיעים לי שעד 3 שעות הגרר אצלי. בסדר. אני חיפאי, אין לי מה לעשות בראש פינה, האוטו עמוס לעבודה, העבודה ברמת הגולן. המוסך והרכב התחליפי בחדרה.

התארגנתי להמתנה של שלוש שעות בראש פינה, הודעתי לנותן העבודה שאני בתקלה ואני אוכל להיות במקום עם רכב תחליפי רק אחרי הצהריים.

לא עוברות 10 דקות, והטלפון מצלצל, הגברת משלמה סיקסיטי. תשמע תראה זה לא אני זה אתה ... יש לנו נורא לחץ והגורר יהיה אצלך אחרי הצהריים בסביבות 4. אבל גברת זה רכב עבודה אני צריך אותו ...

כן זה נכון, אני משתתפת בצערך אבל זה לא מעניין אותי ב-כ-ללללל, הגורר יהיה אצלך בסביבות 4 אחרי הצהריים, יקח את האוטו לחניה שמורה שלנו, הפעם לא תשלם, זה עלינו לפנים משורת הדין. מחר בבוקר עד 11 אני מתחייבת שהאוטו יהיה במוסך.

אהה ....ֿ

שעה וחצי נסיעה בלי מצמד לחדרה, ב 15:00 הייתי בקצרין עם הרכב התחליפי.
האוטו שלי היה מוכן ב 18:00 והביאו לי אותו מהמוסך לצומת עמיעד ב 9 בערב ...

זה אצלי לא ניקרא שרות. אם הייתי מחכה להם הייתי מחמיץ שלושה ימי עבודה וכמה אלפים טובים. זה המשכורת שלי. זה האוכל של הילדים שלי.

בחוק שמרשה את הפעולה של הגוררים האלו מצויין שהם חייבים לתת שירות עד שלוש שעות. אני צלצלתי ב 11:10 בבוקר.

אני רק רוצה לציין שלא היו צעקות ולא עצבים, ידעתי למה לצפות כי זאת כאמור לא הפעם הראשונה. גם לא השניה.
מה שבטוח, לא תהיה פעם נוספת.

Micha
12-07-07, 08:36
מישהו יודע אם יש חברה שנותנת שרות ל"פולסייז" (כלומר שניתן לעשות בה מנוי שנתי לסילברו/ F350)?

בשגריר.

אגב, כל מי שבשלמה סיקסט - זה מאסטרו בסקר (היום נקראים מאסטר-שיר)

GodsFather
12-07-07, 10:10
אני לקוח VIP במאסטר-שיר (שזה אומר חצי מזמן ההמתנה של לקוח רגיל ועוד כל מיני כאלה) והשירות שלהם גרוע מאד בשעות לחץ, לעומת זאת בשעות רגילות אין תלונות, יש להם קשר עם צי גדול מאד של גוררים וניידות שירות עם אחלה חבר'ה.

לגבי השארת הרכב במגרש - אם הוא או הציוד בו לא חשובים לך אז תעשה את זה, אחרת לא הייתי ממליץ להתקרב לאופציה הזו והנה לך סיפור קטן...

אני נתקעתי עם הרכב ליד הבונים בצאת חג סוכות (שעת לחץ בכבישים לכל הכיוונים, כולם חוזרים הביתה) והאופציה הייתה או להמתין לגרר שיקח אותו למגרש או לנסוע איתו מהבונים לחיפה לאסוף עוד רכבים ואז לנסוע חזרה למרכז (אופציה ב' הגיעה רק אחרי שיחה עם מנהלת המוקד כי זה לא בא בחשבון מבחינתם).

היה לי ציוד ברכב (כלי עבודה, ציוד חילוץ וכד') ותושבת עלה שבורה, הם גם מציינים בטלפון שאין אחריות על הציוד בתוך הרכב - "זו בעיה שלך".

נשארתי עם הרכב ונסעתי עם הגרריסט מהבונים לחיפה ומשם חזרה לר"ג.
כשראיתי את המשחטה/מגרש המתנה , הבנתי שההתעקשות שלי להשאר עם הרכב הייתה מוצדקת (מגרש גרוטאות חשוך עם מצלמות רזולוציה נמוכה שלא ממש מראות דבר, מאבטח רדום שבכלל משחק במחשב ושער פתוח). כמובן שהגרריסט לא ממש ידע את חומרת התקלה שלי ורצה פשוט לנהוג את הרכב על הגרר, אבל זה כבר פרט שולי כי הביאו אותו במיוחד בשבילי :evil:

קריאה שנפתחה ב18:00 , נסגרה ב3 לפנות בוקר כשחזרתי עם הגרר לר"ג...

בוזי
12-07-07, 13:06
אני מנוי ב"סטארט" (ובאלדן ליסינג ;)), ונזקקתי להם פעמיים השנה.

פעם אחת, צינור הדראולי בסיטרואן נזל ולא הייתי בסביבה, אשתי הזמינה אותם. למרות שהבהרתי להם שהרכב חייב גרירה מלאה, הרכב הועלה על ה"המשקפיים" (שני גלגלים על הכביש), ורק אחרי שדרשתי בתוקף, הרכב ירד מהגרר, לקול מחאותיו של הגרריסט ש"כבר גרר אלף כאלה בצורה הזו ולא קרה להם כלום", ונשלח גרר בהרמה מלאה.

