PDA

צפייה בגרסה מלאה : מסלול - גילבון-פג'ר, עדכונים?

יוש
21-07-07, 16:49
אהלן,

בתחילת אוגוסט זוגתי ואנוכי יוצאים ל 3 ימי נופש בצפון. בלו"ז מתוכנן סיבוב קצר מגשר בנות יעקב - ברכת הקצינים - מעבר הגילבון וביקור בפג'ר ויתכן אף התנחלות ללילה באחת הפינות.
הפעם חלק נהיגת השטח הוא רק אמצעי טיול ועל מנת להגיע לנקודות חן ללא צורך (רחמנא ליצלן) בהרפתקאות דרמתיות.
מה רמת העבירות הנוכחית של הציר? נצא בגפינו עם הג'ימני (נקווה שעד אז נספיק את החלפת המיתלים/צמיגים). מה רמת הקושי בחציית אפיק הגילבון וכנ"ל לגבי הפג'ר?
מישהו היה שם לאחרונה?

נודה מאד על מידע רלוונטי.

Udi.C
24-07-07, 00:22
יוש שלום ,

1. אני כנראה יהיה שם עם הג'ימני שלי בסוף השבוע הקרוב ואשמח לעדכן אותך.
2. הייתי בפג'ר לפני כחודשיים , לא הייתה כל בעיית עבירות ,
מכיוון שהייתי לבד את הרכב החנינו לפני מעבר הבוץ שצמוג לפג'ר .
יש מעקף רגלי מצד שמאל .

אודי

Udi.C
24-07-07, 00:54
יוש ,

מצאתי כמה תמונות :
2 תמונות של מעבר הבוץ בפג'ר ממרץ השנה .
ותמונה מחודש אפריל של המשך הדרך לכיוון צפון , בגלל שהג'ימני נמוך יחסית צריך לבחור טוב את המעבר על מחסום הבקר (אני נצמדתי לשמאל + מכוון) ,
הרכב מסתיר אך יש שם כיפוף של הרלס שמתחנן ל"תפוס" כל רכב טועה .

אודי

יוש
25-07-07, 22:17
יוש שלום ,

2. הייתי בפג'ר לפני כחודשיים , לא הייתה כל בעיית עבירות ,
מכיוון שהייתי לבד את הרכב החנינו לפני מעבר הבוץ שצמוג לפג'ר .
יש מעקף רגלי מצד שמאל .

אודי

תודה אודי. אשמח לדעת מה קורה שם עכשיו, בעיקר מעבר המים בגילבון מעט אחר בריכת הקצינים ובפג'ר, ובהתייחס למה שציינת לעיל. אם תסתובב עם GPS ותוכל לשלוף נ.צ. ספציפיים במעברים עצמם זה יהיה נחמד.
חשוב לדעת אם מעברי המים הללו אינם טומנים בחובם אבני בזל גדולות ובוגדניות.

תהנה מהטיול.

gooja
25-07-07, 23:35
היינו שם לפני שלושה שבועות. אין שום בעיה, אפילו לא קטנטנה.

אוטוסטרדה.
צפה, אגב, לתנועה כבדה, ועין א-תינה, סובל ממש מפיצוץ אוכלוסין.

מגשר גדות צפונה, כולל בריכת הקצינים והפאג'רים, אין בעיה, אפילו לא לג'יפון. עצרנו בגונן, בגלל תקלה אצל אחד הרכבים, ממשיכים בשבת הקרובה, מנחל עורבים צפונה (כנראה ששם אמור להיות טיפה יותר מורכב), עד לאודם - מסעדה.

יוש
26-07-07, 17:42
צפה, אגב, לתנועה כבדה, ועין א-תינה, סובל ממש מפיצוץ אוכלוסין.

לזה יש רק מוצא יחידי: גיחה באמצע השבוע. ולגבי הג'יפון, לא תאמין כמה הוא גיבור :cool: .

לגבי הדרך לנחל עורבים וממנו, לפי המפה זו דרך ל 4X4 די ישרה, בחלקה כבושה (הסימון האדום ברובו). כמה מורכבת היא כבר יכולה להיות?

gooja
26-07-07, 21:38
יוש,

ג'ימני הוא לא ג'יפון. הוא דיפנדר קטן. רכבים הרבה פחות טובים מג'ימני, יסעו את המסלול עד נחל עורבים. לג'ימני לא מדובר באתגר. בג'יפון, הכוונה לטוסון ודומיו.

נחל עורבים, מצפון למפל, מכיל שתי מדרגות לא פשוטות. אחרי האדום ה"דאבל", כשהאדום פונה ימינה לכיוון המפל, ממשיכים 150 מ' ואז ימינה, יש עליה שמגיעה מצפון למפל. תנסה ולא תתאכזב. צפויה בניה, לג'ימני לא מוגבה ולא נעול (צמיגים של סקטבורד, אין מה לעשות).

עין א-תינה, בכל החופש הגדול, סובל מפיצוץ אוכלוסין. גם באמצע השבוע.

תבלו

גיא
26-07-07, 22:26
אפי

תן שריקה .. יש מצב להצטרפות.

gooja
27-07-07, 08:32
גיא, עקב החום, זאת שקובעת את העניינים אצלנו, הודיעה שהשבת לא נוסעים, אלא רק בשבת הבאה. די בצדק.

אתה מוזמן להצטרף.

Udi.C
03-08-07, 04:55
אם תסתובב עם GPS ותוכל לשלוף נ.צ. ספציפיים במעברים עצמם זה יהיה נחמד.תהנה מהטיול.

יוש שלום ,
אם עדיין לא מאוחר מידי להלן נ.צ של הפג'ר .
אני משתמש בתוכנת ניווט מחו"ל לכן בנ.צ. הוא ב UTM
36s 747500
3661853

זה מתרגם לנ.צ. הבא ברשת ישראל הישנה (מקווה שההמרה נכונה)
211237E
274721N

בסופו של דבר לא הגעתי לשם בסוף השבוע האחרון ,
במקום זאת עשינו מסלול קצת שונה שהתחיל ביום הראשון בבנימינה-רמות מנשה-עמק יזרעאל-גזית-נחל תבור(יש שם נק' עם נביעת מים מצויינת להפסרת קפה וטבילה מרעננת)- כנרת (בטחה- כולל חציית מעברי מים נחמדים בזכי) .
ביום השני הירדן ההררי , מעבר על גשר כפר הנשיא וסיום בעין עלמין לפני שכל עם ישראל הגיע אליו .

תהנו

אודי

תהנו בטיול

יוש
03-08-07, 08:38
תודה.

-->