PDA

צפייה בגרסה מלאה : איפה לדעתכם קונים הכי בזול מיכל מים לגב לרכיבת אופני שטח ?

גיא
07-07-07, 12:44
תודה.

OFF-RoaD
07-07-07, 13:01
אני מבין שאתה מתכוון לשלוקר (שקית שתיה).

זול? אני יודע על 70 שקל כמחיר המינימום לעניין, כשאתה קונה את השקית בלבד בתוך תיק בד פשוט לחלוטין. עמידות? לא להיט. חלקי חילוף ומימוש אחריות? לך תתחיל לרוץ, וגם זה אם יש לך מזל. התיקים הללו לא יושבים טוב על הגב, לא אוחזים טוב את הגוף, וברכיבה תמצא את עצמך מנסה לסדר אותו כל הזמן כי הוא יברח לך לצדדים.

אני ממליץ בחום על השקעה "קצת" יותר גדולה. משהו באזור ה150-250, שתיתן לך תיק טוב, שיושב יותר טוב על הגב, עם המון חלקי חילוף (במיוחד אם תלך על מוצר של שורש, להם חלקי חילוף נפוצים בכל חור), וסיכוי נמוך יותר שתצטרך אותם. תיק כזה יחזיק לך מעמד יותר זמן, יתן הרבה יותר נוחות וכיף ברכיבה, ויעשה את החיים טובים יותר.

שתי הסתייגויות:
1. אם הרכיבה היא רכיבת שבילים משפחתית איטית להנאה ולא משהו מהיר וקופצני - אפשר להסתפק בתיקים הפשוטים יותר והתפיסה על הגב פחות חשובה.
2. אם יש לך כבר תיק גב טוב בעל תפיסה טובה לגוף - אפשר לקנות את שקית השתיה בלבד (77 שקל לשקית 3 ליטר של שורש מהדגם החדש יותר. אם אתה הולך לכיוון הזה [או לתיק של שורש] אני ארחיב בנושא) ולשים אותה בתיק הטוב, ולהנות משקית שתיה זולה עם תיק טוב ומקום לאחסון.

עודד.

אליהו הסמוראי
07-07-07, 13:17
איפה?

שרות טוב ומחירים טובים: טונדרה.
http://www.tundra.co.il/Shop.aspx?ITEM_ID=ITEM_60

גיא
07-07-07, 13:39
אין לי כלום

עד היום הייתי רוכב עם תיק רגיל ובקבוק
הגיע הזמן לחיים יפים יותר :-)

איפה קונים את השורש הזה בזול ?
אני בהחלט בעד תוצרת כחול לבן.

OFF-RoaD
07-07-07, 16:24
לגבי שאלת האיפה אין לי תשובה. אני מתמצא רק במחירים באילת, ויש כאן בדיוק שתי חנויות. ריקושט בה אני עובד וחנות פרטית קטנה.

מה שכן, חפש את התיקים בעלי שקיות הווידפק של שורש. הפתח הוא פתח לכל רוחב התיק (ולא פקק עגול כמו ברוב התיקים), שמאפשר הכנסת קרח בקלות מדהימה, ויותר חשוב - מאפשר ייבוש מלא של התיק למניעת התפתחותן של בקטריות ופטריות בתוך התיק, דבר שממש קשה להשיג עם הפקק העגול הרגיל. מניסיוני האישי והמקצועי (כמשתמש ומוכר של השקית) - לא נתקלתי בנזילות של הפתיחה הזו או בבעיות אחרות ספציפיות לה. אפילו להפך.

samorai
07-07-07, 17:00
יש בהום סנטר מבצע
על תיק גב +השקית והקש בחמישים שקלים
והתיק נראה גם ממש טוב ,
אבל נראה לי שיותר כף לנסוע בלי משהו על הגב
ובמקום לקנות את החולצת רוכבים עם שלושה כיסים למאחור
בקבוק מים ואפשר גם ארנק ועוד

אייל
07-07-07, 18:00
גיא, סע לקרית אתא דרך צומת זבולון. אחרי הרמזור השלישי (לכיוון כפר מכבי) מצד ימין יש מאפיית בייגל'ה. צמוד אליה יש חנות אופניים בשם מקס או משהו כזה. הבחור בפנים, שמו שמוליק, הרבה יתר זול מכל המצמנים למינהם והסחורה שלו בטח טובה יתר מהום סנטר. הקוץ בסיפור שהוא שם רק אחרי ארבע אחרי הצהריים.

ועוד דבר חשוב. יש שני סוגים של פיות לדבר הזה. פיה אחת עם ברז בסופה שאם אתה לא סוגר אותו היא מארגנת לך מקלחת. פיה שנייה איכותית שלא מטפטפת עם לא מבקשים ממנה. אני ממליץ על הסוג השני וגם ממליץ על הסחורה של שורש.
עוד דבר קטן, יש סוג עם פתח מילוי עגול ויש סוג שנפתח כולו כמו ריץ' רץ. בהסוג השני אפשר להכניס את היד כדי לנקות - עדיף.

גיא
07-07-07, 20:37
רות היישר

אני אבקר בקרית אתא מחר אחרי הצהריים.

את החולצות לייקרה יש לי ואת המכנסי דפוק אותי... כפפות וקסדה ... רק את המימיה בנתיים אין לי :-)

opl
07-07-07, 20:51
על איזה אופניים אתה רוכב?

גיא
07-07-07, 23:00
משהו סיני מאלומיניום ש"מ
שעבר שידרוגים פה ושם
הרוב כבר לא מקורי

ומעבר לזה, אולי הדבר הבא יהיה להחליף את הראשון לווו לאחד יותר נמוך
היום הרגה אותי לגמרי איזו עליה ליד האוניברסיטה.

ככה זה ניראה כשהיו חדשות (http://www.jeeptrip.com/page.aspx?div=Albums&group=3&item=803) מזמן....

Gilad
08-07-07, 02:00
קח בחשבון שהפיות של שורש נוטות להתפנצ'ר מ"נגיסות" חזקות מדי ואז הן לא מפסיקות לנזול עליך.

מצד שני, אין בעיה להחליף אותן בקלות ויחסית בזול

גלעד

OFF-RoaD
08-07-07, 02:51
גם לזה פתרון פשוט.

בהחלפה הראשונה פשוט מחליפים לפיית ה"סטורם"/"קומבט". ההיא שמשמת בשקיות ששורש מספקת לצבא. היא הרבהההה יותר עמידה (עובדת על עקרון התיק תק כמו בקבוקי המים המינרליים הקטנים)

Gilad
08-07-07, 10:26
לגבי הפיה הצבאית,
א. בפעם האחרונה שניסיתי לקנות את הפיה הצבאית ישירות מהמפעל של שורש הם אמרו שזה רק לצבא והם לא מוכרים את זה באזרחות.
ב. אני לא יודע כמה נח לפתוח ולסגור אותה תוך כדי רכיבה עם שתי הידיים (או לפחות אחת) על הכידון

גלעד

OFF-RoaD
08-07-07, 10:45
היום הפיה נמכרת בשוק החופשי בלי בעיה. שורש הבינו שאי אפשר למכור את הערכות הצבאיות בחנויות בלי לספק להן חלקי חילוף, ואכן, היום, לא בעיה להשיג פיה.

ראיתי כאלה שפיתחו מיומנות לפתוח את הפיה בעזרת הלשון בלבד, אני מסתפק ביד אחת (עם הפה או בלי, תלי במצב). אין בעיה לעשות את זה תוך כדי רכיבה.

-->