PDA

צפייה בגרסה מלאה : צינורות וואקום בקרבורטור

amir2cv
19-08-07, 23:53
מ- 2 יציאות הווקאום בתחתית הקרב' שלי יוצאים צינורות קצרצרים שמישהוא לפני ביטל וסתם בברגים..
הסתכלתי על רכב דומה וראיתי שצינורות הוואקום הנ"ל עולים לתחתית האיירבוקס
הבעיה היא שלרכב הנ"ל אירבוקס אמריקאי מקורי, קטן וסקסי, ואילו אצלי יש "דוד שמש"

אחרי נאום כזה ארוך - לאן אמורים להתחבר אצלי אותם צינורות וואקום?

צביקה קרבורטור
20-08-07, 00:00
תמונה שווה אלף מילים.
ואם צינורות הוואקום בוטלו על ידי ברגים, סימן שהרכיב אליו צריכים להתחבר צנרת הוואקום, לא קימים בוטלו או לא תקינים.
בברכה
צביקה

amir2cv
20-08-07, 20:20
צביקה תודה על התגובה.
לא הסברתי את עצמי טוב..
מתחתית הקרבורטור יוצאים 2 צינורות וואקום, אשר מישהוא חתך וביטל (סתם אותם בבורג)...

לאן היו אמורים להתחבר מלכתחילה?

תמונה שווה אלף מילים.
ואם צינורות הוואקום בוטלו על ידי ברגים, סימן שהרכיב אליו צריכים להתחבר צנרת הוואקום, לא קימים בוטלו או לא תקינים.
בברכה
צביקה

amir2cv
20-08-07, 20:20
אופס

coas
20-08-07, 22:42
אחד, זה שפונה לקיר האש, נועד לפתוח ולסגור את מעבר האוויר החם, שמתחמם על סעפת הפליטה, בזמן התנעה קרה.
השני, ליד בורג כיוון הסרק, נועד להפעיל את הCTO, מפסק על גבי הסעפת שמופעל לאחר שהמנוע הגיע לטמפX.
הCTO נועד להפעיל את הEGR ואת הקניסטר.

http://img403.imageshack.us/img403/9422/vacuumdiagsj4.jpg

עוד מידע כאן (http://home.sprynet.com/%7Edale02/aircl.htm#pcv).

amir2cv
21-08-07, 01:05
אשר תודה.
בכל מקרה - הלינק מתייחס לאייר בוקס אמריקאי (כמו שלך בג'יפ) ולי יש ישראלי, וכך אני נשאר עם יותר מדי צינורות וואקום ופחות מדי פתחים...
בכל מקרה אלי בישר לי אמש שהחלקים הגיעו כך שצפוי לך ביקור קרוב לצורך ייעוץ :-)

coas
21-08-07, 07:39
זה לא משנה איזה פילטר יש אצלך, מערכת הואקום אמורה להיות זהה למפורט בתמונה מעלה, שזה המערכת שהייתה מורכבת בCJ אמריקאי עד שנת 82.

בכל מקרה, אין טעם לנסות ולהשמיש את הקניסטר או את האוויר החם, לקניסטר אין חלפים בישראל ובאוויר החם אין צורך באקלים ישראלי.

בוזי
21-08-07, 14:10
אשר היקר,
תודה לך על השרטוטים שאתה מעלה והמאמץ שאתה משקיע בתשובות!
אתה נכס לפורום.
כל הכבוד!
אני חושב שכדאי לרכז את כל השרטוטים, התרשימים והצילומים שהעלית לשרשור דביק ושימושי.

בעז

amir2cv
21-08-07, 16:05
בועז - כל מילה בסלע.

-->