PDA

צפייה בגרסה מלאה : מבקש עזרה בזיהוי תקלה בקרבורטור...

moshe cj 7
12-08-07, 20:00
בקרבורטור רגיל של סיקס דולף דלק בכמויות גדולות מהציר המרכזי הקרבורטור הוחלף והדליפה המשיכה גם בקרבורטור החלופי באותה צורה.

אם מישהו מזהה את התקלה (שכנראה לא נובעת מהקרבורטור עצמו אלא מאחד השרתים מסביב) ויכול לתת לי עצה לתיקון התקלה הנ"ל

תודה מראש

tzagi
13-08-07, 06:20
משה, משה, משה,
כמה פעמים צריך להסביר לך....
קח חזיר, שים לו כתר על הראש, מלך הוא לא יהיה,(קרטר משופץ- נזם זהב באף חזיר)
את הקרבורטור המקורי שים בפח, זה יעודו.
תשקיע קצת ותקנה מוטורקראפט.....ותגמור את ההרפתקאות בארץ הקרבורטורים.
עוד לא נמאס לך?

רפי א.
13-08-07, 06:58
יתכן שמשאבת ההאצה שבתוך הקרבורטור נקרעה.

moshe cj 7
13-08-07, 09:02
יתכן שמשאבת ההאצה שבתוך הקרבורטור נקרעה.
הגומיה הוחלפה לחדשה ביום שישי האחרון

six 4 life
13-08-07, 13:22
משה, משה, משה,
כמה פעמים צריך להסביר לך....
קח חזיר, שים לו כתר על הראש, מלך הוא לא יהיה,(קרטר משופץ- נזם זהב באף חזיר)
את הקרבורטור המקורי שים בפח, זה יעודו.
תשקיע קצת ותקנה מוטורקראפט.....ותגמור את ההרפתקאות בארץ הקרבורטורים.
עוד לא נמאס לך?

ג'ו
משה זה עוד מקרה אבוד- הוא מקרה ברוך קלאסי. הוא כנראה סאדיסט שנהנה להוציא כסף על חרא, למרות שיש לו אופציות אחרות...

לשטח עם הג'יפ הוא לא יורד, לפחות הוא נהנה מלבנות ארמונות מחרא... :-)

ערן המסוקס
13-08-07, 13:40
שלום לאתר ג'יפטריפ.. אהה סליחה.. זה ג'יפולוג? וואלה.. אז אני אנסה לתת לך תשובה רצינית יותר.

נתחיל בכך שתספר איזה משאבת דלק יש לך. מכאנית מקורי על בלוק המנוע או חשמלית? אם חשמלית אז איזה סוג?

פילטר דלק פח 3 יציאות, יש לך לפני הקרבורטור?

האם בדקת שצינור העודפים שמחובר לפילטר דלק פח אינו סתום, ומאפשר מעבר חזרה של עודפי דלק למיכל הדלק?

אם כל אלה בסדר, אז יש לכוון את הקרבורטור. כנראה שגובה המצוף גבוה מידי.

קרבורטור מקורי אולי חונק את המנוע בסל"ד גבוה, ומציף בשיפועים חריפים, אבל בהחלט אפשר לחיות איתו, והוא בהחלט אמין מאוד.

moshe cj 7
13-08-07, 14:07
שלום לאתר ג'יפטריפ.. אהה סליחה.. זה ג'יפולוג? וואלה.. אז אני אנסה לתת לך תשובה רצינית יותר.

נתחיל בכך שתספר איזה משאבת דלק יש לך. מכאנית מקורי על בלוק המנוע או חשמלית? אם חשמלית אז איזה סוג?

האם בדקת שצינור העודפים שמחובר לפילטר דלק פח אינו סתום, ומאפשר מעבר חזרה של עודפי דלק למיכל הדלק?

קרבורטור מקורי אולי חונק את המנוע בסל"ד גבוה, ומציף בשיפועים חריפים, אבל בהחלט אפשר לחיות איתו, והוא בהחלט אמין מאוד.

ערן תודה על ההצעה תשובתך הייתה נכונה זאת באמת הייתה הבעייה הצינור שמחזיר את עודפי הדלק

למיכל היה סתום וגרם לקרבורטור להציף הסתימה נפתחה והתקלה תוקנה.

ולך ארז בקשר לארמונות נסגור את זה בארבע עיניים.

six 4 life
13-08-07, 14:56
משה אל תשכח לציין שטרחת לשים פילטר דלק גם בצינור החוזר, ושכחת על קיומו ברוב חכמתך :twisted:

(אגב הוא כבר אתמול ידע מה הבעיה, אבל זה משה, הוא חייב לשמוע את זה מ200 אנשים :mrgreen: )

ולמען מניעת תלונות נוסח "אה זה ג'יפטריפ?", נעצור כאן.

moshe cj 7
13-08-07, 20:46
משה אל תשכח לציין שטרחת לשים פילטר דלק גם בצינור החוזר, ושכחת על קיומו ברוב חכמתך :twisted:

(אגב הוא כבר אתמול ידע מה הבעיה, אבל זה משה, הוא חייב לשמוע את זה מ200 אנשים :mrgreen: )

ולמען מניעת תלונות נוסח "אה זה ג'יפטריפ?", נעצור כאן.
ג'ו ידידי מסתבר שגם החזיר יכול להיות מלך למרות שזלזלת בו והתוצאה מעידה על כך

צביקה קרבורטור
13-08-07, 21:27

ערן שלום רב!
אני עוקב אחריך מאז הרשמתי לגיפולוג, ואני חייב לציין שתשובתיך מרשימות אותי להפליא, ובתור בעל מקצוע בענף הרכב יותר מ40 שנה, אני נהנה תמיד לקרוא טת תגובתיך המקצועיות ואת אבחנתך המדוייקת.
כה לחי, אתה נכס לגיפולוג!
אלה היו שישים שניות, של פרגון לאדם שמגיע לו.
בברכה
צביקה

-->