PDA

צפייה בגרסה מלאה : איזה סוג בולמים מומלץ לג'ימיני

יניב בלס
07-08-07, 20:54
אני מעוניין להגביהה את הרכב ע"י הבולמים, רציתי לדעת איזה סוג מומלץ מבין האפשרויות: אולדמן,טאפ-דוג,קוני...
רוב נסיעותי הם נסיעות בכביש+טיול שטח פעם בחודשובאיזורים משתנים.
נ.ב
מחיפושי באתר לא הצלחתי למצוא איזושהיא העדפה של חברה מסויימת לג'ימיני.

אודה על תשובתכם
יניב

מורי
07-08-07, 22:48
אני מעוניין להגביהה את הרכב ע"י הבולמים,

יניב

שלום יניב.
בולמים בלבד אינם תורמים דבר להגבהת הרכב.
כדי להגביה אתה צריך סט קפיצים ובעקבותיו גם בולמים ארוכים יותר.
ישנן חברות שונות שמייצרות את הקיטים הנ"ל,ומנסיוני(הלא רב עם ג'ימני...) אף אחד מהם לא מספק תמורה אמיתית למחיר הגבוה אותו תצטרך לשלם עבורם.

יניב בלס
08-08-07, 18:41
שלום יניב.
בולמים בלבד אינם תורמים דבר להגבהת הרכב.
כדי להגביה אתה צריך סט קפיצים ובעקבותיו גם בולמים ארוכים יותר.
ישנן חברות שונות שמייצרות את הקיטים הנ"ל,ומנסיוני(הלא רב עם ג'ימני...) אף אחד מהם לא מספק תמורה אמיתית למחיר הגבוה אותו תצטרך לשלם עבורם.

יניב בלס
08-08-07, 18:55
אתה ממליץ להישאר עים המקורי ?! ולא להגביה את המרכב+לקבל איכות נסיעה טובה יותר בכביש ובשטח . בנסיעה האחרונה בגולן גירדתי סלעים 5 סמ יותר=עבירות

ארז
08-08-07, 23:19
התקנתי עד היום לא מעט קיטים על גימיני עבור לקוחות שלי, אני מאוד ממליץ ספציפית בגימיני על הקיט של אולדמן, נותן הגבהה שפוייה(1.5" עד ל2") ומשפר את הנוחות והריסון של המתלה.
עוד נקודה לטובת האולדמן הוא ששוב ספציפית לגימיני מדובר גם על קיט זול יותר מאשר המתחרים ברמה שלו(הרמה הגבוה של קיטים מסוג זה).

yoav
22-08-07, 08:25
התקנתי עד היום לא מעט קיטים על גימיני עבור לקוחות שלי, אני מאוד ממליץ ספציפית בגימיני על הקיט של אולדמן, נותן הגבהה שפוייה(1.5" עד ל2") ומשפר את הנוחות והריסון של המתלה.
עוד נקודה לטובת האולדמן הוא ששוב ספציפית לגימיני מדובר גם על קיט זול יותר מאשר המתחרים ברמה שלו(הרמה הגבוה של קיטים מסוג זה).

ארז:
1. כמה עולה (+/-) שדרוג שכזה?
2. האם החלפת בולמים וקפיצים הנה עילה לביטול אחריות היצרן (3 שנים )?

-->