PDA

צפייה בגרסה מלאה : חלקים לגלגל קידמי ועצה לפטרון בעיה

נימר
23-07-07, 14:48
אז ככה חברים...
הרכב הנהדר שלי החלית אחרי שנה להתקיל אותי...

באמצע נסיעה הלגר של הגלגל השמאלי נישבר וניתפס (עקב חופש באומים שמחזיקים את הגלגל)
מה שנוצר חלק אחד תפוס שלא ניתן לשחרר. חשבתי נו יללאה נקנה חדש... אבל מה, חלק אחד לא שולחים יותר לארץ (29) (מפי בית מכשירי תנועה) והשני עולה 1000 שקל (מי ישלם להם)34)..

סרטוט מצורף... מאון לאון הפרדתי את החלק והוא נמצא אצל איזה זגג שמנסה להפריד את זה בחום או שקר כולשהו... מה שאני פוחד זה שהוא יהרוס את זה...
אז הככ עם למישהו יש סרן קידמי שמעונין להפטר ממנו (כול הסרן),,,או לאלטר חלפים
29, 30, 31 ו 34 ... אני ישמח לעשות עסקים.

מורי
23-07-07, 22:54
יש לי את החלקים.
דבר איתי.

גיא
24-07-07, 08:48
אני יכול להיות פוץ' לרגע ?

חופש במיסבים זה משהו שמרגישים בו. אי אפשר לפספס. אני יודע. אני יודע מנסיון אישי.
להגיע למצב שזה כל כך חופשי וכל כך מתחמם עד שזה ניתפס ונישבר ... זה חוסר אחריות וזה מבחינתי נסיון לרצח.

כבר היה סמוראי אחד שהתהפך או משהו על איילון במהירות גבוהה.

זה שאתם צעירים זה יופי וזה שאתם רוצים לטפל לבד זה עוד יותר יופי. אבל במחיר של להתהפך על איזו אמא צעירה עם תינוק בפיאט אונו ?

אתם מסכנים אותי בהתנהגות שלכם.
ואני לא מוכן שאנשים שאני לא מכיר בכלל יסכנו אותי.

שימו לב.

אתם לא בסדר !

נימר
24-07-07, 19:25
אני יכול להיות פוץ' לרגע ?

חופש במיסבים זה משהו שמרגישים בו. אי אפשר לפספס. אני יודע. אני יודע מנסיון אישי.
להגיע למצב שזה כל כך חופשי וכל כך מתחמם עד שזה ניתפס ונישבר ... זה חוסר אחריות וזה מבחינתי נסיון לרצח.

כבר היה סמוראי אחד שהתהפך או משהו על איילון במהירות גבוהה.

זה שאתם צעירים זה יופי וזה שאתם רוצים לטפל לבד זה עוד יותר יופי. אבל במחיר של להתהפך על איזו אמא צעירה עם תינוק בפיאט אונו ?

אתם מסכנים אותי בהתנהגות שלכם.
ואני לא מוכן שאנשים שאני לא מכיר בכלל יסכנו אותי.

שימו לב.

אתם לא בסדר !

אז ככה מר פוץ...יש ילדים ויש ילדים...

יש פעמים שכדי להעדיף עבודת כפיים טובה, מאשר לשלוח את הרכב לאיזה אחד שקורא לאצמו תמיר עם חיריק ב "י" ובעצם קוריאם לו תאמררררר.... במוסך שמחרבש לך תאוטו כי הוא לא סוגר עם ממיר מומנת,, ו אין לו זין.... בכלל להתעסק עם חרא בסגנון הזא....

ועכשיו אני שואל אותך,, איפה הרוח "הגיפאית שבך" עשה זאת בעצמך.. תגרז תתקן.. הגיפ זה ה ביבי שלנו...
לאיזה מצב נגיע.. עוד נלך למוסך לטיפול 10000 8)

נמרוד
24-07-07, 22:56
נימר, גיא לא התכוון שלא תתקן בעצמך, נהפוך הוא... הוא שואל, ובצדק, איך נתת למצב להחמיר עד כדי התכה מוחלטת של הנאבה ליחידה אחת... לא יכול להיות שלא היו סימנים מקדימים, במשך ימים ושבועות לפני הקטסטרופה שנראית בתמונות. זה מה שנקרא "הזנחה פושעת".

נימר
25-07-07, 01:19
נימר, גיא לא התכוון שלא תתקן בעצמך, נהפוך הוא... הוא שואל, ובצדק, איך נתת למצב להחמיר עד כדי התכה מוחלטת של הנאבה ליחידה אחת... לא יכול להיות שלא היו סימנים מקדימים, במשך ימים ושבועות לפני הקטסטרופה שנראית בתמונות. זה מה שנקרא "הזנחה פושעת".

אז ככה...רקע כללי, יש לי מנהג שמידי יום יומים אני בודר חופש בגלגל (חינוך צבאי מוצלח) ובעיקר לפני ואחרי נסיעה....
מה שאני כן יודע שקודמי היה חפר והיה נוהג לחזק את הלגר וכול העסק שם עם מברג ופטיש מה שמעיד שבעית החופש היתה הרבא לפני... לא כמוהו אני בעל בוקסה 50 ו רקצ'ט עם מד ליברות... יצא לי לא פעם ולא פעמים לחזק את העסק... לא מזמן קניתי שני מיסבים חדשים והתקנתי בצד השני (הוא בסדר גמור)...
מה שגרם לזה ככול הנירא זה רעד של הציריה מלפנים שגרמה לשיחרור האום ואז הכול התחרבש...

מה לעשות קורה לפעמים...

הגיפ המדהים הזא הוא הביבי שלי... והוא חיה רעה....ממש לא מריצה כמו שחברים שלי חושבים 8)

נימר
25-07-07, 01:22
יש לי את החלקים.
דבר איתי.

מורי, אני יתן צלצול סוף שבוע, פשוט יש לי מבחן גדול על הראש.

או ביום ראשון עם כבודו שומר שבת.

-->