PDA

צפייה בגרסה מלאה : צמיגים לסוזי

יצחק
01-02-04, 20:21
בקשר לצמיגים .שלי גמורים ואני רוצה /חייב [ להחליף
איך יש לכולם (להרבה ) סמוראים צמיגים 215/75/15 (ב ר ש י ו ן) כשלי מופיע 195/75/15 וכשאני מנסה לברר איך אפשר לשנות ,התשובות הם (ממשרדי סוזוקי ,ומכוני ראשוי ) שהמקסימום לסמוקאי הוא 205/70/15 או 205/75/15 .... אז איך בכל זאת עושים את זה חוקי ?? ויותר חשוב איפה ??????????מי ?
אני רוצה 215/75/15 כי ב 205/70או 75 אין מבחר ושוב אשאר עם צמיג כביש
תודההה

אלון_ק
01-02-04, 23:43
ראשית - סוזי יש רק אחת, וזה לא אתה... :lol:

אם אתה גר בצפון, או מגיע לאזור, אז יש שני מקומות: באפ"ק (לא לבלבל עם המרכז), לא רחוק מצומת סומך. אני לא יודע איך וכמה הם מאשרים שם, אבל יש שמועה ששם מאשרים.

איפה שבטוח מאשרים (been there, done that) זה ליד מוסך התאומים בצ'ק פוסט/נשר. נוסעים מהצ'ק פוסט לכיוון נשר, ורואים משמאל מכונית תלויה על עמוד (הפרסומת של המכון). ברח לי השם של המכון, אבל את המכונית הזו אתה רואה בקלות מהכביש.
יש להם טבלת מידות ע"פ BF GOODRICH, תלוייה על הקיר. תמורת 62 ש"ח אתה תרשום ברשיון כל מידה מזו שיש לך ועד 30/9.5 אינץ', באופן חוקי ולגיטימי. 215, 225, 235 - הכל הולך.

אם לא ככה, אז מוצאים איזה מעכר ומסתדרים. אבל הדרך הנ"ל - חוקית וללא בעיות.

תיקון אחרון: ב205 אין בכלל מידות של צמיגי שטח, שלא לדבר על מבחר. הם מתחילים מ215.

יצחק
02-02-04, 09:57
נקסוס תודה
אבל סוזי יש רק אחת כמו שאמרתה ,והיא כזאת משנת 1998 (מאז שהיא אצלי ) :lol:
אבל כמו שיש אנשים עם אותם שמות אז ..... :wink:
מתי הייתה ב צ'ק פוסט ? ואם תוכל להסיג לי איך שהוא טל ?
האם צריך קודם את האישור או קודם את הצמיגים ?
לא בא לי לקנאת את הצמיגים ואז לא יאשרו(מזלי .. :( ) וכמובן שוטר יוריד אותי מהכביש :roll:
מצד שני יש כאן באילת צמיג TOYO M65 215/75/15 ב -350 ש'ח לצמיג (בלי מ"עמ )
תודה

יצחק
02-02-04, 13:21
נ.ב. מישהוא מכיר "מעכר "כזה ??? אים יש בעייה לירשום בפורום מס. טל שלי 067436969
אני השבוע עולה לצפון (מאילת הכל ניקרא "צפונה ") ואני רוצה ליגמור עם זה
תודה יצחק

נמרוד
02-02-04, 13:29
לא ידענו שאתה מאילת...

שמע, גש למכון הטסטים המקומי שלך, תברר בצורה "חכמה" אם הם יאשרו לך את המידה על סמך רשיון של רכב זהה עם מידה מאושרת. אם כן, אין שום בעייה שמישהו יסרוק וישלח לך את הרשיון שלו - זה נעשה בעבר, יותר מפעם אחת, גם על ידי ( המכון בנשר שאלון מדבר עליו, לדעתי מדובר בחבורה של דבילים... הם לא הכירו במידה 31! לג'יפ, אבל העלו בעצמם את הרעיון שאני אביא להם צילום רשיון של מישהו אחר - וזה עבד).

מה זה צורה חכמה? תסביר להם, אבל בלי להעליב, שזה מקובל וידוע ובמכוני רישוי במרכז הטבלה מאושרת וכולי - שזה, בעצם, האמת.

עירא
02-02-04, 14:19
נמרוד היום ב-10ד' עבודה עם Photoshop אני יכול לסדר "צילום" של רישיון עם צמיגים במידה 37 אם רוצים :lol: :lol: :lol: ואם הם כאלה גאונים שם אז למה לא ללכת על גדול???

