PDA

צפייה בגרסה מלאה : גשר טרנספר עקום (איך ליישר, איך לחזק)

WildLove
09-08-07, 01:59
אהלן
לטרנספר שלי לא היה מספיק בהוצאות על התושבות שהוא אכל, עכשיו הוא גם עיקם את הגשר שלו..
מדובר בגשר בעל שתי התושבות שמתחבר לגוף הרכב ומשם עם התושבות לטרנספר, במבט על הרכב לפני הפירוק היה ניתן לראות בבירור כי הוא עקום, אני חושש שאולי זה גרם לרעידות מסויימות - אבל גם אם לא, בעת שימוש ב LOW הידית של הטרנספר הייתה מתנגשת בבודי, ככל הנראה מזווית לא נכונה שהטרנספר היה נמצא בה.
פירקתי היום את הגשר,
קודם כל, איך מיישרים אותו? ליישר אותו עם כמה מכות, או אולי בחימום זו לא בעיה - אבל לא ברור לי איך הוא אמור להיות כשהוא ישר
האם החלק בו התושבות שמתחברות לגוף האוטו, אמור להיות פלס בין שתי התושבות? כי אם כן אז יש אצלי הבדל משמעותי בגבהים, או שהוא בעצם אמור לעליות עם טיפה נטיה מעלה?
צרפתי כמה תמונות שלו, אשמח אם מישהו יוכל לזהות מה עקום ולתת לי כמה טיפים על איך ליישר אותו
ובנוסף, אם הוא התעקם כבר כנראה שזו עוד נקודת תורפה של הגמד שלי, אז, איך מחזקים אותו?
חשבתי על לרתח לו פלאח לכל האורך השאלה היא איזה פלאח, וגם - האם אני חייב לכופף אותו בצורה שילך עם כל הגשר כדי שיהיה חזק מספיק כדי לתת לו תמיכה? (הגשר הולך בזיגזג)
תמונות:
http://www.picsite.co.il/showphoto.php/photo/7017
http://www.picsite.co.il/showphoto.php/photo/7018
http://www.picsite.co.il/showphoto.php/photo/7027
תודה מראש,
אלעד!

מורי
09-08-07, 08:30
שלום ילד מוכשר שלי...
איך הצלחת לעקם את הדבר הזה? (מוכשר כבר אמרתי?...)
חבל על האנרגיה בליישר את הגשר הזה.פשוט תחליף אותו לאחר תקין,ואם בא לך חזק אותו על הדרך...

GodsFather
09-08-07, 21:49
אפשר לדעת מה עקום בו ?

מהתמונות אין סימני שבירה או אי דיוק ... אולי זו התושבת ?

ומי זו ?

http://www.picsite.co.il/showphoto.php/photo/7020

WildLove
09-08-07, 23:04
איזו תושבת? החלפתי כבר את כולם..ועוד מעט כבר כמעט פעמיים
תשים לב שכשהתושבת האחורית מאוזנת על הרצפה, הצד של התושבת הקדמי נמצא באלכסון מטורף..
יישרתי אותו, לא לחלוטין אבל הרבה יותר נורמלי ממה שהיה, הייתה לו זווית משוגעת..חיממתי אותו, וכשהוא היה על מלחציים נתתי לו כמה מכות עם פטיש 5 קילו, לא יצא לי לראות איך זה משפיע כי האוטו שלי מושבת לשבועיים-שלוש הקרובות :(((((((((((((((((((((((
והיא..היא לא בלונדינית, אבל תהיה בטוח שהיא נוסעת בסמו הרבה.. משום מה, אני לא בטוח למה..היא מעדיפה את המושב האחורי הרעוע שלו :)
בכל זאת, אני אשמח לשמוע על מה הן האפשרויות חיזוק שעומדות בפני

zahi madhala
10-08-07, 20:48
כאחד שעיקם גם את התושבת הזאת אני מציע לך קנה אחת חדשה ואת החדש תחזק

GodsFather
12-08-07, 08:58
צחי, איך אתה ממליץ לחזק את התושבת? תן איזה טיפ, גם ככה אתה יושב בבית חסר מעש :mrgreen:

סוזי המשתוללת
13-08-07, 01:15
פרופיל מרובע 30x30 חתוך לשתי חתיכות של 15 ס"מ כ"א ומרותך בהתאם יעשה את העבודה
זה גם פותר את הרעידות ההיסטריות בהילוכים נמוכים
אחרי שקניתי את הטרנספר המשופר לא ייחסתי חשיבות למה שנאמר באתרים אחרים בעולם ובפעם הראשונה שבאמת לחצתי גז התושבות התפתלו והאוטו התחיל לרעוד
שנה לקח לי למצוא את החרא הזה.... :-D

