PDA

צפייה בגרסה מלאה : הסמוראי מושבת (בעיה בשילוב 4x4 ככל הנראה)

vio
18-07-07, 22:02
שלום,
משתמש חדש (אבל קורא וותיק) הנני, אז שלום לכולם.

כפי הנראה (להערכת מוסכניק נייד שהזמנתי ושלל דעות טכניות וניתוחים אחרים) נתקעה ידית השילוב 4x4 של הסמוראי כשהתוצאה היא סמוראי שמניע אבל תקוע על ניוטרל. הידית עצמה תקועה (לא במיקום של הילוך מסוים) וקשה להזיזה.
שעות (באמת שעות) של נסיונות לשחרר את הידית התקועה עלו בתוהו וכרגע הסמוראי המסכן מושבת.
ככל הידוע לי ישנן כמה אפשרויות למקרה זה כגון יציאה של "המזלג" מהמגרעת או בעיה עם גומיה כלשהי (לצערי אני לא מכיר בדיוק את הגומיה המדוברת).
על פי ההערכות שקיבלתי כנראה צריך להוציא את ידית ההילוכים הקטנה ולהחזירה למגרעת כראוי. לצערי אין לי ניסיון בתהליך זה ולכן אשמח לכל עזרה שיכול מישהו כאן להציע בנושא.

הייתי שמח לעזרה בנושא במידה ומישהו נתקל בעניין זה או באמתחתו איזשהו רעיון שיכול לשחרר את הסמוראי המסכן לחופשי.
כמובן שאם יש מישהו כאן שיכול לעזור בנושא באיזור חיפה אעריך זאת מאוד.
ניתן ליצור עימי קשר בטלפון 0545872666.

תודה מראש,
אביב.

GodsFather
18-07-07, 22:11
עשה חיפוש על עניין הגומיה , יש כאן כמה שרשורים על זה (בלשון המעטה).

כמו כן , בFAQ בראש הפורום , יש קישורים לספר רכב ושם יש הוראות עם תמונות אודות הטרנספר , הידית והגומיה.

זו בעיה מוכרת בסמוראי ודי פשוטה לפתרון. (איך ניסית אתה לפתור אותה במשך כל אותן "שעות" ?)

אני אישית מכיר בחור כאן בפורום בשם torchak שהיה לו סמוראי עם כזו בעיה (נתקענו באיזה טיול) והוא פתר אותה בעצמו. נסה למצוא אותו בה"פ.

בהצלחה.

vio
18-07-07, 22:14
תודה אני מחפש, בינתיים הקישור היחיד ל"בעיית הגומייה" היה במאמר על החלפת קיט לקלמיני ללא פירוט נוסף. אני אבצע חיפוש בפורום נוסף על כך.
בכל אופן במידה וזו לא הגומייה האם יש משהו נוסף (הג'יפ עוד לא ראה מוסך בנושא)?

אלון_ק
18-07-07, 22:24
קורא וותיק היה יודע לבצע חיפוש, כדי שאחרים לא יצטרכו לעבור גם על השרשור הזה בדרך למציאת הפתרון.

אם הוא היה מגלה שהבעיה לא בגומיה (היא דווקא כן) אז הוא היה פותח שרשור חדש.

-->