יצחק
02-02-04, 15:49
ניסיתי את הקטע עם הרשיון , אפילו יכולתי להביא את הרשיון שאורגינלי . יש כאן 2 אנשים שאני מכיר עם סמוראי (אחד אפילו רק שנתון יותר ) והוא עשה את הטסט כאן באילת ואשרו לו , משום מה לי (אולי בגלל השם שלי ? :shock: או הפרצוף שלי :oops: או .... ) עובדה לי הם כאן לא מאשרים :evil: .
לכן אני כל כך רוצה לדעת מקום שבמאה אחוז יעשו את זה ליפני שאקנה צמיגים.
ושוב תודה על התגובות

אלון_ק
02-02-04, 22:04
טלפון אין.

צריך קודם צמיגים. אתה מגיע אליהם עם הצמיגים מורכבים על האוטו. אבל בהחלט כדאי להתקשר קודם - אני לא חושב שכדאי לך לנסוע מאילת עד פה רק כדי לגלות שהם שינו את המדיניות שלהם בחצי שנה האחרונה...

נמרוד, מטומטמים - מסכים. אבל מטומטמים שמאשרים 30X9.5 לסמוראי... :lol:

אלון_ק
02-02-04, 22:15
קח, עשיתי לך עבודת רגליים:

04-8215460

יצחק
02-02-04, 23:09
נקסוס תודה
הטל . הוא של המכון לייד צ'ק פוסט ? עם המכונית על העמוד ?

נמרוד
03-02-04, 10:19
ניסיתי את הקטע עם הרשיון , אפילו יכולתי להביא את הרשיון שאורגינלי . יש כאן 2 אנשים שאני מכיר עם סמוראי (אחד אפילו רק שנתון יותר ) והוא עשה את הטסט כאן באילת ואשרו לו , משום מה לי (אולי בגלל השם שלי ? :shock: או הפרצוף שלי :oops: או .... ) עובדה לי הם כאן לא מאשרים :evil: .
לכן אני כל כך רוצה לדעת מקום שבמאה אחוז יעשו את זה ליפני שאקנה צמיגים.
ושוב תודה על התגובות

אין לי מילים. לזה יצחק, קוראים שחיתות. זה לא השם, או הפרצוף שלך - זה הם, זונות, מושחתים, ואתה כנראה תמים ולא קולט "רמזים" דקים לעבר הארנק שלך... אבל את תדאג, זה יותר גרוע במרכז הארץ...

אלון_ק
03-02-04, 22:22
אני חושב שכן - הוא היחיד שעונה לשם באזור חיפה ונשר, אז אני מניח... תתקשר, תגלה.

שלומי29
04-02-04, 18:30
היי. אלון צודק. עשיתי טסט במכון המדובר ( זה עם הפיאט התלוייה...)
ואכן יש שם רשימה וניתן לשנות לכל מידה שמופיעה עבור הרכב שלך.
לדעתי ( המ א ד לא מלומדת ) צמיגים גדולים אולי נראים טוב אבל הם
מעמיסים מאד על כמה מכלולים חשובים. הייתי נשאר עם המידה המקורית
או קרוב אליה.

יצחק
04-02-04, 19:27
אני במרכז
שלומי תודה אבל השאלה מתי עשיתה טסט ? כי לפי מה שהבנתי שינו קצת את החוק שלפיו בוחן צמיגים היהיכול לאשר צמיגים מסוימים (לפי איזהשהוא טבלה )היום (בחצי שנה האחרונה ) אסור להם ומשרד הרשוי גם לא מאשר .או כן מאשר ע'פ אישור מהיבואן בלבד ,שהם אין להם טבלה לשנת 1986 :shock: אך ורק מ 1988 וגם שם הם מאשרים 205/75/15 .
האם מישהוא יודע אם במידה הזאת או 195/75/15 יש צמיג שטח נחמד ????
ומה שאמרתה !!!תגובות בבקשה ..... האם 215/75/15 באמת מכביד על הרבה מכלולים לעומת 195/75/15 ???

