PDA

צפייה בגרסה מלאה : למי שיכול לעזור לי בבקשה אשמח מאוד...

סמורבי
22-08-07, 01:31
למי שיכול לעזור לי בנושא בבקשה אשמח מאוד.....יש לי סמוראי קצר פתוח שנת 87 כאשר אני לוחץ על דוושת הגז לזמן ממושך (למשל בעליה) ואז (בסוף העליה) כשאני מוריד את הרגל מדוושת הגז מגיע גל ריח חריף מאוד של בנזין והדבר משגע חבל על הזמן ואפילו גורם לכאבי ראש :shock: מהריח. אשמח אם מישהו מכיר את המחלה ויכול לעזור לי לרפאות אותה...תודה רבה!

צביקה קרבורטור
22-08-07, 07:44
שלום רב וברוך בואך לפורום !
שים לב ,כיש מחלה פונים לרופא, לא פותרים בעיות דרך מסך המחשב.
יש לפנות למוסך או למכון קרבורטורים, ולבדוק תחילה את צנרת הדלק, מטנק הדלק , עד לתא המנוע, שם ממוקמת משאבת הדלק, , ממשאבת הדלק, ממשיכה צנרת הדלק לקרבורטור, יש לבדוק ולהחליף צנרת דלק יבשה או חשודה, ובהזדמנות זאת גם להחליף את מסנן הדלק.
יש אפשרות נוספת שטנק הדלק שלך נוזל, או צינור המלוי העבה מגומי, המוביל את הדלק לטנק, בעת המלוי, מחורר ובעת נסיעה/ סיבוב או טלטול הרכב, פולט דלק החוצה.
מכיוון שהדבר גובל בסכנת נפשות, ועלול לגרום לשרפת הרכב, יש לטפל בכך בהקדם.
היכן אתה מתגורר בארץ?
אפשרות נוספת הקרבורטור זקוק לנקוי ושפוץ, והריח דלק נובע מהקרבורטור.
צור קשר בפרטי, או בטלפון הרשום בחתימה, וזאת ללא שום התחייבות מצידך.
בברכה
צביקה

GodsFather
22-08-07, 12:27
שלום,

כמה זמן הרכב בידך ומתי התופעה החלה?

יכול להיות שמדובר בהצפה, האם הקרב' מקורי או אחר ?

AvigdorAharon
22-08-07, 12:28
סמוראי פתוח או סגור?

אביגדור

צביקה קרבורטור
22-08-07, 17:37
סמוראי פתוח או סגור?

אביגדור
אביגדור מה הקשר לסמוראי פתוח או סגור?
האם בסמוראי פתוח, ההנחה היא שחייב להיות רכב של דלק בתא הנהג?
לא אמור להיות ריח דלק כלל בתא הנהג, ובמקרה של ריח, יש ליחס זאת לנזילת צנרת דלק, נשם בטנק הדלק סתום, או בעעית קרבורטור מציף/ תערובת עשירה/ נוזל.
היום יצר איתי קשר טלפוני חבר פורום נוסף, שהתלונן על ריח של דלק, בסמוראי עם קרבורטור סובארו, הבהרתי לו שלא ניתן לאבחן ריחות דלק מהרכב, ללא מבט חזותי, ובדיקה יסודית, והזמנתי אותו לאבחן ללא תשלום, וללא שום התחייבות מצידו.
בברכה
צביקה

צביקה קרבורטור
23-08-07, 22:22
עידכון:
בשיחה טלפונית עם פותח השרשור, מתברר שהבעייה קשורה קרוב לוודאי לקרבורטור, הריח שממנו הוא סובל הוא תוצאה מתערובת דלק עשירה, הפלגים שהוחלפו לאחרונה היו מפוייחים, צריכת הדלק הממוצעת היא לדבריו, 1:7, הוא מתגורר בירושלים, ובמקום לנשום אוויר הרים צלול כיין, הו מריח וסופג גז CO רעיל מצינור הפליטה, הגורם לו לכאב ראש.
הוא מתלבט אם כדאי לשפץ את הקרבורטור.
מה דעת חברי הפורום?
בברכה
צביקה

גל_כ
23-08-07, 22:52
עידכון:
בשיחה טלפונית עם פותח השרשור, מתברר שהבעייה קשורה קרוב לוודאי לקרבורטור, הריח שממנו הוא סובל הוא תוצאה מתערובת דלק עשירה, הפלגים שהוחלפו לאחרונה היו מפוייחים, צריכת הדלק הממוצעת היא לדבריו, 1:7, הוא מתגורר בירושלים, ובמקום לנשום אוויר הרים צלול כיין, הו מריח וסופג גז CO רעיל מצינור הפליטה, הגורם לו לכאב ראש.
הוא מתלבט אם כדאי לשפץ את הקרבורטור.
מה דעת חברי הפורום?
בברכה
צביקה

אני תמיד בעד להחליף לחלקים חדשים עד כמה שניתן.
באופן אישי הייתי הולך על קרבורטור חדש או משופץ במצב טוב (בהנחה שהנוכחי גמור לחלוטין)

אבל, לפעמים, משיקולי תקציב מחליטים אחרת...

גל

צביקה קרבורטור
23-08-07, 23:27
אני תמיד בעד להחליף לחלקים חדשים עד כמה שניתן.
באופן אישי הייתי הולך על קרבורטור חדש או משופץ במצב טוב (בהנחה שהנוכחי גמור לחלוטין)

אבל, לפעמים, משיקולי תקציב מחליטים אחרת...

גל
גל שלום רב!
למה אתה חושב שלא ניתן לשפץ את שלו , ושהוא יתפקד כמעט כחדש, בשליש מחיר לפחות ,מחדש?

בברכה
צביקה

מורי
24-08-07, 08:53
חביבי ,שפץ הקרבורטור (מיותר לציין שצביקה הוא הכתובת...).
הכסף שתחסוך על הדלק,יחזיר מהר מאוד את ההשקעה.

-->