PDA

צפייה בגרסה מלאה : הפרסומת של קאיה סורנטו

נועם_מ
23-07-07, 12:39
כתוב שם שקאיה ניצחה במרוץ באחה? קצת הגזימו לא, אפילו שזה רק פרסומת. אני אחד מהוותיקים השקטים בפורום הנהדר הזה, וחבל אבל נהיה פה ערוץ 2 :-(

יוני5
23-07-07, 14:00
כתוב שם שקאיה ניצחה במרוץ באחה? קצת הגזימו לא, אפילו שזה רק פרסומת. אני אחד מהוותיקים השקטים בפורום הנהדר הזה, וחבל אבל נהיה פה ערוץ 2 :-(

ראשית הם לא הגזימו. קאיה אכן זכתה בבאחה 1000 בשנת 99 ו 00 בקטגוריה שלה.
שנית, זה לגיטימי ונכון לשים את זה בפרסומת - אם זה לא היה מקדם אף אחד, לא היית מוצא חברה אחת שתשקיע בקבוצת מרוצים.
יצרניות רכבים משקיעות סכומים עצומים בפרוייקטים כמו הגרנד פרי, פורמולה1, פאריז דאקר.. בדיוק בגלל שזה מביא להם את ההילה ומקדם להם את המכירות.
על הדרך זה דוחף לפיתוח טכנולוגיות חדשות וקידמה שלאט לאט חלקן מוצאות את דרכן לרכבים סדרתיים.

שנית, לגבי ג'יפולוג עצמו. פרסומת היא פרסומת. כל עוד היא לא חורגת מהכללים (והפרסומת של קאיה רחוקה מכך) המפרסם משלם על מנת להביא לציבור את מה שהוא רוצה להביא לידיעתו.
זה נכון, זה בסדר וכך זה צריך להיות.
רוב האנשים רוצים לקרוא וללמוד מבעלי הסיקסים, סופות והיילקסים נעולים כפול. אבל רובם המכריע של הקוראים נוסעים בקאיה, או לנדקרוזר ולא חולמים להתקין להם נעילות.
זה נכון וזה בסדר. אה, כן, וכך זה צריך להיות.

ואפרופו ערוץ 2, אני לא יודע למה אתה משתמש בו כדוגמה שלילית כל כך. הלוואי שקוראים רציניים כמוך וכמוני היו שווים למפרסמים את מה ששווים להם עדר הבוהים בערוץ 2 (והיו משלמים לג'יפולוג בהתאם).

הגישה שלך, שפה, בג'יפולוג, ראויים להתפרסם רק סיקסים סופות והיילקסים סרן קדמי חי, (נעולים כפול + כננת - מינימום!) היתה משאירה את שורת הפרסומות ריקה מיצרנים. מה לעשות? אף אחד מהם כבר לא מיוצר בגרסה הרלוונטית 10 שנים!!!

אז למי הפרסומת רלוונטית? ל95% מבאי האתר ששוקלים לרכוש לעצמם רכב שטח חדש, אבל לא מוכנים להתפשר על רכב בן 10 (למרות שהוא נעול כפול + כננת) ואולי כאוטו שני בבית, ל 100% מנשות הגולשים (ועם הגולשות סליחה מראש) שרכב בן 10, 350,000 ק"מ, רובם בשטח קשה, בעלי עבר ממשלתי ונראים כאילו עדר פרים עצבני התחרע עליו, ממש, אבל ממש לא בא בחשבון.

אז אנא, בלי התנשאות. מה גם שהרכבים הללו, בתצורתם המקורית, עושים 99% מהמסלולים בשטח. בנוחות ואמינות שאנחנו רק יכולים לחלום עליהם. את זיק מחמל וורדית הם לא יעלו. ביג דיל!

