PDA

צפייה בגרסה מלאה : פורד f350 - חיית שטח כן או לא?

אלדדge
16-08-07, 19:28
אז ככה השאלה שאני מעלה כאן היא זאת האם "הטנדרון" הנ"ל נותן מענה לאחר שיפורים כמובן מענה הולם כתחליף ג'יפ ?
אשמח לשמוע מנסיון של בעלי פורדים וגם איזה שיפורים עשו בכלים ?

asafk
17-08-07, 13:59
לדעתי הצנועה על סמך הדגם הישן יותר- כן, ובהחלט. בשבועות הקרובים נפרסם מבחן שטח לF350 שנת 2008...

אסף.

eysham
19-08-07, 15:31
אז ככה השאלה שאני מעלה כאן היא זאת האם "הטנדרון" הנ"ל נותן מענה לאחר שיפורים כמובן מענה הולם כתחליף ג'יפ ?
אשמח לשמוע מנסיון של בעלי פורדים וגם איזה שיפורים עשו בכלים ?

"חיית שטח" זו הגדרה דיי רחבה.
אם להשוות את ה-F הסטנדרטי ללא שיפורים שלי לסילבראדו של דרור כהן אז התשובה היא לא.
אם בטיולים קלים/בינוניים עסקינן, אז בהחלט בהחלט כן.

עניין של פרספקטיבה.

ממה שלי יצא לנסוע בשטח, הוא לא פראייר.
למרות שהייתי מחליף צמיגים ליותר קרביים (מה שאין כלכך להשיג בארץ במידה החוקית), ממגן אותו יותר (מה שעוד לא יצא לי לעשות) ולהחליף בולמים/מתלים לפחות קופצניים. אולי אפילו הגבהה קלה של 4"-6"

איל

אלדדge
19-08-07, 18:26
בוא נגדיר זאת כך היום אני נוהג על נוואדה ועוד לא נולד השביל שגם גיפים עם נעילות עולים בקושי והיא למעלה בקלילות כולל מעלות רבים דיונת ועוד אשמח לשמוע היכן כבר טיילת לגבי השיפורים שציינת ברור מאילו חוץ מההגבה שהי בעיתית כמעה

"חיית שטח" זו הגדרה דיי רחבה.
אם להשוות את ה-F הסטנדרטי ללא שיפורים שלי לסילבראדו של דרור כהן אז התשובה היא לא.
אם בטיולים קלים/בינוניים עסקינן, אז בהחלט בהחלט כן.

עניין של פרספקטיבה.

ממה שלי יצא לנסוע בשטח, הוא לא פראייר.
למרות שהייתי מחליף צמיגים ליותר קרביים (מה שאין כלכך להשיג בארץ במידה החוקית), ממגן אותו יותר (מה שעוד לא יצא לי לעשות) ולהחליף בולמים/מתלים לפחות קופצניים. אולי אפילו הגבהה קלה של 4"-6"

איל

asafk
19-08-07, 20:25
יחסית לנוואדה- חוץ מבסיס הגלגלים הגדול יותר של הפורד- הוא טוב יותר בכל פרמטר שקשור לנסיעת שטח.

אסף.

מיקי פ
22-08-07, 10:06
חיפוש קצר יביא אותך ל-
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?p=149318#post149318

לטעמי ההגבה של דונהיו רייסינג - היא מהשיפורים החשובים לנוחות הנסיעה. בתצורתו המקורית הרכב פשוט קשה וקופצני.

מיקי

אלדדge
23-08-07, 22:11
מהיכן הזמנת את ההגבה?
וכמה עלה?
ומדוע בחרת דווקא את החברה הזאת ?
יש אתר?

חיפוש קצר יביא אותך ל-
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?p=149318#post149318

לטעמי ההגבה של דונהיו רייסינג - היא מהשיפורים החשובים לנוחות הנסיעה. בתצורתו המקורית הרכב פשוט קשה וקופצני.

מיקי

איש הצפון
24-08-07, 07:57
ושאלת השאלות:

מתי כבר ייצא טיול הבהמות הראשון?

מיקי פ
24-08-07, 14:33
אלדד - נכנסת לקישור ?!?!?!
אתה יכול לנסות אצל גיא בפרוג'יפ - הוא מביא את ההגבהות וגם מבצע את ההתקנה.

איש הצפון - בעונה זו האזור שלך מככב במים - מדובר בטיול משפחות או בטיול גברים?

מיקי פ
24-08-07, 14:38
אלדד - ישי שושני הרכיב ההגבהה אצל פרוג'יפ.
הוא יכול לתת לך את מלוא המידע - מסיבוב שעשיתי על הרכב שלו אכן יש שיפור ניכר.

-->