PDA

צפייה בגרסה מלאה : תיבת העברה

YANIV8
20-07-07, 09:55
תיבת העברה שלי עוברת קשה מאוד אם לא בכלל רציתי לדעת אם אפשר לשפץ ואיפה ואם בכלל או לקנות ואיפה

T-REX
20-07-07, 14:32
לפני שאתה קופץ להחליף או לשפץ תבדוק כמה דברים
שמן
תקינות מכנית של הידית,פחית,משקפיים,ליכלוך על הפינים וכו'
וקח בחשבון שזה אחד הטרנספרים הכי אמינים שיוצרו אי פעם אבל,זה בא על חשבון ההפעלה הקצת לא ידידותית שלו וגם את זה ניתן לפתור
צריך להתרגל אליו,אני מניח שאתה חדש בעבודה איתו אם יתלווה אליך מי שמכיר העבודה איתו תהפוך לנעימה יותר
רוני

six 4 life
20-07-07, 15:12
מעבר למה שקודמי הצדיק בתורותיו כתב, בדוק כמה חופשים יש לך מהרגע שבו אתה מזיז את הידית, עד שהתנועה מגיעה אל 2 הפינים בטרנספר שמשלבים את ההילוכים.

ככל שתצמצם שם את החופשים, השילוב יהיה יותר ויותר פשוט.

מעבר לזאת- השילוב בטרנספר הזה מתבצע הכי טוב עם לחץ מתון על הידית לכיוון ההילוך שאתה רוצה להגיע אליו, תוך כדי תנועה איטית עם הג'יפ. הוא יכנס.

לגבי שיפוץ-
מה שגורם לשילוב הקשה מעבר לחופשים, הוא לכלוך שנכנס בין 2 הפינים המשלבים, לבית שלהם.
במקרה שלי בעזרת חבר שביצע זאת לא פעם, פירקנו את מנגנון השילוב הזה (דורש פירוק של חצי טרנספר), שימנו וניקינו את המנגנון המדובר, הרכבנו חזרה וקיבלתי טרנספר אחר לגמרי שמשלב הילוכים לשם שינוי.

להחליף טרנספר לאחד כזה שכן משלב הוא פיתרון פשוט אבל לא בטוח. יתכן שמחוץ לרכב כשהוא מפורק תראה שהוא משולב, אבל אחרי שתרכיב אותו לרכב עם הידית שלך וכל המנגנונים, ואתה עלול לגלות שהבעיה נשארה בעינה, ולמעשה היא טמונה במשהו שלא זז טוב שם, ולא בטרנספר עצמו.

שכב מתחת, תן למישהו לשחק עם הידית ותראה אם משהו נתקע במשהו שם.

-->