PDA

צפייה בגרסה מלאה : משלוחים מארה"ב לישראל.

חנן א.
04-02-04, 12:08
ישנם הרבה משווקים בארה"ב כולל בEBAY שלא מבצעים משלוחים לישראל אלא רק בתוך ארה"ב.
האם יש שירות כלשהו חוץ מMUSTOP שאליו ניתן לשלוח את המוצרים ושהוא ישלח לישראל בUSPS (לא UPS, הם יקרים מדי) ?
אני מדבר על מוצרים קטנים וזולים כגון רפידות בלם ב10 דולר וכו'. לא על מוצרים יקרים הרבה יותר שאיתם מסטופ נעשית יותר רלוונטית למרות המחירים המוטרפים שלה (מינימום 17 דולר לחבילה! ) .

נמרוד
04-02-04, 12:12
אבל יש לא מעט אתרים שכן שולחים לארץ - לא עדיף לתת להם את הביזנס, ולו בשביל הציונות?

Bulldog
04-02-04, 12:13
חנן, טכנית אתה משלם מיסים החל מ 50$ ומעלה, הבעייה היא שהחישוב נעשה לעולת המוצר והמשלוח.
העלות למשלוח של דוד (מאלה שפירסמתי) היא 40$
לא נראה לי שיש הרבה מוצרים בטווח ה10$ שהמחיר שלהם אחרי משלוח ירד מ50$
ומאותו רגע, ה41% מס מתחילים לקבל משמעות

חנן א.
04-02-04, 12:48
אבל יש לא מעט אתרים שכן שולחים לארץ - לא עדיף לתת להם את הביזנס, ולו בשביל הציונות?

עקרונית, אתה צודק. מעשית, מצאתי בEBAY סט רפידות בלם (לכל שלושת הברקסים ביחד) ב27 דולר, ובאתרים אחרים כל זוג רפידות עולה 20 דולר. בהפרש מחירים כזה-הציונות נשארת בצד.

אגב, זה סט שני שאני מחליף תוך חודשיים...

חנן, טכנית אתה משלם מיסים החל מ 50$ ומעלה, הבעייה היא שהחישוב נעשה לעולת המוצר והמשלוח.
העלות למשלוח של דוד (מאלה שפירסמתי) היא 40$
לא נראה לי שיש הרבה מוצרים בטווח ה10$ שהמחיר שלהם אחרי משלוח ירד מ50$
ומאותו רגע, ה41% מס מתחילים לקבל משמעות

אתה מדבר על מחירים של USPS (הדואר האמריקאי) ? לא נראה לי. קבלתי בזמנו סט ברגים ללוקרים, המשלוח עלה 7 דולר. עכשיו אני מקבל ערימה קטנה של חלקי פולריס בעלות של 15 דולר.

עוד דבר שאתם אולי לא מודעים אליו זה פער המחירים האדיר לפעמים בין הארץ ובין חו"ל במה שקשור לחלפי פולריס: גומיה מתאמת בין המאייד למסנן האוויר- בארץ 300 ש"ח, בארה"ב 12 דולר. את זה כבר קניתי בארה"ב דרך חנות שכן שולחת לישראל.

גם אם אני אשלם שלוש פעמים מכס זה ישתלם.

coas
04-02-04, 15:55
לא רק חלפי פולריס, גם בחלפים לג'יפ הפערים הם ממש גזל:
גומי מסגרת שמשה, החתיכה העלובה שבין המסגרת לבודי, אצל ינוביץ-350 ש"ח בארה"ב 26$. יש עוד הרבה דוגמאות..

Bulldog
04-02-04, 16:18
תשמע, גודל ומשקל תמיד משחקים בתימחור של חבילה.
תנסה לברר מהם מחירי הבסיס של הדואר האמריקאי, הגבלות נפח ומשקל למינהן.

חנן א.
04-02-04, 16:22
בואו נעזוב את עלות המשלוח והמכס, לצורך השרשור הזה. כבר שלחתי (מחנויות ששולחות לישראל) , כבר קיבלתי, הכול בסדר.
השאלה היא לגבי ישות בארה"ב שתקבל משלוחים מארה"ב ותשלח אליי בUSPS , יש חיה כזו חוץ ממסטופ?

oren
05-02-04, 16:11
http://www.ezbuyus.co.il/ezbuyus/index.asp

עלות יותר גדולה למשלוח אבל ניתן לאחד משלוחים

אורן

נתי
21-02-04, 21:01
אם יש משהו שאני יכול לעזור עדכנו אותי.
נתי - קליפורניה :)

חנן א.
23-02-04, 23:59
נתי, תודה.
אם זה היה משהו חד-פעמי נדיר הייתי מעז לנצל את הצעתך, אבל מכיוון שמדובר במשלוח חלפים על בסיס סדיר, אני מחפש מישהו שגם ייקח כסף על השירות הזה.

itayhi
24-02-04, 00:04
נתי, אולי אתה כן יכול לעזור.
איך לעזאזל אני מביא מארה"ב מכשירי מוטורולה TALKABOUT בלי שיהיו לי בעיות עם המכס?
הבנתי שהם עושים צרות
תודה
איתי

אדי
25-02-04, 16:46
איתי, הבעיה היא שהמכשירים פועלים בתדרי FRS אמריקאים, בארץ הם לא חוקיים ולכן יכולה להיות בעיה (הם יכולים לדרוש אישורים ממשרד התקשורת ואת זה לא תוכל לקבל).

