PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלות על ג'ימיני חדש.

vovaf
08-07-07, 23:24
שלום לכל חברי הפורום! ברצוני לרכוש גימיני חדש מהחברה אני חדש בתחום של4X4 אבל הרבה זמן על ההגה ברצוני לשאול כמה שאלות:

האים המנוע 1300 סמ"ק מספיק לרכב הזה?
איזה סוג של תיבה אתם ממליצים?
אם באוד כמה שנים ארצה למכור את האותו עד כמה קשה זה יהיה?
מה היא שמירת הארך של הגימיני?
יש אפשרות לשיפורים?
איזה צבע מומלץ?
ואים יש לכם עוד כמה מילים להוסיף על הרכב אני:razz: :confused:

GodsFather
09-07-07, 00:19
לבחור החדש -

צבע זה שיקול של טעם. 1300 סמ"ק עושים את העבודה נהדר על הרכב הזה, בכל מקרה אין לך אפשרות אחרת לג'ימני , הוא מגיע בארץ רק עם המנוע הזה.

לג'ימני יש נכון להיום שוק מצוין, מה יקרה עוד שנה ומעלה רק השד יודע,
מה שכן אפשר לומר זה שמדובר ברכב בעל מוניטין אמינות גבוה, מצוין למתחילים אך אני מסייג את דברי אם אתה טיפוס של "לתת בגז" או שראית סופה ונדלקת - ג'ימני זה לא סופה. מצד שני, לא רשמת מה אתה מחפש , רק שאתה ממש לחוץ על ג'ימני...
לגבי תחום השיפורים - יש שוק שיפורים, כמובן ביבוא מחו"ל ,אך קח בחשבון שיש אחריות יצרן ואם תיגע ברכב אז אתה עלול לאבד את האחריות.

הנה שרשור לגבי בחור שהתלבט על ג'ימני

http://jeepolog.com/forums/showthread.php?t=16745&highlight=%E2%27%E9%EE%F0%E9

למד את אופצית החיפוש כי יש לא מעט שרשורים בנושא וכך תוכל ללמוד את הדעות השונות על הרכב וכן אלטרנטיבות .

נמרוד
09-07-07, 08:45
שלום לכל חברי הפורום! ברצוני לרכוש גימיני חדש מהחברה אני חדש בתחום של4X4 אבל הרבה זמן על ההגה ברצוני לשאול כמה שאלות:

האים המנוע 1300 סמ"ק מספיק לרכב הזה?
איזה סוג של תיבה אתם ממליצים?
אם באוד כמה שנים ארצה למכור את האותו עד כמה קשה זה יהיה?
מה היא שמירת הארך של הגימיני?
יש אפשרות לשיפורים?
איזה צבע מומלץ?
ואים יש לכם עוד כמה מילים להוסיף על הרכב אני:razz: :confused:

1. כן
2. אוטומטי או ידני בהתאם להעדפה האישית שלך.
3. לא יהיה קשה בכלל.
4. שמירת ערך מצויינת, יותר טובה מכל רכב שטח אחר נכון להיום. הביקוש עולה על ההיצע.
5. כן.
6. ורוד. אבל חסר במלאי.

ברצינות - ג'ימני הוא רכב השטח המשתלם ביותר לקנייה בישראל, כל עוד הוא מספק אותך מבחינת הגודל - יחיד או זוג צעיר. הוא לא רכב משפחתי, אבל זהו באמת החסרון היחיד שלו, מכל היבט אחר הוא נותן תמורה מצויינת - אמין, חסכוני, סביר בכביש ואפילו טוב בתור רכב עירוני, טוב בשטח, אפשר לשפר אותו (יש נעילות דיפרנציאל), והשוק צמא לג'ימני משומשים - פשוט כי אין שום דבר שמתקרב אליו בשוק. המגזינים, כשהם צריכים לעשות מבחנים השוואתיים, בדרך כלל מזווגים אותו עם הטריוס העלוב, פשוט כי אין לו מתחרה אמיתי.

asafa
09-07-07, 20:04

האים המנוע 1300 סמ"ק מספיק לרכב הזה? כן ולא, בשטח עם ג'ימני אוטומט לא יחסר לך כח. בכביש זה תלוי בסבלנות שלך ובאיזור מגוריך, מישורי או הררי, במישור לא תרגיש חוסר כח, בעליות כן[QUOTE=vovaf]

איזה סוג של תיבה אתם ממליצים? אוטומט

אם באוד כמה שנים ארצה למכור את האותו עד כמה קשה זה יהיה? רכבים בני מספר שנים קל מאד למכור נכון להיום, מצד שני אם תקנה היום 2008 ובקרוב הרכב צריך להשתנות יתכן שבעוד מספר שנים יעדיפו לקנות שנה קדימה דגם חדש, כמו ההבדל היום בין סמוראי 98 לבין ג'ימני 99

מה היא שמירת הערך של הגימיני? טובה

יש אפשרות לשיפורים?כן

איזה צבע מומלץ?בשטח יש יתרון לצבע בהיר, כי השריטות (ענפים שיחים וכו') פחות בולטות על הרכב מאשר על צבע כהה.

ואים יש לכם עוד כמה מילים להוסיף על הרכב אני:razz: :confused]

asafk
09-07-07, 21:46
מצד שני אם תקנה היום 2008 ובקרוב הרכב צריך להשתנות יתכן שבעוד מספר שנים יעדיפו לקנות שנה קדימה דגם חדש, כמו ההבדל היום בין סמוראי 98 לבין ג'ימני 99[

אני מניח שלא יעשו אותו יותר טוב, רק פחות טוב, ושהדור הבא יהיה "מקולקל" מבחינת השטח ומבחינת הפשטות שאנחנו אוהבים. זה רק ניחוש, לפי המגמה שרואים בויטרע. לכן, שנת הדגם האחרונה של הג'ימני ה"טוב" תהיה מבוקשת יותר.

אסף.

asafa
09-07-07, 22:18
אני מניח שלא יעשו אותו יותר טוב, רק פחות טוב, ושהדור הבא יהיה "מקולקל" מבחינת השטח ומבחינת הפשטות שאנחנו אוהבים. זה רק ניחוש, לפי המגמה שרואים בויטרע. לכן, שנת הדגם האחרונה של הג'ימני ה"טוב" תהיה מבוקשת יותר.

אסף.

לצערנו זו באמת המגמה, אבל, מצד שני יכול להיות שהרכב ישאר עם שני סרנים חיים ויקבל מנוע חזק יותר, אולי ה1500 סמ"ק של הסוויפט, כמו השינוי שנעשה בטריוס לדוגמא.

אין לי מידע על הרכב החדש, זו רק משאלת לב.

yoav
11-07-07, 09:18
אהלן

לא יודע איפה אתה גר- אבל רק לחזק את דבריו של אסף (לא קציר)
אנחנו גרים בת"א. עד אתמל לא הבנתי למה מתלוננים שלג'מיני אין כח.
אתמול נסענו איתו לי-ם. עכשיו אני מבין.
יש לנו רכב "פרייבט" קטן- קליאו - לצורך ההשוואה, וזה בערך כמו ההבדל בין לעלות לי-ם עם אופנוע 500 סמ"ק לבין לעלות עם מכסחת דשא...
לתשומת ליבך.

idanw
11-07-07, 21:36

אסף.

אתה צודק, כשזה נוגע לגולשי ג'יפולוג... אבל שאר אזרחי המדינה מעדיפים רכב "כבישי" יותר... והם אלה שיקבעו את מחיר המשומשות...

vovaf
14-07-07, 10:05
הזמנתי את גימיני !!!

-->