PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש רכב שטח רב שימושי

ItayWitzer
12-08-07, 20:44
שלום לכולם,

שמי איתי, זוהי ההודעה הראשונה שלי בפורום, למרות שאני קורא נאמן כבר ממזמן מזמן.
אבא שלי ואני מטפחים באהבה סמוראי משנת 94 כבר שנה וחצי, הג'יפ הראשון של שנינו.
אני מרוצה עד מאוד מהאוטו ולרוב ההנאה הזו אני חייב תודה עמוקה לחבר ומומחה מיוחד לענייני סמוראים.
למדתי המון, אבל באמת המון רק מקריאתן של מאות תגובות של חברי הפורום. קיבלתי חינוך מדהים פשוט בחינם ואני מודה לכם.

יש לי דילמה ואשמח לקבל דעות של חברי הפורום בעניין, אולי לקבל פרספקטיבה שונה על הדברים.
אז ככה:

אמי נוהגת באוטו ישן ומחורבן (סופר רייסר) שיש להחליף אותו בקרוב ואילו אני נוסע לתקופה ארוכה לחו"ל. אבי נוסע מרחק רב לעבודה בכל יום ועל כן רכבו הנוכחי יישאר ברשותו בכל מקרה.
הדבר הטריוויאלי לעשות הוא למכור את הסמוראי ואת הרכב הישן של אמי ולקנות ג'יפ שישמש אותה לנסיעות קצרות לעבודה ואת אבי לטיולי סופ"ש.
אמי לא אוהבת את רכבים קשיחים אז האופציות שקוסמות לי: סמוראי ארוך, היילקס, ודיפנדר (בסדר הזה) לא קבילות.

נשארנו עם :
פוראנר- 96 שנה אחרונה ומתלה קדמי נפרד
פאג'רו- 99 שנה אחרונה (קינג לא אופציה) ומתלה קדמי נפרד
צ'רוקי- הלוואי!!! אבל כמעט ואין
גרנד צ'רוקי- מנוע 5700 נראה לי מוגזם וגם הרכב טיפה מצועצע
דיסקברי- מי בכלל רוצה להיכנס לצרה הזו
רכבים קוריאנים- לא אופציה מבחינתי
טרופר,טראנו,רכבים נוספים- ???

אין ברירה אלא להתפשר. מה הבחירה הטובה ביותר? רכב השטח הטוב ביותר עם כמה שפחות אלקטרוניקה ועדיין נוחות נסיעה סבירה?

מורי
12-08-07, 22:27
למכור את הסמוראי? :shock: :shock: :shock:
אתם השתגעתם?

האם שמורה לי זכות וטו על ההחלטה? :-D

ItayWitzer
12-08-07, 23:02
אבא רוצה להשאיר את הסמוראי ובנוסף לקנות ג'יפ רכרוכי חדש :-D

אני רוצה סמוראי ארוך כמובן, כמו מורי ורבי...:wink:

לא חבל על הכסף שני ג'יפים בבית אחד?

נמרוד
19-08-07, 10:37
למה אתם גוררים את אמא לסיפור? שדרגו אותה לפריבט יותר חדש בסביבות 30-40 אלף שקל וסגרו עניין. מה היא עשתה לכם רע?

-------------------

סתם, קלטנו את המוח הקרימינלי שלך - ושל אבא - כולנו כאן מומחים בלהעמיס על האשה/אמא "ג'יפ גדול, מרווח, בטיחותי שלא יראה בכלל שטח" (אבל עם פוטנציאל שיפורים גבוה). לפי הדרישות שלכם - משהו מהודר ונוח שישרת את אמא ביום יום ורכב שטח עם פוטנציאל גבוה שיחליף את הסמוראי - הברירה היא פוראנר, צ'רוקי/גראנד, דיסקברי. מה שבא לכם - ואני בטוח שמשהו בא לכם.

ItayWitzer
11-03-08, 10:22
מצאנו צ'רוקי (לא גראנד).

אמא מאוד מרוצה :D

נמרוד
11-03-08, 20:57
בחירה נבונה. חשוב לפנק את אמא. עכשיו אני מחכה לשאלה הבאה שלך ושל אבא: יומולדת של אמא מתקרב, מחפשים לה מתנה, מה היא תעדיף , קיט RE 4.5 אינץ' או לונג-ארם 6 אינץ'?:-)

-->