PDA

צפייה בגרסה מלאה : זרועות LONG ARM של קיט רוביקון.

lizard
10-07-07, 22:35
אני כנראה הולך לשפר את הג'יפ שלי בצורה פראית. הוא כבר לא יהיה STREET LEGAL לחלוטין ויקבל רישוי ספורטיבי (טפו טפו טפו חמסה חמסה חמסה בקרוב)

כחלק מהשידרוג אני שוקל לבנות מערכת זרועות רדיוס או 4LINK (אם אצליח למכור את הקפיצים שיש לי).
מקדימה בטוח שזרועות רדיוס עם מוט פנהארד אבל מאחור עוד לא החלטתי וזה תלוי בעיקר בכמה מקום יהיה לי ומיקום הביצה של הסרן (גם הסרן האחורי יהיה בעל היגוי, מה שאומר שהביצה תהיה בצד הנהג - הסרן יהיה הפוך)

השאלה שלי היא האם מישהו יודע במקרה מה האורך של הזרועות LONG ARM של הקיט רוביקון?
אני חושב לבנות משהו דומה, המיסבי קצה יהיו FK RSMX12 - העין היא 20 מ"מ - 3/4 אינץ'.
המוט יהיה הולובר, אני מעדיף קוטר חיצוני של 1-1.1/4 אינץ' וקוטר פנימי כזה שיאפשר לי לבצע בו הברזה למיסב קצה (ולחסוך לי את הצורך בבניית תותב) אבל זה תלוי בחוזק ובאפשרויות שיש בכלל מבחינת פרופילים.

אחרי זה תבוא השאלה אם להשתמש בקוייל אובר או בקפיצי סליל ובולמים נפרדים אבל לזה יש עוד זמן וזה תלוי אם אמכור בכלל את הקפיצים והבולמים שיש לי.

ofiredri
10-07-07, 22:59
לא ציינת איזה קיט ולאיזה רכב ...
בכל מקרה המידות מתועדות בהוראות ההתקנה בלינק http://www.rubiconexpress.com/Support.aspx?Support=Instructions&Vid=4DCF362733494

לדוגמא ל TJ, בעמוד 4 מתוך 8 כאן :

http://www.rubiconexpress.com/Img/Products/Pn/3/2043/PDF/Instructions/0.pdf

lizard
11-07-07, 07:33
מדובר על משהו שאני רוצה לנסות לבנות. לא על קיט מוכן.
עקרונית אני חושב שהזרועות יצאו בערך במקביל ליציאת הדרייבשאפט, משני צידי הטרנספר.

lizard
17-07-07, 23:50
אחרי הרבה בירורים ובדיקות החלטתי להשאר עם הקפיצי עלים שלי.

האם מישהו מכיר פה בארץ ג'יפ שהותקן עליו D60 קדמי עם קפיצי עלים? אני מעוניין לדעת איך עשו את זה.
היחידי שאני מכיר זה הצפרדע המיתולוגית של ברוך באחד מגילגוליה הראשונים. לצערי אין לי שום דרך לראות בדיוק מה נעשה שם.

האפשרויות הן או לבנות איכשהו תושבת שתשב על הביצה. (ראיתי כמה תמונות בגוגל אבל הן לא היו ברורות מספיק על מנת לקבל תמונה אמיתית) והאפשרות השניה היא להוציא את הקפיצים מחוץ לשלדה - לא ברור לי איך זה יכול להעשות, בהתחשב בעובדה שאם יהיה חסר לי מהלך מתלה, אני אתקין רבע קפיץ אליפטי במקום תושבת נדנדה קבועה.

אשמח לרעיונות ואני יודע שהשירשור עבר לנושא אחר - אם המנהלים רוצים אז מבחינתי אין בעיה לשנות את הכותרת של השירשור.

-->