PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפשים מורה

configurator
24-08-07, 20:38
שלום, אנחנו שני ג'יפאים מתחילים עם טויוטה פראדו שנת 2000.
אנחנו רוצים ללמוד נסיעת שטח ברמה טובה, ואין לנו אפילו עם מי לצאת לטיולים.
מחפשים מישהו שיודע מה הוא עושה ויוכל לקחת אותנו לטיולים ואף ללמד אותנו דבר או שניים בדרך.

אם מישהו מעוניין, אני זמין תמיד ב 052-4326363 או במייל configurator (כרוכית) gmail.com.

GodsFather
24-08-07, 23:00
ממליץ לך לפנות למורים מקצועיים - המרכז לסיור , ברקאי, קווה וכד', זה יעלה לך אבל לפחות תדע שתקבל תמורה בעד הכסף , יש פה לא מעט המלצות , עשה חיפוש, אנשים עם נסיון והסמכה אמיתית, אנשים שיקחו אחריות על מעשיהם.

לבקש מבנאדם סתם ככה שיבוא ויקח אחריות ויקדיש מזמנו, לא מסוג הדברים שתמצא בקלות וששווה לך לחכות להם. לא פוסל את הרעיון , אבל פשוט אל תתלה בזה תקוות רבות.

חפש קבוצות שיוצאות לטיולים קלים, תשאל בשרשור אם יש מקום וסבלנות , תתחיל בקטן. זה טיפ מנסיון אישי.

ישמע לך מוזר ,אבל גם ספרות בנושא יש ושווה לקרוא ולו בשביל ללמוד את הבסיס או להבין את העיקרון. כולל חילוצים , שזו הבעיה הגדולה כשלא יודעים לנהוג או כיוצאים לטייל ומתחילים להתברבר (אני לא מדבר על טיולי עבירות קשים , שם התקיעה היא צפויה יותר). ברור שאין להסתמך רק על ספרות , אבל זה יעזור מאד בלהבין את ההגיון מאחורי הדברים וטיפים להתמודדות במצבים שונים.

לפעמים צריך קצת אומץ, לנסות ולצאת לטיול גם אם אין את כל הידע בעולם, אתה אומר שאתם שני רכבים , כבר יותר טוב מאלה הבודדים. קחו מסלול בדרגה קלה , תראו שיש לכם את ציוד הבסיס והחובה (גם על זה יש בפורום הוראות ורעיונות) וצאו לטיול קל , אח"כ תעלו ברמה.

yoav
01-09-07, 22:17
אמיר- יש להם טויוטה! הידע היחידי שהם יצטרכו בחילוץ זה איך לחלץ אחרים, ובעבירות זה איך לשלב ל DRIVE. אח טויוטה טויוטה....:razz: :razz: :razz:

נ.ר
01-09-07, 22:30
מוסיף צטרף למועדון טויוטה.ןלך יואב הוסיף איפה שאתה אם הגימיני תעבור הוא אם הפראדו גם בעוד עשר שנים של ניסיון לא יעבור

נמרוד
02-09-07, 09:39
כמו שאמיר כתב - יש את האפשרות לעשות קורס מסודר, ברמות שונות. מיום אחד בקבוצה של כמה רכבים בעלות של כמה מאות שקלים נותן את המושגים הבסיסיים, ובעיקר בונה קצת את הבטחון העצמי שזה כנראה מה שחסר לכם בשלב הנוכחי. אני אישית ממליץ על ימי ההדרכה של המרכז הישראלי לסיור (http://www.4wd.co.il/page.asp?div=Events&id=362) וספציפית על המדריך (וחבר שלי) יפתח שובל, במידה ואתם יכולים להרשם להדרכה שהוא מעביר - הרווחתם.

עם או בלי קורס "רשמי" שכזה, צריך פשוט להתחיל לטייל. להתצטרף לקבוצות טיולים שמתארגנות ספונטנית בפורום לפני סופי שבוע ובעיקר לפני החגים, ליזום טיולים כאלו. מפות סימון שבילים וספרי טיולים שאתם יכולים למצוא בכל סניף של סטימצקי. שוב המלצה אישית שלי - כל הספרים של אבירם ברקאי. מסלולים סופר מפורטים, ואפשר לסמוך על אבירם - כשהוא כותב על מסלול שהוא קל, אתם יכולים לסוע בבטחון מלא שלא תתקלו בצרות, ופשוט תתקדמו עם המסלולים שלו, לבינוני ותוך כמה טיולים תמצאו את עצמכם מנסים גם את "הקשה".

-->