PDA

צפייה בגרסה מלאה : קמפיין השיווק של הסורנטו, המאמר באתר

IlanHadar
31-07-07, 11:28
רעיון השיווק מעניין, אבל שלא יקבל רושם של תרגיל שיווק זול.

קשה להבין אם המאמר הוא תחפושת לפרסומת או קריאה אמיתית לכתוב משהו.

בכל מקרה אני בעד, לפחות תציינו שהתמונה למטה היא של הרכב שלי, צולם בפסח 2005. בטיול הגדול לאילת, הכתבה באתר. :)

נמרוד
31-07-07, 11:59
הקריאה אמיתית לגמרי אילן. אם אני הייתי כותב עכשיו מבחן דרכים לסורנטו, כשהפרסומת באתר ברורה, היה אולי טעם לפגם (למרות שבכל מגזין רכב אחר אתה תמצא פרסומת של רכב בעמוד שמול עמוד מבחן הדרכים).

מחלקת השיווק של קאיה, שבחרה לפרסם בג'יפולוג מתוך הערכה שקהל הגולשים באתר הוא קהל יעד שלה, באמת מפתיעה לטובה בנכונות שלה. הרעיון להזמין אנשים לכתוב את הרשמים שלהם מהרכב היה שלנו, ולהפתעתי הם הסכימו.

הבהרה - בפורום כל אחד יכול לכתוב מה שהוא רוצה - לטוב ולרע (תחת כללי הפורום הרגילים כמובן). אני אשמח גם להכניס מבחן ממש לאתר. אני לא יודע כמה אנשים אם בכלל ירימו את הכפפה, אבל מכל מה שיכתב, הכי טוב, מעניין, איכותי, יערך ויכנס לאתר ויהיה מבחן הדרכים הרשמי והיחיד בג'יפולוג לקאיה סורנטו דגם 2007.

* והתמונה אכן בוודאי לקוחה מאותה כתבה... הקרדיט יושלם במיידי.

OFF-RoaD
31-07-07, 12:11
אולי זו הבמה לשאול את יבואן קאיה על תמיכה ואישור חוקי לשיפורים לרכבי השטח שלו?

הרי אם קהל היעד שלהם הוא הגיפאים "שבאמת יורדים לשטח", ניתן לצפות שתהיה תמיכה בהגבהות, מיגונים ואולי אפילו שינות מידות צמיגים, באופן חוקי וללא פגיעה באחריות.

IlanHadar
31-07-07, 14:01
נמרוד, פששש.. איזה זריזות, תודה רבה.

ל OffRoad, הרכב שלי ממוגן, מוגבה ומשופר, אני יכול להגיד שהרכב נזקק לתיקונים באחריות, אף פעם המוסך לא ניסה לנצל אתצ עניין שהרכב רואה שטח.

נזק שנעשה בגלל נסיעה בשטח תוקן כמובן על חשבוני. כולל ישור מיגונים פעם בטיפול (לפני ההגבהה....)

-->