PDA

צפייה בגרסה מלאה : מיצובישי מאגנום

אופיר70
04-07-07, 00:15
שלום לכולם

אני מחפש מישהו תותח במאגנום!!!

יש לי בעיה מכנית ואף מוסכניק עדיין לא עלה עליה....

כאשר אני לוחץ על הבלמים נשמעת נקישה מכיוון מרכז הרכב.
לאחרונה הנקישה הפכה לנקישה כפולה!

החלפתי בלמים ושיפצתי ציריה ושום דבר לא עוזר.

מה עושים??? האם למישהו יש מושג מה מקור הנקישות???

עזרה עזרה עזרה

בתודה מראש
אופיר

רפי47
04-07-07, 01:07
מהיכן אתה בארץ?.
בברכה - רפי לין

רמי111
04-07-07, 19:54
מוסך חולון מוטורס יפתרו לך את הבעיה

לירן23.
04-07-07, 21:24
אני תיקנתי תרכב שלי בחולון מוטורס ושל אבא שלי והם לא מוצלחים ואני לא ממליץ לך להכנס אליהם!!!

jozi
04-07-07, 21:47
היי
ערן@מגנום (מהחמחשב של JOZI).

כמה דברים:

1. מוביל קליפר עקום/תפוס- לפרק קליפר ברקס, לבדוק לנקות ולמרוח משחה מתאימה. סבירות גבוהה. יש שם בורג שהוא ציר התנועה של הרפידות בתוך הקליפר. שים לב אם הגרמושקה הקטנה שלו קרועה - להחליף.

2. גומיות משולש עליון גמורות/ משוחררות - לבדוק+ לחזק אום 24 במשולש עליון. דבר נוסף חשוב זה הברגים של ציר המשולש העליון (אלה שמכניסים מאחוריהם "שימסים" בכיוון פרונט) - לחזק.

3. סבירות נמוכה יותר - הרעש מגיע בכלל מהעלים מאחור, גזירה של המסמר של החובק עלים וקפיצה מדי פעם של העלה בתוך החבק.משמיע רעשי נפץ. לי זה קרה משום מה בעלים של דובינסון.

4. גומיות קדמיות משולש תחתון גמורות - המשולש פוגע בתושבת מתכת קדמית שלו. כמעט ולא קורה, בכל זאת שווה לבדוק.

5. חופש רציני באחד ממרכיבי ההגה, זרוע פיטמן או זרוע משנה או תפוח הגה ממש גמורים. מתכת פוגעת במתכת.

6. תפוחי פרונט - במשולש תחתון או תפוחים במשולש עליון - לבדוק חופשים.

7. תושבות בולם תחתונות משוחררות - בכל הבולמים - הבולם קופץ. שווה לבדוק גם גומיות למעלה ולמטה בבולמים.

מקווה שכיסיתי הכל... דווח על תוצאות לכאן או לכאן

בברכה
ערן

אופיר70
05-07-07, 00:21
תודה רבה לכל המומחים.

לקחתי לתשומת ליבי את כל התגובות.
הנושא יטופל.....

אחזור עם תשובות בקרוב

אופיר

נמרוד
08-07-07, 11:28
זה לא חייב להיות קשור לבלמים. משהו משוחרר קלות והחופש נסגר בנקישה כשמשקל הרכב עובר קדימה. זה יכול להיות כמעט כל דבר ברשימה של ערן ואפילו יותר... ולדעתי, ברכב ישן, מרדף עד חורמה אחרי כל נקישה כזאת הוא מתכון לשגעון ובזבוז כסף. היית במוסך, וידאת שהבלמים בסדר, ההיגוי בסדר, לא הצליחו למצוא שום בעייה ברורה - סע לשלום.

חנן גולומבק
14-07-07, 15:12
הכי טריוויאלי בעולם אבל אולי משהוא "רץ" בתוך האוטו או בארגז ?

-->