PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם חיבור הביצה לצינורות נעשית בהברגה???

רכס חיים
02-02-04, 03:52
אין לי ברירה אלא להפוך את הביצה של הדיפ' הקדמי ולהשאיר את צינורות בית הסרנים במקומם. בהתחלה חשבתי לחתוך אותם ולרתך מחדש ,אך נראה שפשוט יותר להפריד בינהם כי אולי הם מחוברים בכלל בהברגה. מישהו יודע איך נעשה החיבור? כידוע לכם הדיפ' מסתובב אצלי הפוך , וכל העבודה על תיבת היפוך בחצי שנה האחרונה לא הניבה תוצאות לשביעות רצוני. פשוט אין לי ברירה.

נמרוד
02-02-04, 10:53
אין לי ברירה אלא להפוך את הביצה של הדיפ' הקדמי ולהשאיר את צינורות בית הסרנים במקומם. בהתחלה חשבתי לחתוך אותם ולרתך מחדש ,אך נראה שפשוט יותר להפריד בינהם כי אולי הם מחוברים בכלל בהברגה. מישהו יודע איך נעשה החיבור? כידוע לכם הדיפ' מסתובב אצלי הפוך , וכל העבודה על תיבת היפוך בחצי שנה האחרונה לא הניבה תוצאות לשביעות רצוני. פשוט אין לי ברירה.

בסרני דנה, החיבור הוא לא בהברגה - למיטב ידיעתי. האמריקאים שנוהגים לקצר ולהאריך סרנים כל הזמן, בדרך כלל חותכים את הנאקלים מהצינורות, מקצרים את הארוך, מאריכים את הקצר בתוספת של צינור, אולי עם הלבשה של שרוול מעל, ומרתכים את הנאקלים מחדש. לא מוציאים את הצינור מהביצה בדרך כלל.

כנס לכאן:
http://77cj.littlekeylime.com/web_rs44.html
בסוף יש רשימת קישורים לכל מיני כתבות טכניות מעולות על קיצורים והתאמות של סרנים.

* כל זה נכון לסרנים מסוג דנה... לא אומר כלום לגבי סרני המרצדס שיש לך.

חנן א.
02-02-04, 11:15
בדנות זה נכנס בלחץ, לא בהברגה.

אדי
02-02-04, 13:54
בסרנים מתוצרת דנה ניתן להוציא את הצינורות מהביצה ע"י כרסום אצל חרט ולחבר את החדשים ע"י הכנסה בלחץ וריתוך של כמה פיקים למניעת סיבוב הצינור סביב עצמו. לא ניסיתי ... זה מה שחבר בדק ומצא.

אדי

garoldk
02-02-04, 19:03
מדובר על סרנים של מרצדס G-CLASS

-->