יוני5

השמשוני יחיעם
23-07-07, 14:25
""הלוואי שקוראים רציניים כמוך וכמוני היו שווים למפרסמים את מה ששווים להם עדר הבוהים בערוץ 2,,,""

? ?????? וכמוני ??????

הלווווווווווווווו,,,יונתן !!!!

איציק - 4X6ZH
23-07-07, 14:40
ערוץ 2 הוא ערוץ שפונה לרמה הנמוכה ביותר של קהל הצופים .
הוא בהחלט יכול להיות דוגמה לזילזול המפרסם בצופה .
אז נכון הערוץ רק לוקח את הכסף . אבל הכבוד איפה הכבוד ?
מי בכלל רואה את הפרסומת במיוחד כאן בפורום .
ברגע שהפרסומת תתחיל להציק
..... ?!
יש מסביבנו עוד כמה פורומים שחלקם = לערוץ 2
בתקווה שזה לא יגיע לפה
למרות שיש כבר כמה סימנים שזה ממש פה :mad:
איציק

יוני5
23-07-07, 15:50
יחיעם,

אתה לא דוגמא לשום דבר. מצידי אתה יכול להמשיך לבהות בערוץ 2 ולהמשיך לחלום על הסיקס שהיה לך כשהיית צעיר ויפה.
(טוב, נו, אולי לא יפה)
(טוב, נו, אולי לא צעיר)
:-P :-P :-P

ערוץ 2 הוא ערוץ שפונה לרמה הנמוכה ביותר של קהל הצופים .
הוא בהחלט יכול להיות דוגמה לזילזול המפרסם בצופה .
אז נכון הערוץ רק לוקח את הכסף . אבל הכבוד איפה הכבוד ?
מי בכלל רואה את הפרסומת במיוחד כאן בפורום .
ברגע שהפרסומת תתחיל להציק
..... ?!
יש מסביבנו עוד כמה פורומים שחלקם = לערוץ 2
בתקווה שזה לא יגיע לפה
למרות שיש כבר כמה סימנים שזה ממש פה :mad:
איציק

אני לא כל כך מסכים איתך איציק.
ענף הפרסום הוא ענף מקצועי מאוד הבודק את עצמו בכלים מדידים. אם פרסומת מסויימת נראית לך שפונה לרמת אנשים נמוכה, תבדוק מיהם ה"איציקים" וה"יונים" הממוצעים. תמונת הראי הזו עשויה שלא לעשות איתך (ואיתי) חסד, אבל פרסומת אינטלגנטית כנראה היתה יעילה פחות, ובוודאות לא היתה מעלה את רמת הלקוח.

אתה שואל: איפה הכבוד?.
ואני שואל: כבוד למי? או כבוד למה? לאיציקים וליונים שלא ראויים לו?

מי רואה את הפרסומת פה באתר?
תשובה: זה שפתח את השרשור, ורבים אחרים.

ברגע שהפרסומת תתחיל להציק...
היא לא. היא בדיוק במקום בו אתה יכולת להתעלם ממנה עד עכשיו, ושם היא תישאר.
היא גם מאוד רוצה לחדור לפורום, ואנחנו עומדים על המשמר, לא נמים ולא ישנים, שהיא לא תצליח.
שמע, הצלחנו להגן הל המדינה ב 48, נכון? הצלחנו להגן על המדינה ב 67, נכון? אז נצליח גם להגן על האתר בימים קשים אלו!
(למה עצרתי ב 67? כי אח"כ הדוגמאות שלי כבר לא כל כך טובות :oops: )
אז נכון שבימי קיץ חמים, ימי החופש הגדול גדלה כמות הג'אנק, אבל זה תמיד נפתר ב 1 בספטמבר.

חוץ מזה, מה דעתך לטייל באזור שהיינו בו ביחד בפעם האחרונה? נוכל לגרור את זה שהיה בם בפעם הקודמת, שישי או שבת. מתאים לך?

