PDA

צפייה בגרסה מלאה : שותפים לטיול לילה - יום חמישי באיזור באר שבע

itay
27-08-07, 20:04
שלום!

ביום חמישי אני יורד לבאר שבע לטובת הטיול למען ההוסטל (תראו כמה שרשורים מתחת...)
חשבתי שאם אני כבר מגיע לבאר שבע אז אני אנצל זאת ואשאר באיזור עד יום שישי בערב.
אני אהיה מצוייד ב GPS ומפות של האיזור. אני מעוניין לעשות טיול בלילה בין יום חמישי לשישי אז....

1. מקומות מומלצים - לא אתגרי עבירות מטורפים אבל עדיין שלא יהיה רק שבילים ומשהו שרכב בודד יכול לעשות (למרות שאני מעדיף עוד כלים....), אולי לעשות ניווט לילה מעניין או משהו בסגנון.

2. אנשים שרוצים לחבור אלי לטובת הטיולון המדובר...

לתיאום : איתי - 057-4321793.

ערב טוב,

איתי.

עודד זנטון
29-08-07, 11:24
אני לא יכול להצתרף אבל כדאי לך לעלות לכיוון יער יתיר, תצרף אליך עוד רכב ותרביץ מינגול על מאגר יתיר.
יותר ממומלץ.
מעבר לזה ישנו צפונה יותר, את איזור לכיש והלאה לכיוון עמק האלה.

שום אתגר עבירות, רק שלווה גדולה..

יונתןמצפה
29-08-07, 14:12
ביום שני בלילה עשינו (אני ערן ותומר) טיול לילה ביער יתיר וגבעות גורל. מאד מומלץ.
אם אתה מחפש אתגר ניווט וחוויות עבירות סבירות, גבעות גורל מציעות הכל וגם נוף מדהים מהגבעות שלמעלה. תחפש שבילים שלא מסומנים בסימיון שבילים (או לא מסומנים בכלל) ותנסה לטפס/ לרדת איתם מהגבעות על השלוחות או הערוצים חוייה מובטחת. שים לב לא להכנס לשטח השמורה באיזור שיא הגובה בלילה!
לצערי אני לא אוכל להצטרף. אני כבר נוהג ביום חמישי בלילה ביער יתיר עבור עמותת אתגרים. (אבל הפעם באופני טנדם...)
בהצלחה!

itay
29-08-07, 14:41
היי,

תודה על הרעיונות. איפה זה מאגר יתיר? זה מאגר שאפשר להיכנס ולשכשך רגליים או משהו כזה?

את גבעות גורל אני רוצה לעשות בדרך חזרה למרכז ביום שישי בשעות הבוקר - צהריים.

איתי

עודד זנטון
29-08-07, 22:45
א. לא, אי אפשר להיכנס, הוא מוקף גדר רצינית.
ב. האווירה שם איכשהוא תמיד נינוחה ומצויינת.
ג. סע לקיבוץ עמשא, כשהכביש הצר פונה חזק מאוד (*90) שמאלה, תמשיך ישר על שביל העפר. לא תפספס (השביל קטן בהתחלה אך באיזור המאגר הוא לבן, גדול ונוח).

-->