PDA

צפייה בגרסה מלאה : אזהרה - טרור במסווה תאונות דרכים

טלסקופ
15-08-07, 23:15
מצאתי לנכון להעלות ידיעה לאתר על תופעה חדשה (לפחות ככל הידוע לי), של גרימת תאונות דרכים ע"י השלכת לבנת "אקרשטיין" על רכבים בעלי "חזות ישראלית" בכבישים דו-סיטריים.

ארעו כבר 4 מקרים לפחות בכבישים 581 ו- 574 ("כביש הקיבוצים") - בעיקר בקטע שבין קיבוץ מגל, דרך צומת כלניות ועד צומת מג"ב (ואדי ערה).

המשטרע, כמובן, חסרת אונים ולא נראה שנעשה משהו למיגור התופעה (גם לא מחסומים בנסיון ללכוד את החוליה דקה לאחר מעשה).

השלכת הלבנים מתבצעת ע"י נהג או נוסע ברכב על הרכבים הנוסעים בכיוון הנגדי, מהירות הנסיעה בכביש היא כ- 80 קמ"ש בממוצע (לכל כיוון), והנזק לרכבים ולנהגים הוא עצום. החוליה מחכה לרכב שנוסע לבד, ללא עדים פוטנציאלים.

אני זוכר שהיתה פה ידיעה פעם על נהג ש"נחתך" ע"י נהג ערבי בגליל או משהו בסגנון, שהביאה להתנפלות רבתי על הכותב, אז סלחו כל הפוליטקלי קורקט, אבל בארועים הנ"ל בדובר אשכרה בטרור, אשר נעשה בכוונה לגרום לנזק.

דרור ברלי
16-08-07, 00:17
זה לא חדש.
עד לא מזמן, הנחת שלדי מכונות כביסה ישנות ושאר מפגעים באישון לילה באמצע הכביש כדי לצפות במכוניות שמתנגשות בהם, היה כמעט "ספורט לאומי" של נערים בדואים בדרום.

במהומות אוקטובר 2000 פרחחים מג'יסר א-זרקא השליכו סלעים מהגשר שמעל כביש 2 (כביש החוף, ת"א-חיפה) פגעו ברכב וגרמו למותו של הנהג.

עודד זנטון
16-08-07, 09:31
אבא שלי קיבל אבן בגודל כדור בייסבול לשימשה כבר ליפני 15 שנה (רמת הנגב).

הפטנט עתיק, זה רק הנבלות שמתחדשות.

עכשיו תגידו מה יקרה אם תעשה פרסה ותנסה לצוד את מי שניסה אשכרה להרוג אותך, ברמזור הקרוב?
(הוא הרי כבר לא מהווה סכנה...)

אייל
16-08-07, 10:39
במהומות אוקטובר 2000 פרחחים מג'יסר א-זרקא השליכו סלעים מהגשר שמעל כביש 2 (כביש החוף, ת"א-חיפה) פגעו ברכב וגרמו למותו של הנהג.

זה לא פרחחים, זה נקרא רוצחים!

-->