יוני5

asafk
24-07-07, 05:53
...אז בוא נדבר לרגע על ערוץ 2.
יש באמצע התכניות שאתה אוהב- כל מיני פרסומות. זה מעצבן, זה מרגיז, וזה מפריע לראות את התכניות. אבל מצד שני, אם לא היו הפרסומות- לא היו התכניות. (רמת הפרסומות והתכניות בערוץ 2 זה משהו אחר... )
מעבר לקיום שהפרסומות נותנות לאתר, יש בהן לעתים משום ערך מוסף ממשי לגולשים (ראה המבצעים של פיט-סטופ וכו' ) שממנו אין לאתר הכנסה ממשית. וגם זה חשוב לנו.
חשוב להנהלת האתר (לנו) לשמוע את דעתך. את האמת, מפריע לי לשמוע שפרסומת מסויימת מפריעה לך. אנחנו מנסים לשמור על איזון כזה שיאפשר לנו להמשיך ולהפעיל את האתר מצד אחד, אבל בלי להטריד את הגולשים יותר מדי, מצד שני. (אני מזכיר לכם שלמשך כמה ימים היו פרסומות ממש מעצבנות, אותי לפחות, שירדו בסופו של דבר)
זה שהקלקת על הבאנר ונכנסת לדף של קאיה, זה כבר טוב, זה אומר שבמידה מסויימת כן מעניינת אותך הפרסומת, ואולי אתה, אפילו בלי לדעת, חלק מקהל היעד. אם תיסע לנסיעת המבחן, אתה מוזמן לשתף אותנו בחוויה.
אני אעיז ואומר גם שהפרסומת של קאיה, בניגוד להרבה פרסומות של יבואני רכב אחרים (שלמרבה הצער לא מפרסימים אצלנו), היא אינטליגנטית יחסית, ומדברת בשפה שלנו, הג'יפאים. בחייאת רבאק- אתם מכירים עוד יבואן שנותן נסיעת מבחן אמיתית בשטח? למרות זה הפרסומת מרגיזה אותך, כנראה בגלל שאתה חושב שיש בעיה של "אמת בפרסום". אז לגבי זה- א. יש אמת בפרסום (לגבי הזכיות בבאחה בקטגוריה זו או אחרת). ב. גם אם לא היה (וזה יכול לקרות) - בניגוד לזכייני ערוץ 2, אנחנו לא מחזיקים מחלקת בדיקת פרסומות שבודקת כל מפרסם ומפרסם. אתה גם יודע להתייחס לפרסומת בתור מה שהיא- פרסומת. וככזו, היא לא חלק מהתוכן של האתר. אנחנו די סומכים על האינטליגנציה של הגולשים שיעשו את ההפרדה הזו, שניסחת היטב-

אפילו שזה רק פרסומת

אסף.

איציק - 4X6ZH
24-07-07, 08:12
אתה רוצה לדבר על ערוץ 2 בבקשה .
אני מחובר בבית גם למקלט לווינים המאפשר קליטה ישרות מהלווין שידורי רדיו ותוכניות טלווזיה מרחבי העולם .( לא כבלים ולא YES )
אז נכון יש תחנות ממלכתיות שאין בהם פרסומת .
יש תחנות שאתה ממש לא מבין מה אתה רואה פרסומת או תוכנית ( בדיוק כמו ערוץ 2 בארץ ) .
ויש תחנות איכות כמו ZDF הגרמני או RTL2 או יורו ניוז .( לא יורו ספורט ) .
בתחנות האלה יש פרסומת אבל לא תמיד .
בתחנות האלה יש תוכניות של כמה שעות ברציפות ללא כל פרסומת או הפרעה של קריין משועמם :-(
איפה הם ואיפה ערוץ 2
ונחזור אלינו לגיפולוג
כל עוד הפרסומת היא בדף הראשי ולא קופץ מתי שמתחשק למחשב זה עוד איך שהוא נסבל .
כל עוד הפורום נקי מפרסומת .זה מעולה .
בתקווה שכך זה ישמר .
איציק

מאיר רוטברג
24-07-07, 12:23
סליחה עם כל הכבוד אתם חבר קשקשני צמרת,

לא מעניין אותך הפרסומת של קאיה ? אל תכנס אליה .
מעניין אותך ? כנס אליה

איכפת לך מהאתר?? בטח תיכנס אליה שהם ירוויחו עוד כמה גרושים.