נמרוד
05-02-04, 10:47
אני במרכז
שלומי תודה אבל השאלה מתי עשיתה טסט ? כי לפי מה שהבנתי שינו קצת את החוק שלפיו בוחן צמיגים היהיכול לאשר צמיגים מסוימים (לפי איזהשהוא טבלה )היום (בחצי שנה האחרונה ) אסור להם ומשרד הרשוי גם לא מאשר .או כן מאשר ע'פ אישור מהיבואן בלבד ,שהם אין להם טבלה לשנת 1986 :shock: אך ורק מ 1988 וגם שם הם מאשרים 205/75/15 .
האם מישהוא יודע אם במידה הזאת או 195/75/15 יש צמיג שטח נחמד ????
ומה שאמרתה !!!תגובות בבקשה ..... האם 215/75/15 באמת מכביד על הרבה מכלולים לעומת 195/75/15 ???

הדיון של מידות צמיגים לסמוראי הוא אולי העתיק ביותר בתולדות אתרי השטח הישראלים... אני הייתי שם עוד בתקופת אתר השטח, לפני ג'יפטריפ. גם פה יש דיונים - חפש. אני אתן את השורה התחתונה:

אכן, אין צמיגי שטח של ממש במידות 195 ו205. יש מבחר במידה 215/75R15 . המידה הזאת מתאימה לסמוראי כמו כפפה ליד, לא מעמיסה במיוחד, לא גדולה במיוחד. אני מדבר גם מנסיון אישי אם זה חשוב ( קופר STT במידה הזאת על סמוראי 88 ), וגם מתוך העובדה שרוב בעלי הסמוראים שאני מכיר מתגלגלים בסופו של דבר למידה הזאת. לך על זה, אל חשש, וניתן בסופו של דבר גם לרשום את זה בצורה מסודרת.

gil4
05-02-04, 18:38
איציק אני תומך במה שנימרוד אמר- לך על זה.אתה כבר בצפון אז אל תתיאש. פה באילת יורד ברד אז בדרך חזרה יהיה לך כיף עם הצמיגים החדשים.

ob1knobi
05-02-04, 19:42
זה די מעניין שכל מכון "עושה מה בראש שלו" :?
היום הייתי בדינמומטר ברעננה כדי לשנות את המידה ל215/75-15
ובספר "הלבן" שלהם אין את האופצייה הזו לסמוראי, אפשר 205 אפשר 600-16 אבל נייט 215 מה שמכריח אותי לנסוע לצפון :( (טסט קאר,במקרה זה לטובה)

eran4x4
05-02-04, 21:15
נסה את מכון מבדק בהרצליה, גש לבוחן הראשי, הניסיון שלי איתם מאוד חיובי ועיניני ללא מכרים וללא תשלומים מיותרים.

ob1knobi
06-02-04, 17:05
תודה על ההפנייה, בשיחה טלפונית לא שללו את נושא האישור (גם לא אמרו כן)
אבל הוסיפו שצריך לבדוק מהו משקל הרכב :? , מישהו שמע על זה :?:

יש לי טנדר-סמוראי שמשקלו 790 ק"ג מהו המשקל של סמוראי "רגיל"
אפילו קצר לדעתי כבד יותר(ויתכן שעקב סיבה זו הדבר לא יאושר בהרצליה :?: :( )

יצחק
08-02-04, 11:40
OB1KNOBI תן תשובה עם היצלחתה !! :? ואיפו :o

יצחק
08-02-04, 11:40
OB1KNOBI תן תשובה עם היצלחתה !! :? ואיפו :o

יצחק
30-06-04, 20:42
הצלחתי
מזמן כבר רק חיקיתי שיופיע ברשיון הקבוע ,ז"א יהיה אצלהם במחשב .
WATER גש להרצליה שם יש פנצר מכר שימכור לך צמיגים במידה שתירצה ויפנה אותך למכון טסטים (שהוא מכיר שם מישהוא )והכל יסתדר לך .
נכון שהצמיגים היו קצת יותר יקרים אבל היום הם רשומים ברשיון :lol:
תיקרא לתשלום הנוסף לצמיג איך שתירצה :roll:
יצחק

יצחק
30-06-04, 21:01
הצלחתי - מזמן רק חיכיתי שיופיע ברשיון הקבוע :lol: 8)
בהרצליה יש פנצר מכר גדול , הוא ימכור לך צמיגים במידה שתרצה ויפנה אותך למכון רשוי
שהוא מכיר (למשהוא מסוים ) תשלם שם עשרים ומשהוא שח בסניף דואד שם כדי שזה יעבור למשרד הרשוי ולרשיון שלך .
נכון שהצמיגים היו קצת יותר יקרים אבל היום זה רשום חוקי ברשיון שלי (למחיר הצמיג היקר יותר (בכצת )תיקרא איך שאתה רוצה ) :wink:
יצחק

-->