בפעם השניה הם פשוט סירבו לשלוח גרר, וטענו שזו תקלה חוזרת (ולך תשכנע אותם שזו נזילה ממקום אחר).

ככה זה שאתה ישר. בפעם הבאה אני אהיה יותר יצירתי, ואמציא תקלה אחרת.

shimixx
16-07-07, 08:44
סיפור קצת אחר
לפני שבועיים חבר עם מגנום שהגיר שלו הלך לעולמו
הזמין הגרר מממסי
הגיע הגרר והחליט שלא מרים האוטו וזה בגלל שיש לו באוטו פטיש של בובקט
לטענת הגרריסט הוא לא יכול להרים וליסוע עם זה הסברנו לו שלא רוצים ממנו שום אחריות אנחנו נוסעים אחריו למוסך אבל הוא טען שזה כבד מידיי אנחנו לא ידענו אם לצחוק או לבכות
אבל בסוף הוא הלך ואמר לנו תורידו הפטיש ואז אני מעמיס האוטו ככה שהכל נדחה ליום המחר עד שהורדנו והבאנו רכב אחר

מאיר רוטברג
16-07-07, 12:13
חברת הגרירה הכי טובה זו חברת הגרירה שלא נזקקים לשרותיה

WildLove
16-07-07, 13:55
אמרת משפט גדול :)
אני מנוי אצל שגריר..הם פחות או יותר כמו כל חברה גדולה - אתה הולך לאיבוד במערכת.. לגרור את האוטו אילת - ת"א וחזרה לוקח להם בערך 3 ימים (והם עשו את זה 4 פעמים השנה).
נפלתי על קבלן ממש מסריח שלהם שגרר את האוטו מהערבה עד אילת (50 דקות) אחרי 9 שעות (!) שחיכיתי לו, לא הזיז להם ממש "אנחנו מטפלים בזה". בגדול - הם בסדר, אם לא נפלתם על קבלן מסריח

Viper
04-12-07, 22:21
אני מבין שאין לכם ממש מילים "חמות" לשפוך על חברת "דרכים"...
ובצדק!!! :evil: :x
את המפגש ה"מרנין" איתם- ביצעתי לפני חודש בדיוק.
אותם הסיפורים חוזרים על עצמם. (ואגב, פניה לסוכן/חברת הביטוח לא ממש עוזרת).
גם אני מצטרף לאיחולי הקריסה שלהם! ("דרכים" וחברות הביטוח...)
פשוט חבורה של אימבצילים שלא מסוגלים לגרור רכב אחד בצורה נורמאלית ובזמן שהם בעצמם מגדירים.
מה שמצחיק זה שהיום, בדיוק חודש אחד מהמקרה שלי- חבר שלי נתקע עם הרכב שלו. ונחשו מה? גם הוא ב"דרכים". כבר הכנתי אותו מנטאלית למה שהולך להיות. כנראה שאני הנביא הבא :)
אותם הסיפורים, אותה אי עמידה בזמנים, רק שהפעם הם גם הפכו ליותר חצופים ודרשו ממנו לשלם להם קנס ע"ס 80 ש"ח בטענה שהוא לא היה ליד הרכב כשהגרר הגיע...
אגב, גיליתי שיש זמני המתנה משתנים- אצלי זה עומד על עד שעתיים ואצל חבר שלי- עד 3 שעות.
שימו לב בכתב אמנת השירות מה יש אצלכם.
ואם מסתובב כאן איזשהו עו"ד- מה ניתן לעשות אם הם מאחרים???

נ.ב.
הניסיון שהיה לי פעם מזמן עם "שגריר" היה מצוין.

Barolo95
06-06-16, 12:02
אני מנוי בזברה שרותי גרירה. השירות גרוע, קר ואטום. בעידן של תזמונים מדוייקים למיקום רכב עדיין מקבלים מועד הגעה של עד שלוש שעות, ושיא הסיוט הוא חוסר הוודאות להגעת השירות. בחברה לא שמעו על יכולת ניהול צי רכב. למי שיש אפשרות לברוח משירות הגרירה שלהם שייעשה זאת, ויפה שעה אחת קודם !

S.V.
08-06-16, 22:28
כנ"ל זברה, כנ"ל על הפנים.
בשנה האחרונה פעמיים, עם שני רכבים שונים. על הפנים.
יחס גרוע, סירוב לספק גרר בפרק הזמן המוצהר בגלל שזה בשעת עומס.

kruvi
09-06-16, 14:54
זברה שרותי דרך
הופתעתי לטובה
איתי

ronen7k
09-06-16, 21:40
שגריר .

ב 12 שנות הויטרה שלי נזקקתי רק פעם אחת לגרירה , עת שנדם לו האימבולייזר המקורי של האוטו .

הגיע קבלן תוך שעה וחצי גרר בזריזות ובעדינות חיש למוסך .

אולי היה לי מזל ? .....

-->