PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה במנוע סמוראי

ybaggs
23-07-07, 19:11
יש לי סמוראי שנת 90 והמנוע הלך עם יש לך טלפון של מוסך או אדם פרטי שמיבא מנועים או משפץ מנועים אדם אמין שיש על מי לסמוך .
מנוע 1300 של סוויפט .
אשמח לטלפון וכתובת
תודה יותם .
0508492072
[email protected]

GodsFather
24-07-07, 16:20
אתה חדש פה, תלמד קצת להשתמש בפונקצית החיפוש ותגלה שדנו בשאלות כאלה בעבר הלא רחוק ויש כמה מקורות.

המלצה אישית שלי - מורי , הוא חבר פורום פה ומומחה לסמוראי.

דרך אגב, מהיכן אתה בארץ ?

שיהיה בהצלחה.

ושלא יהיה ספק , אין לי אינטרסים כלשהם אצל מורי,ההמלצה נובעת מהכרות עם איכות העבודה שלו והשירות.

ybaggs
24-07-07, 18:19
אחי מורי הוא גם חבר טוב שלי הוא אחד השפיצים

בלי כל קשר אני מחפש מנוע הוא ירכיב חחח

איתי_אילון
31-07-07, 22:28
מנוע של סמוראי אפשר להשיג מהמאגר במחיר טוב (בהנחה שיש במלאי)
מורי מכיר אותם, ההמלצה שלי תתקין מנוע של ג'ימיני כמו שיש לי ולמורי.
מבחינת עלויות אין הפרש כזה גדול במחירים, התקנה זה כבר תלוי במתקין קח בחשבון
שאם תרצה להשאיר את המנוע מוזרק העלות גבוהה, בהנחה שתעשה הסבה לקרבורטור קח בחשבון שצריך פילטר אוויר פתוח אני ממליץ על K&N שלי עלה 600 שקל.

הסמוראי שלי הוא גם 90 והוא נוסע על 235 המנוע מחזיק אותו מצוין ויש הבדלים מהותיים בסחיבה ובסגירה עם המנוע של הג'ימיני לעומת הסטנדרטי

בהצלחה :smile:

אורק זוק שף
01-08-07, 09:31
היי יותם,האוטו של מורי היה שלי בעבר ואין מתחרה ל 16V של גימיני,אני נוסע על מקורי עכשיו וההבדל הוא שמיים וארץ,תתארגן על קרבורטור ליגה(מיקוני או מה שמורי ממליץ מנסיונו)ותקבל תמורה מלאה לכספך:mrgreen:

מנוע ליגה אוטו ליגה
אור

GodsFather
01-08-07, 13:24
לא ממש מבין מה הצורך ההכרחי בפילטר פתוח. אבל לגבי ההבדל בין ג'ימני למנוע רגיל , יש הבדל לא קטן לטובת הג'ימני.

חוץ מהמאגר , יש גם את "ישראל-יפן" שמייבאים מוצרי סוזוקי.

איתי, 235 עם טרנספר רגיל או משודרג?

איתי_אילון
04-08-07, 02:04
טרנספר רגיל, יתרה מזאת הלחץ הקבוע לכביש שאני נוסע עליו הוא 20 PSI
וואלה איכשהו, הג'ימיני סוחב חבל על הזמן
בהתחלה שרק החלפתי למנוע החדש האוטו נחנק ואפילו נכבה.הבאסה הייתה זה קרה בדרך לטיול שנועד לבדוק אותו
באותו רגע שחזרתי הביתה בלי פילטר על הקרבורטור בלי מצב רוח והמון עצבים הזמנתי K&N
והמנוע נוסע מצוין

-->