PDA

צפייה בגרסה מלאה : מעוניין ביעוץ בקנית גיפ

שגיא tkui
04-07-07, 18:24
אני מתחיל בעניין אני צריך את הגיף לשמוש בחוף בלבד נסיעה רגועה להגיעה לאתרי דייג טובים ..ומעט לכביש לא לשמוש יום יומי אני כמעט ולא משתמש ברכב צריך רכב 4על4 שמתאים לחול שהוא נוח אמין לא רואה כמעט מוסך תקציב עד 50-60
בקיצור משהוא פשוט ואמין שיוכל להוביל אותי בחופי ישראל מאתכם תודה שגיא (:

lizard
04-07-07, 19:14
סופה ארוכה או טנדר 4X4 כלשהו (היילקס, באפולו וכדומה)

אתה משתמש בחכות ארוכות? כלומר, איך אתה מתכנן להוביל אותן? הן טלסקופיות?

לדעתי לך על סופה וישאר לך כסף.

R-IK
04-07-07, 19:31
אתה משתמש בחכות ארוכות? כלומר, איך אתה מתכנן להוביל אותן? הן טלסקופיות?

לגבי השינוע, אני לא חושב שצריך לחפש רכב שיתאים לגודלה של החכה. בחו"ל לרוב משתמשים במתקן שמולבש על מגן החזירים שלתוכו מוכנסות החכות.

גיא
04-07-07, 20:41
סובארו 4על4 1800 סטיישן.
ישאר לך מזה הרבה עודף.

שגיא tkui
05-07-07, 20:04
חברה מקום לחקותז ה לא בעיה אני רוצה משהוא אמין שנע על חול ים טוב מינימון תיחזוק תיקונים לא צריך ביצועים או שמהוא יפה משהוא שפשוט ישרת אותי

גיא
05-07-07, 20:27
סובארו 4על4 1800 סטיישן.
ישאר לך מזה הרבה עודף.

אם הבנתי נכון מה כתבת ( ואני לא בטוח שהבנתי את השפה )

אז הסובארו זה בדיוק האוטו שעונה על הבקשות שלך.

אני מבקש להזכיר לך שאסור לנסוע על חוף הים עם שום אוטו. זה הורס את הטבע ומנוגד לחוק מעבר לעובדה שזה גורם נזק לבעלי החיים שחיים שם.

נמרוד
08-07-07, 09:24
כל רכב 4X4 נומלי יסע היטב בחול בתנאי שאתה מוריד הרבה אוויר בגלגלים. אין צורך בשום שיפורים ואפילו לא צריך צמיגי שטח, תצטייד רק במד לחץ אויר ומפתח ונטילים כדי להוריד אויר בצורה מבוקרת ומהירה, ואם אין תחנת דלק בסביבה לנפח חזרה אז אולי כדאי שיהיה לך גם קומפרסור חשמלי.

--------------------

אז אם כל רכב 4X4 יעשה את העבודה, תחליט מה הכיוון שלך - החל מסוזוקי סמוראי שאתה יכול לקנות ממודל מאד מתקדם בתקציב שלך ויהיה כנראה הכי אמין וזול לתחזוקה, דרך כל טראנו/פאג'רו/טרופר מה שנראה לך בהתאם לתקציב, דרך כל טנדר 4X4, וכלה בסובארו טנדר, כולם יעשו את מה שאתה מבקש.

-->