PDA

צפייה בגרסה מלאה : מגנום מה עדיף ?

דודו 23
06-08-07, 14:29
שלום. אני מעונין לרכוש מגנום שנת 2000 .מה עדיף גיר רגיל אוטומט. איך מצב השוק .האם הוא נסחר במחיר מחירון ? הבנתי שבמודל הזה אין נעילת דיפרנציל מאחור. מאיזה מודל יש? מבקש לדעת מה לבדוק לפני קניה ?

ערן_א
06-08-07, 17:49
היי
אני יכול להגיד לך מניסיון שלי (מגנום 97 אוטומט ) והיום מגנום 2000 אוטומט.
אין שום בעיה עם האוטומט, הרכב מפנק מאד וטוב מאד בשטח (דעה אישית שלי ולא נסעתי על טנדרים אחרים)
לגבי הנעילה - יש לו נעילה אחורית .
לגבי סוג הגיר זה כבר עדניין של העדפה.
ערן

לירן23.
08-08-07, 00:47
אני יש לי מגנום כבר 7 שנים אחלה של רכב חזק בשטח....
בגדול שתדע הבעיה היחידה של המגנום זה שהוא מתחמם.ואין מכנואי בארץ שיכול לפתור תבעיה הזאת!!!
כל המגמנומים יש להם נעילה זה סטנדרטי בדגם הזה!

ערן_א
08-08-07, 15:45
לגבי ההתחממות יש פתרון די פשוט שעובד ב 90 אחוס מהמקרים
צריך פשוט להוסיף עוד ונטה (כמו של המזגן ) עם הפעלה ידנית
בשני מגנומים אצלינו זה פתר את ענין התחממות
ערן

לירן23.
08-08-07, 20:46
זה שטויות שמנו ונטה ענקית ליד הונטה של המזגן ראדיטור מאלומנים 4 שורות ושום דבר לא עוזר,יש לנו גם מגה מגנום וגם מגנום רגיל ושניהם מתחממים!!!
והם מטופלים בחברה!!!

נמרוד
09-08-07, 10:44
למגנום אוטומטי יש בעייה של התחממות. לא לכולם, בוודאי, ויש תרופות, אבל סטטיסטית יש הרבה מאד מגנומים אוטומטיים שסובלים מבעיות התחממות. אני לא הייתי מזלזל - רכבים שמתחממים כל קיץ, בלי פתרונות חד משמעיים - אני לא הייתי קונה בשום פנים ואופן. חוסר תשומת לב קטן, אולי ביום שדווקא האשה נוהגת או שנתת את הרכב לחבר כדי להעביר משהו - והתחממות נגמרת בראש מנוע.

אם אתה מחפש מגנום ישן, בן שבע שנים, מבחינת אמינות והקטנת הסיכוי לצרות - רק ידני.

רמי111
09-08-07, 23:45
יש טנדר 4X4 אוטומטי שלא מתחמם?

dambo
12-08-07, 22:11
אני מחזיק מגנום 99 אוטומט, לדעתי עדיף הילוכים !!!
בקשר להתחממות, מה אתם מגדירים כהתחממות? שהמחוג זז מהמקום הרגיל שלו? לדעתי כל עוד הוא לא מגיע לתחום מסוכן אין סיבה שתהיה בעיה כל עוד המערכת תקינה ולא נפרץ משהו.

דני

-->