עירא
04-03-04, 22:24
ממה שחנן כתב בשירשור אחר, אני מבין שאין מכס על חבילות שערכן (התוכן לא המישלוח) אינו עוה על 50 דולר.
השאלה המתבקשת, איך במכס הם יודעים אם הערך הוא 50 דולר או 150 דולר???

אריק זמר
04-03-04, 22:43
עירא,
מדובר על ערך כולל של עלות + משלוח...
ואיך הם יודעים ? יש להם מחירונים לכל...

חנן א.
04-03-04, 23:58
אם קנית בחנות אז בצמוד לחבילה מגיעה חשבונית שהם מסתכלים עליה.
כנראה שהסיפור עם 50 הדולר הוא אמורפי וכמו הרבה דברים אחרים בישראל תלוי בשרירות ליבו של הפקיד שמולו אתה עושה עסקים. הפקידה במכס בי-ם אמרה לי בתשובה לשאלה מפורשת שלי, שהם בודקים את מחסום ה50 דולר אך ורק על פי עלות הפריטים בחבילה, לא כולל משלוח.

היא גם טעתה וחישבה לי את המכס על הפריטים בלי להתחשב שמדובר בפריטים תוצרת ארה"ב שעליהם המכס מופחת ב9 אחוז, אבל את זה גיליתי מאוחר מדי, ולא שווה לי לחזור אליהם להתווכח.
בקיצור, בדיוק כמו בשוק הכרמל, צריך לבוא מוכן ולהתמקח :roll:

נתי
05-03-04, 05:06
נתי, תודה.
אם זה היה משהו חד-פעמי נדיר הייתי מעז לנצל את הצעתך, אבל מכיוון שמדובר במשלוח חלפים על בסיס סדיר, אני מחפש מישהו שגם ייקח כסף על השירות הזה.

חנן.
גם בזה אני יכול לעזור .
צור איתי קשר בפרטי.
נתי

נתי
05-03-04, 05:08
נתי, אולי אתה כן יכול לעזור.
איך לעזאזל אני מביא מארה"ב מכשירי מוטורולה TALKABOUT בלי שיהיו לי בעיות עם המכס?
הבנתי שהם עושים צרות
תודה
איתי

איתי.
אני בזמנו שהייתי גר בארץ הבאתי 8 מכשירים כאלו.
ניתן להביא אותם רק עם מישהו שנוסע ארצה ( זה הכי פשוט והכי זול).
זוג מכשירים כאלו נטענים ולמרחק של 5 מייל עולים 50 דולר + 7.75% מס.
נתי

amos
06-03-04, 09:11
צריך לנסות את החברות שמובילותלארץ קונטינרים\קרייטים
לתושבים חוזרים בדרך כלל יש מקום נוסף בכל קונטניר לכמה קופסאות קטנות
ככה קרה כאשר אני שלחתי קונטינר בזמנו היה עוד קצת מקום ושלחו איתי עוד כמה דברים של
מישהו אחר
העלות תהיה בטוח זולה יותר ממשלוחה

קובי
12-03-04, 00:50
חנן סליחה שאני רק היום רואה את זה אבל דבר איתי אולי יש משהו טוב על בסיס קבוע.

קובי

RINCEWIND
15-03-04, 23:01
הנושא הפך לרלוונטי...
TRAILQUEST רוצים 110 דולר עבור משלוח לארץ של קיט 4.1 לטרנספר
(נמרוד :oops: )
יש פתרונות יותר זולים?

נמרוד
17-03-04, 14:28
הנושא הפך לרלוונטי...
TRAILQUEST רוצים 110 דולר עבור משלוח לארץ של קיט 4.1 לטרנספר
(נמרוד :oops: )
יש פתרונות יותר זולים?

לא אכפת לי לשלם 110$ על קנייה של 900$, מבאס אותי להוסיף על זה עוד 50% השד יודע בשביל מה...

אלון_ק
25-08-04, 22:48
לי יש משלוח להביא מבריטניה לארץ. כרגע מדובר על 36 פאונד +-, וזה ממש לא לעניין.

מישהו יודע איך כדאי לי לשלוח את החבילה ודרך מי כדי שהמשלוח ייצא מינימום $$? שוקל כ-4 קילו, אגב.

אם מישהו חוזר מאנגליה או מכיר מישהו שחוזר מאנגליה בזמן הקרוב, אני אשמח לשלם סכום סמלי עבור ההעברה. זה הספייסרים לגלגלים אז זה לא קטן כל כך, נא קחו בחשבון. לשלוח בתוך אנגליה אין לי בעיה.

-->