מה נהיה פה ? פינת הקיטורים היומית?
בחייכם קצת פרופורציה.
זהו אתר אחד מהמעולים והמוקפדים שיש,
לא רק בתוכן אלא בשמירה על טוהר המידות ובאיזון מעולה של טובת המשתתפים מול עלות האחזקה.

לטעמי כל העניין מיותר לחלוטין

IlanHadar
24-07-07, 17:17
הגידול בתנועה באתר, שכולנו מסכימים שזה דבר מבורך זה מה שהביא את הפרסומת הזו לפה.

כבעל סורנטו, אני חושב שמה שיוני כתב פשוט מדוייק, 99% משבילי ארצנו עושים עם הרכב הזה ודומיו, תראו לי מישהו בעל קינג חדש שיקח את הרכב למחמל, אבל אנחנו כן רוצים שיבוא לכאן.

אין מה לעשות העולם היום הוא עולם של רכבי שטח רכים, כמו בפרסומות כל השבוע בכביש בסוף השבוע בשבילים.

נמרוד
25-07-07, 10:09
כתוב שם שקאיה ניצחה במרוץ באחה? קצת הגזימו לא, אפילו שזה רק פרסומת.

זה נכון, הם צודקים. אני סיפרתי להם שיש למותג שלהם היסטוריה מכובדת במרוצי מדבר בארה"ב... לא נראה לי שהיו עולים על זה בעצמם. ואם זה מה שמשך את תשומת לבך בפרסומת - יופי, זו המטרה של הפרסומת, לא?

קאיה ספורטאז' אכן ניצח בקלאס 3 -זה המקבילה האמריקאית לT2, רכב 4X4 סדרתי עם הגבלות על השיפורים - בבאחה 1000 שנת 99' ובבאחה 2000 בשנת 2000, ובעוד מרוצים קטנים יותר סביב אותם שנים, הכל בידי דארן סקילטון, בעל קבוצת מרוץ ונהג אמריקאי בכיר וידוע.

לכבוד הסורנטו שהוצג ב2003 סקילטון בנה טרופי-טראק דמוי סורנטו, מעניין מאד מבחינה טכנית - הרבה יותר קטן וקל מהמקובל בTT אמריקאים, עם מתלה אחורי נפרד, מנוע V6 של קאיה עם 350 כ"ס "בלבד", מרכזי, נהג בלבד יושב באמצע לפני המנוע... אפשר להגיד שהוא ניסה לשחזר את ההצלחה של איבן סטיוארט עם טנדר הטויוטה PPI מהעשור הקודם. אבל כנראה שזה לא היה מספיק מול המפלצות המודרניות עם 800 כ"ס. הנה כתבה על נסיעת מבחן בקאיה סורנטו הכי מהירה בהיסטוריה:
http://www.trucktrend.com/roadtests/performance/163_0208_2002_kia_truck

ראיתם פעם סורנטו בפוזה כזאת??? :-P
http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=5411&stc=1

אילן - היית רוצה צמיגים כאלו ברשיון?

http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=5412&stc=1

IlanHadar
25-07-07, 10:17
אם אנו עוסקים בסורנטו אז יש גם כמה קבוצות שלקחו אותו לדקר, צירפתי תמונה, אם לא יצא אז יש לינק http://www.huttenrallyteam.nl/

נמרוד הצמיגים האלה גדולים מדי, הייתי מסתפק ברכב דומה לרכב של דקר.

-->