PDA

צפייה בגרסה מלאה : ג'ימני Vs. צמיגים רחבים

Viper
13-07-07, 20:44
אמנם אני עדיין בטרנטה שלי- סמוראי (היי! טרנטה, טרנטה, אבל לפניך בשטח... :-D )
אבל הבנתי את כאב ליבם של בעלי הג'ימני לגבי צמיגים רחבים.
אז רק כדי שנאכל עוד קצת את הלב על מדיניות הרישוי הקלוקלת בארץ, דפדפו בלינק הבא ותראו כמה יפה זה יכול להיות:
http://miarroba.com/foros/ver.php?foroid=407023&temaid=2155247

בברכת במהרה בימינו בארצנו...

אלון_ק
13-07-07, 21:03
מדיניות הרישוי היא לא הבעיה, היא רק סמפטום של המחלה הממארת של המדינה שלך.

מפריע לך? לך שים צמיגים כמו שבא לך. תאשר ברשיון ומשם אתה כמו כולם. איך אתה מגיע לזה זו בעיה שלך, אבל מהרגע שאתה שם אתה בדיוק כמו ההוא עם ה195/75/15 מבחינת החוק, הביטוח וכו'.

אל תתבכיינו. תעשו. אם מספיק אנשים יעשו זה יהפוך לעובדה בשטח, בדיוק כמו צמיגי 31 לסופות ולהיילקסים.

Viper
13-07-07, 21:15
אלון- אל תרתח...
אז כמה דברים לי אלייך:
א. זו לא רק המדינה שלי. היא של כולנו. :roll:
ב. אצלי בסמוראי יש 215 שטח מלא וברישיון. ככה שאני לא מתבכיין. אבל חבר'ה כאן בכו אז שיחקתי אותה בסטייל סולידריות... :wink:
ג. תכ'לס- מסכים עם דברייך לגבי קביעת עובדות בשטח.
ד. שמת לב שבסמלון שלך, הסמיילי השמאלי בכלל לא שותה מהבקבוק ובכל זאת הוא מבסוט עד הגג?!? (מה נתת לו לפני כן?!?)

אלון_ק
13-07-07, 21:37
אני רותח רק על בכיינים...

לגבי ב', ספר לסבתא. אל תספר לי שאתה מבסוט מצמיגי הסקייטבורד שלך כי הם קצת יותר גדולים מצמיגי הסקייטבורד של השכן, הרי אם היה מותר היו לך 31 שם מזמן.

Viper
13-07-07, 21:46
קשקוש!
אם הרכב היה לעבירות בלבד- אז כן. אבל כשהרכב ב-90% מהזמן מבלה על הכביש...
בשביל הטיולים שלי- הם סבבה לגמרי לרכב הזה. רכב אחר- סיפור אחר (וגם זה יגיע).
כמה סמוראים בארץ עם 31" אתה מכיר?!? 20? (אולי...) וכמה סמוראים מסתובבים בארץ? (הרבה יותר- ובשביל מישהו מהטכניון אתה יודע שבאחוזים, אה, סליחה, מאית האחוז זה יוצא... כמעט כלום).
בקיצור- לא כולם מטורפים ומשדרגים את הסמוראי שלהם (שעלה 20K) בעוד 20K בשביל טיולי שבילים כבושים...
צריך לדעת להתאים את הרכב לייעוד שלו. מעבר לזה- למי שיש כסף- שיבושם לו.
לגבי סקייטבורד- ראית פעם סקייטבורד עם גלגלים של אופניים? משמע- צריך פרופורציות בחיים...
זהו. לך תן משהו לסמיילי השמאלי שלך לשתות משהו- עוד רגע הוא מתייבש כאן... ;-)

בידידות וללא עצבים מיותרים שמקצרים את החיים,
Viper.

אלון_ק
14-07-07, 00:42
הבעיה שלך פשוטה: אתה כל כך רגיל לחיות תחת האיום הנורא של משרד התחבורע שאתה משכנע את עצמך שיש הגיון בגזרות שלהם. זה לדוגמא:

אם הרכב היה לעבירות בלבד- אז כן. אבל כשהרכב ב-90% מהזמן מבלה על הכביש...
קשקוש מוחלט. מי אמר לך שיש בעיה עם סמוראי על 31 שהוא גם Daily driver (הביטוי באנגלית בכוונה. לך חפש בפורומים בארה"ב כמה כאלו יש - אם זה לא אלפים אני צנצנת)?
אתה מפחד מזה כי אתה לא רואה כאלו, לא כי אתה יודע שיש בזה משהו רע.

לא כולם מטורפים ומשדרגים את הסמוראי שלהם (שעלה 20K) בעוד 20K בשביל טיולי שבילים כבושים
לקנות קיט SPOA מארה"ב, Drop pitman ולשים צמיגי 31 לא מגיע ל1500 ש"ח. עוד יחסי העברה ואתה על 4000. תסתכל סביב, כל סמוראי שני מושקע ביותר.

צריך לדעת להתאים את הרכב לייעוד שלו. מעבר לזה- למי שיש כסף- שיבושם לו.
אתה מתאים את עצמך למגבלות הבלתי אפשריות של המדינה שלך, לא את הרכב לייעוד שלו. לך לארה"ב עם הסמוראי שלך ורד לטיולי שבילים קלים, תגיד לי אם אתה לא שם לב שאתה פיצפון ליד כולם. למה? כי הם התאימו את האוטו לרצון. קיצוניים יש, הם על 35. גם סתם חבר'ה חביבים שאוהבים קצת סלעים יש, הם על 33-31. הרוב המוחלט של המטיילים? 31.

צריך פרופורציות בחיים
בהחלט. אתה לא חושב שיש כאן משהו דפוק בזה שאנשים שתקועים איפה שהכל אסור מנסים לתת פרופורציות?

Viper
14-07-07, 04:32
ויכוח סרק....
אבל אם זה מספיק לי- אז זה מספיק לי...
חוצמזה- אני מכיר מישהו (שגם חבר כאן באתר) עם סמוראי משודרג מהת*ת. סרנים,בולמים,צמיגים You Name It. הרכב משמש אותו רק לטיולים. ונחש מה? הוא רוצה לרדת במידת הצמיג! והוא ממש לא חובבן או מפחד מהמשטרע. (בסוף דלק יקר היום...).
לגבי ארה"ב- נכון. מסכים. אבל תראה כמה מכוניות "קופצות" יש שם וכמה בארץ? כמה רשתות של מזון מהיר יש שם וכמה בארץ? ככה זה, שם זה הרבה יותר והרבה יותר גדול...

Viper
14-07-07, 11:33
ובכלל, אלון, שנינו מתווכחים כאן על כלום...
בסה"כ- בוא נשב בשקט וניתן לחברים לצפות בתמונות המדהימות של הרכבים המשודרגים שיש בלינק.
הרי זו היתה המטרה הראשונית.
ותראה לאן גררת אותנו! :twisted: (עד ארה"ב...)

שבת שלום וטיולים מוצלחים באשר אתם.

יוש
14-07-07, 17:33
תגובה עניינית לבעיה אין לי מה להוסיף. לבעיות אלו יפה מעשה ולא דיבור.

ובנושא האפשרויות שהעולם הנאור טומן לברנש התזזיתי להלן סרטון מעורר תאבון

http://www.youtube.com/watch?v=bcXhduRUIhQ

-->