PDA

צפייה בגרסה מלאה : דלת שריונית-חסם. איך אני מפרק את המנגנון?

חנן-ג'יפולוג
21-07-07, 23:54
ביום בהיר הלחיצה על ידיות הדלת נהפכה לקלה מדי. משהו בקפיץ המחזיר נשבר או יצא מהמקום. אפילו משקל הידיות עצמן גורם להן לרדת מעט כלפי מטה ולדלת להיפתח.
פירקתי את הידיות, הצילינדר וכו' על מנת להוציא את המנגנון החוצה, כדי שאוכל להחליפו, או לראות מה קרה שם ולתקן, אבל המנגנון מחובר לפינים ארוכים שהולכים לצידי הדלת, ולתחתיתה ולחלק העליון שלה, והפינים האלה לא מאפשרים למנגנון לצאת.

מישהו מכיר? יכול לתת איזה טיפ? איך אני מנתק את הפינים מהמנגנון?

יש תמונות, אבל מטבע הדברים הן לא מראות מה הולך בפנים, כי הגישה לצילום ובכלל מוגבלת מאוד.

kobiarava
22-07-07, 00:55
צור קשר בנייד, מנעולן מוסמך ומשווק איזורי של שריונית בדימוס...

קובי
054-5640028

שחר 9
22-07-07, 01:25
חנן ,
מה שמפריע לך להוציא את המנעול אלו הבריחים שמחוברים אליו , מנגנון סחב דחף בעגה המקצועית.
כדי לשלוף את הבריחים העליון והתחתון את צריך לשחרר את הברגים שתופסים אותם למנעול ,
אתה צריך לשחרר רק את העליון והתחתון כי האחורי יצא עם המנעול.

הענין הוא שבאופן תאורתי אתה אמור להשכיב את הדלת ותיכף תבין למה.

בחזית המנעול על סרט החזית שלו מעל לשונית הטריקה יש חור תכניס לשם מברג ותמצא שם בורג. פתח אותו בזהירות לא לפתיחה מלאה כדי שהבורג לא יפול, רק עד שתצליח לשלוף את הבריח העליון
וכאן למה בשכיבה , כי אם הבריח העליון יכול ליפול לך לתוך הדלת אז אכלת אותה .

אותו כנ"ל לבריח התחתון יש חור בתחתית סרט החזית שחרר לאט את הבורג עד שישתחרר.
כאשר הבריח העליון והתחתון משוחררים שלוף את המנעול עם הבריח האחורי.

עכשיו תנסה לראות את הבעיה לדעתי אל תנסה לתקן,
חפש מנעול חדש אתה יכול בחולון אצל עמישי למצוא כזה כנראה שמדובר במנעול 265 אבל לך עם הדוגמא שיש לך .

תמונה שווה אלף מילים
http://www.multlock.com/BO/uploads/mecanics/rav%20brechi/235.265.pdf

אתה יכול גם לדבר איתי אם לא תסתדר
0526867266
שחר

kobiarava
22-07-07, 10:37
הטעות היחידה של שחר היא שהוא נתן הסבר איך לפרק בריחים של מנגנון הנעילה מדלתות של רב בריח, המתחרה. המנגנונים שונים לחלוטין, אפילו ויזואלית באופן בולט. כמו שכבר אמרתי, המשך בנייד...

קובי

jonesy
23-07-07, 13:14
קובי

למיטב ידיעתי גם חוסם תשתמשים במנעולי מולטילוק.
אבל יכול להיות שאני טועה כבר כמה שנים לא בתחום.

בכל מקרה פרסם ברבים את המידע שכולם יחכימו.

שחר מהמחשב של מוטי.

kobiarava
23-07-07, 13:50
קובי

למיטב ידיעתי גם חוסם תשתמשים במנעולי מולטילוק.
אבל יכול להיות שאני טועה כבר כמה שנים לא בתחום.

בכל מקרה פרסם ברבים את המידע שכולם יחכימו.

שחר מהמחשב של מוטי.

היי שחר

קודם לכל, גילוי נאות-אכן עסקתי בשיווק של מוצרי חסם, רב בריח ואחרים עד לפני כשנתיים, אבל כיום אין לי כל יד או אינטרס בתחום.

אכן זכרת פרט מעומעם-בדלתות של שריונית מותקנים מזה למעלה מ-10 שנים אכן צילינדרים מתוצרת מולטילוק, אבל המנעולים עצמם מיוצרים ויוצרו מאז ומתמיד ע"י חסם.

את תהליך הפירוק וההרכבה לא פירסמתי בפורום, לא כדי לשמור לעצמי חלילה את הידע אלא משום שהיו יותר מדי שאלות מיידיות שרציתי לקבל עליהן תשובה תו"כ, וכן כי קצת קשה לתאר את התהליך בכתב....

בכל מקרה, כל מי שמעוניין בעצה בתחום יוכל כמובן לפנות איליי ישירות, אך אין באפשרותי לספק כיום יותר מאשר עצה-שרות, מכירה, המלצה על מנעולן/משווק וכו'.

קובי

-->