GodsFather
13-08-07, 01:25
צחי - סוזי השיגה אותך....שוב :-)

zahi madhala
13-08-07, 23:21
סוזי השיג אותי כי אנחנו לא באותה הקטגוריה

WildLove
20-08-07, 20:55
אוקיי, עלתה בי התלבטות - ואל תצחקו עלי שאני לא מבין הרבה..
במחשבה פשוטה, יש סיבה לזה שהטרנספר מחובר לשאסי רק דרך תושבות גומי..אני לא בטוח מה היא, אולי זה סתם בגלל שהיפנים לא היו חכמים לפני 20 שנה, אבל היגיון אומר שיכול להיות שזה נועד למנוע מרעידות של הרכבת כוח להגיע לבודי, או ההפך, או לא יודע למה..ריתוך של פלאחים לתושבות לא יבטל את כל האפקט שלהם?
אני מתלבט בצורת החיזוק שאני מעוניין לבצע:
א.הצורה שסוזי הציע, ריתוך פלאחים לתושבות
ב.הוספת עוד 2 תושבות לתפוס את גשר הטרנספר
אשמח לשמוע מה דעתכם ואיזה מהם יהווה פתרון יותר חכם

itay
20-08-07, 21:07
אהלן,

סתם מחשבה ויש מצב שהיא לא נכונה בכלל....

אולי הריתוך של הגשר לתושבות "ישקיט" את הרעידות מהטרנספר? כלומר החיבור של הטרנספר בצורה ישירה לשלדה במקרה הזה (דרך הגשר והתושבות) יעצור את הרעידות ויחזיק את הטרנספר מקובע לשלדה?

תנסה אולי להוציא את התושבות ולחבר את הטרנספר רק עם ברגים, לניסוי שידמה חיבור ישיר של הטרנספר לשלדה.

איתי.

WildLove
23-09-07, 00:58
עלתה בי שוב מחשבה שיכול להיות שלא הבנתי את סוזי נכון,
האם הכוונה היא לרתח פלאח בין החלק העליון של התושבת, לחלק התחתון של התושבת וככה לתת לתושבת להתמך על הברזל בנוסף לגומי שהיא בנוייה ממנו, או אולי הכוונה הייתה לרתך את החלק התחתון של התושבת למקום שהיא אמורה להתחבר אליו בשאסי?

ישי.פ
23-09-07, 07:18
הסיבה להמצאות התושבות(מסוג של גומי!!!) היא ספיגה של הוויברציות
מהטרנספר לשילדה, ולעוד מקומות. אם תרתך או תחבר את הטרנספר בכל דרך אחרת
זה לא נראה לי נעים. אלא אם אתה רוצה רטט ברכב :lol:
בנוסף, נראה לי שזה יחליש את נקודות החיבור ונקודות נוספות שצריכות את החופש שהתושבות נותנות להם, באם לא הם ישברו מהרעד. לא נראה לי שהיפנים טיפשים עד כדיי כך, שסתם בא להם לשים תושבות גומי ולא ברגים!

מורי
23-09-07, 22:26
האם הכוונה היא לרתח פלאח בין החלק העליון של התושבת, לחלק התחתון של התושבת וככה לתת לתושבת להתמך על הברזל בנוסף לגומי שהיא בנוייה ממנו, או אולי הכוונה הייתה לרתך את החלק התחתון של התושבת למקום שהיא אמורה להתחבר אליו בשאסי?

אלעד,אם תחכה בסבלנות יום-יומיים אמיר בטח יפרסם תמונות של הגשר המחוזק שבניתי לו בעקבות איזשהו קיט שמוצא את דרכו פנימה אל תוך הטרנספר... :mrgreen:

GodsFather
23-09-07, 23:27
Nורי, נו נו נו , לא לגלות סודות מדינה...עדיין...

אני מקווה בשני-שלישי להעלות תמונות של כל מה שאנחנו (ובעיקר אתה) עושים ביומיים האחרונים...

אתן רמז ואומר שהחתימה שלי תשתנה ל"איטי זה טובבבבבב...."

WildLove
23-09-07, 23:35
למה לקחת סמוראי ולהפוך אותו לטרקטור? היית קונה טרקטור, היית מקבל אותו עם צמיגים גדולים ברישיון ויותר בזול אבל זו לא הנקודה :)
אני עדיין ממתין לתשובה של סוזי\כל אחד אחר שיכול לתת פיסת מידע על חיזוק תושבות הטרנספר (ואני מדגיש תושבות ולא גשרים)

GodsFather
24-09-07, 00:17
תגיד , אתה מרגיש טוב ?

אתה מומחה בגלישות לאתרים בחו"ל - בכולם יש תושבות מפוליאוריטן או סוג אחר של שקר כלשהו וכל אתר שם טוען שהם BOMB PROOF , זו התושבת היחידה שיש שהיא לא "גשר" כמו שאתה מתאר.

שתי התושבות מתכת הן "גשרים" בהגדרה. מחר עם התמונות אולי יהיה לך יותר קל להבין לגבי החיזוקים.

אתה חייב שתהיה תנועה , התושבות מפוליאוריטן עמידות יותר לאורך זמן מבחינת הרטט וכד'

-->