PDA

צפייה בגרסה מלאה : גומיה מוט מהגיר להנעה, נקרעה הגומיה..

niv-9
20-07-07, 21:56
שלום, לא מצאתי את השם הספציפי לזה אבל זאת גומיית משושה כזאת ושני שלבים בה התחילו לקבל סדקים.. אתמול בנסיעה אחת מהן עפה והשאלה שלי האם אפשר למשוך את זה עוד מספר ימים? או שהמוט עלול להשבר בנסיעה ללא הגומי,
תודה

niv-9
20-07-07, 22:31
הוספתי תמונה שמבהירה מאיפה עפה לי אותה גומיה ובעתיד נראה שעוד אחת צפוייה לעוף, במספר שתיים מופיע הגומייה
http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=5374&stc=1

lior_b.s
20-07-07, 23:00
ה"גומיה" שאתה מתכוון אליה נקראת "קופלונג"...(מופיע במדריך)...
אתה יכול ליסוע ככה בעדינות , בלי האצות פתאומיות ורק אם זה הכרחי..
לך לחנות ח"ח ובקש קופלונג לפיאט (124, 131,132 )זה אותו חלק, עולה בסביבות 120-140 ש"ח....אתה יכול לבקש קופלונג ללאדה אבל יש יותר סיכוי שתמצא לפיאט, לא כל המוכרים יודעים שזה מתאים

ליאור

גיא
21-07-07, 01:05
גם וולבו ישן 144 מתאים

במוסלח בחיפה יש ובמוסך רון. שניהם יודעים שזה של ניבה.

niv-9
21-07-07, 02:37
תודה ליאור ותודה גיא, אני מקווה שפשוט להחליף את זה כמו שזה נראה לי לפי מה שהבנתי צריך לפתוח בורג ולהזיז מעט את הרכב שהקופלונג יגיע למצב שאפשר לפתוח עוד בורג וכו.. או לחלופין להרים את הרכב על ליפט, בכול מקרה ישנו מישהו מאזור ראשון-תל-אביב שמעוניין להתפטר מחלק כזה? ואני אקפוץ אליו מחר בצהוריים\בוקר הסלולר שלי: 054-3039557 - אביב

גיא
21-07-07, 08:18
בתל אביב מוסך אוטוויק

אתה לא רוצה כזה משומש

וזה לא כזה ביג דיל להחליף.

שים לב שהברגים הולכים אחד מפה ואחד משם ואחד מפה ואחד משם ....

אתה יכול חלק מהם לפרק מהחור של הידיות הילוכים מתוך הקבינה.

ומשום מה אני לא בטוח אם זה וולבו 144 או 244 ...

lior_b.s
21-07-07, 10:00
תודה ליאור ותודה גיא, אני מקווה שפשוט להחליף את זה כמו שזה נראה לי לפי מה שהבנתי צריך לפתוח בורג ולהזיז מעט את הרכב שהקופלונג יגיע למצב שאפשר לפתוח עוד בורג וכו.. או לחלופין להרים את הרכב על ליפט, בכול מקרה ישנו מישהו מאזור ראשון-תל-אביב שמעוניין להתפטר מחלק כזה? ואני אקפוץ אליו מחר בצהוריים\בוקר הסלולר שלי: 054-3039557 - אביב

אתה יכול לפתוח בלי להזיז את הרכב, , פשוט שים את הגיר והטרנס' בניוטרל ואתה יכול לסובב את כל המכלול כמה שתרצה...

ליאור

niv-9
21-07-07, 18:14
לא התכוונתי לקנות משומש.. חדש אבל עוד היום בגלל שאני צריך את הרכב למחר.. :\

niv-9
22-07-07, 14:59
מצאתי וקניתי את הקופלונג, עלות 100 ש"ח רק שאלה קטנה- הוא מגיע עם טבעת מתכת ההגיון אומר לי שלא צריך להוציא אותו אבל ברכב אין לי טבעת כזאת.. היא מקיפה את כול הקופלונג מסביב..

מה דעתכם?

lior_b.s
23-07-07, 00:04
הטבעת מתכת הזו מחזיקה את הקופלונג סגור מעט ע"מ שיהיה לך יותר קל להרכיב אותו...כשאתה משחרר את הטבעת הקופלונג נפתח טיפה וקשה מאוד להכניס את הברגים...

יש מקרים שגם הטבעת לא בדיוק ממרכזת את הברגים...
מה שאני עושה בד"כ במקרה כזה זה להוריד את הטבעת לפני הרכבה, ואז אני מלביש באנד מתכת שניתן לכיוונון ואז מכווץ את הקופלונג בדיוק כמו שאני רוצה..
אבל לפני שאתה מוריד תנסה ככה עם הטבעת אולי זה יתאים ללא צורך בלחיצה נוספת..

ליאור

-->