PDA

צפייה בגרסה מלאה : סיפור אמיתי והתיעצות טכנית.ג'י.אם.סי ונדורה 4X2

רכס חיים
27-07-07, 10:47
השבוע הודיעה לנו המשטרה שנבוא למשטרת טייבה כדי לקחת רכב ששייך לנו. ואמנם מצאנו את הונדורה הנ''ל מודל 93 שהגיעה למשטרה בשנת 98 ועמדה בחצר 10 שנים........בגלל שהחצר התמלאה עד אפס מקום נדרשנו לפנות את הרכב.המחוג שלו מראה 300K ק''מ.עזבו את המשטרה והרשלנות שלה במציאת הבעלים ונגיע להמשך.היות ואין לי כרגע ג'יפ עקב השבתת הוואז אני חושב שאפשר להפוך את הונדורה ל-4X4 די בקלות ואת הסבת הרכב לרכב שטח מדוגם אני יכול לעשות בלי בעיה כולל חדר אחורי מדהים ללינה .שאלתי היא באם ניתן בהשקעה קטנה עם עבודה עצמית לבצע את ההסבה להנעה קדמית עם המערכות הקיימות של הנעה אחורית בלבד. המנוע הוא בנזין 6 ליטר.

אברמלה
27-07-07, 11:01
אתה רציני?? אני לא חושב שזה מישתלם.. כמה היום עולה ונדורה 4x4 כשירה לנסיעה? . אם כבר אז לחפש ונדורה ואת שלך תחזיק לחלפים. מנוע וכדומה..

arnonshoshani
27-07-07, 11:09
חיים שלום

הפרוייקט אפשרי אבל צריך קצת נסיון וחלקים
סרן קידמי טרנספר + מתאם שלו דריישפטים חדשים מוטות היגוי חדשים קפיצים ועוד...

כמו שאמר אברמלה תבדוק אפשרות לקנות רכב מוכן ולמכור את שלך.

בכל מקרה עם אתה עדיין מתעקש לבצע את ההסבה אוכל לייעץ לך קצת מהנסיון.

ארנון

Bulldog
27-07-07, 21:28
זה לא רק טרנספר ומתאם, צריך גיר של 4X4 כי הציר יציאה שלו ארוך יותר.

קרוס ממבר לא בטוח, אולי יש 2 סדרות של חורים לתושבת גיר אולי לא.
כל המתלה הקידמי לא קרוב לואנדורות 4X4 שמבוססות על עלים קדימה.
עדיף לשמור לחלקים ללא ספק.

רכס חיים
27-07-07, 22:06
שוכנעתי , ותודה על הייעוץ.

GodsFather
27-07-07, 22:18
אם אתה מחפש ונדורה 4X4 למכירה

יש אחת בכביש בין נסציונה לראשון , סמוך לתחנת הדלק , עומדת שם כבר כמה שבועות.

כמו כן ברמת גן בדרך בן גוריון , לא רחוק מהשלישות עומדת אחת כזו גם כן עם שלט

Bulldog
28-07-07, 00:54
שלט זה יופי, לא היית יכול להעתיק את המיספר? :mrgreen:

רכס חיים
28-07-07, 19:52
בגדול - לקנות ונדורה כי יש לי חלקי חילוף - זה קצת לא הגיוני, במיוחד שזה לא רכב עם עדיפות כלשהיא בשטח.

נמרוד
29-07-07, 09:39
רכס, הסיפור מעניין ברשותך... אתה רוצה להגיד שהרכב נגנב, ונמצא על ידי המשטרה לפני 10 שנים, ורק עכשיו נזכרו לחפש את הבעלים???

מוני אורבך
29-07-07, 10:13
מצטרף לשאלה בתור אחד שגנבו לו רכב שהוא מאוד היה רוצה לראות חזרה...
איך אפשר לבדוק אם הרכב הגנוב שלך לא זרוק באיזשהו מחסן משטרתי?
מדובר על סופה, יודע שהסיכוי נמוך... אבל בכל זאת.

בוזי
29-07-07, 15:25
ונניח והם מחזירים את הרכב, מי מפצה אותך על אגרות רשוי של 10 שנים?

רכס חיים
29-07-07, 17:29
חברה - הסיפור אמיתי לחלוטין והרכב נגרר אלי לפני שלושה ימים ואתם מוזמנים להציע מה לעשות בו מעבר לגריטה.

ד ו ר ו ן
29-07-07, 22:46
איך אפשר לבדוק אם הרכב הגנוב שלך לא זרוק באיזשהו מחסן משטרתי?
מדובר על סופה, יודע שהסיכוי נמוך... אבל בכל זאת.
מוני,
יש (לפחות היו) לפחות שני מגרשי סופות מוחרמות בנגב, לפי הכמות והצורה הכללית-ולפי מישהו שמכיר אין לרובן המכריע סימני זיהוי רישמיים המאפשרים למצוא את הבעלים.

אבל מסתבר שגם כשיש לא טורחים אז לך תדע,
אחד נמצא בניצנה ובו יש את המאגר המקומי של רכבי ההברחות שנתפס-לאן מרוקנים אותו אני לא יודע אבל היו זמנים עם יותר רכבים וזמנים עם פחות, השני במשטרת העיירות ליד שוקת, השלישי קיים איפושהו בנגב, היה פעם במגרש חנייה של מרחב הנגב אבל הרכבים נעלמו-אני בטוח שיש מגרש אחר.

מאיר רוטברג
30-07-07, 09:28
כבר כתבתי בעבר

לא לשכוח את מוצבי צהל בשטח גם שם יש רכבים זרוקים

led
01-08-07, 19:40
השבוע הודיעה לנו המשטרה שנבוא למשטרת טייבה כדי לקחת רכב ששייך לנו. ואמנם מצאנו את הונדורה הנ''ל מודל 93 שהגיעה למשטרה בשנת 98 ועמדה בחצר 10 שנים........בגלל שהחצר התמלאה עד אפס מקום נדרשנו לפנות את הרכב.המחוג שלו מראה 300K ק''מ.עזבו את המשטרה והרשלנות שלה במציאת הבעלים ונגיע להמשך.היות ואין לי כרגע ג'יפ עקב השבתת הוואז אני חושב שאפשר להפוך את הונדורה ל-4X4 די בקלות ואת הסבת הרכב לרכב שטח מדוגם אני יכול לעשות בלי בעיה כולל חדר אחורי מדהים ללינה .שאלתי היא באם ניתן בהשקעה קטנה עם עבודה עצמית לבצע את ההסבה להנעה קדמית עם המערכות הקיימות של הנעה אחורית בלבד. המנוע הוא בנזין 6 ליטר.

הייי לך,
אם אתה מעוניין יש לי ונדורה 4X4 מודל 92' HEAVY DUTY שזה אומר 8 ברגים בג'נט ו 400 ש"ח טסט שנתי במצב מצויין.
עומדת למכירה, עקב חוסר שימוש. - הרכב ברשותי 7 שנים...
יש לה טסט וטונה של תוספות.
יוסי
050-5372988

shmil
01-08-07, 19:58
המנוע הוא בנזין 6 ליטר.

הייתי, ראיתי.
המנוע הוא 6 צילינדר, 4.3 ליטר.

-->