PDA

צפייה בגרסה מלאה : מילה טובה לזיקה אלקטרודות על שירות למופת!

kd2
31-08-07, 00:02
ערב טוב

קצת רקע -
אני כבר כשנתיים +- מרתך ברתכת זרם חליפין (AC) פשוטה וישנה.
לא מעוניין להחליף אותה ברתכת אלקטרונית יקרה ופחות אמינה , מבחינתי השידרוג הבא הוא רק למיג או טיג.
אני לא מוצא סיבה להחליף את הגרוטאה הישנה והאמינה(בעלת דיוטי סייקל נהדר ) במכונה מודרנית שלמרות יתרונותיה הרבים נוטה להתקלקל יותר.
אי אפשר להאשים האמת... הרי היא מתחרה ברתכת עם מספר חלקים כל כך נמוך שקשה באמת לקלקל משהו.
מדי פעם אני משאיל את הפרוניוס האלקטרונית מחבר מסגר לכל מיני עבודות עם צנרת(6010).
רציתי אלקטרודה שתעשה פחות או יותר את אותה הפעולה רק מתאימה לזרם חליפין, כדי לרתך עם הרתכת שלי.

פתחתי את קטלוג זיקה בחיפוש אחרי אלקטרודה מסוג 6011 שהיא גם אלקטרודה מצופה בצלולזה עם תכונות כמעט דומות לגמרי אך לשימוש בזרם חליפין.
אני גר בדרום הארץ , מין מקום כזה לא מפותח ;-) ;-)
שמה לעשות... קשה להשיג בו מוצרים מיוחדים או מוצרי פרימיום משום שרק הנפוצים והנרכשים ביותר מגיעים למחוזותינו.
פניתי לבית המסחר הכי גדול באזורי ( מעבר לזה כבר עדיף לנסוע לתל אביב ) בבקשה להזמין 5 קילו מאלקטרודה מסוג Z611 .
נתקלתי בסירוב , אף מעבר לכך הייתי צריך להתווכח ולהוכיח שאכן יש מוצר כזה ושאני לא ממציא.
בקיצור , אין עם מי לדבר!

ניסיתי דרך אתר אינטרנטי למוצרי DIY וגם הם לא הצליחו להשיג את המוצר.
אני אישית חשבתי שזה ממש לא מקצועי שאף חנות ( בדקתי אופציה גם במקומות אחרים ) לא מוכנה להביא את המוצר המיוחד (בתשלום מראש כמובן) :-?

פניתי לרועי , נציג זיקה בפורום הגולש פה בשם "ZIKA".
בבקשה לעזרה ולהבהרות לגבי מדיניות ההזמנות של זיקה.
רועי שמע את הטענות ,בירר,חיפש ומצא שאכן יש Z611 במלאי של זיקה לייצוא בלבד( כלומר כנראה שלא הייתי משיג גם בחנות ייעודית שכן רוב הייצור כנראה לחו"ל והמוצר מופיע כ "לא במלאי" במגוון האלק' בארץ ).
רועי עשה מעל ומעבר כדי להבטיח את המשלוח של המוצר אלי , למקום שביקשתי- במחיר הוגן ובזמן שיא!
לא רק ,אלה גם עמל כדי לטפל בבעיית ההזמנות וחוסר השירות ללקוח מול אותו עסק( לא חושב שהם יעשו בעיות פעם הבאה :razz: ) ובכלל וקישר אותי ישירות ללא בעיה לנציגי השירות האדיבים של זיקה ( שעודכנו לפני והיו גם כן אחלה ).
והיום בשעה טובה קיבלתי את 15 הקילו של Z611 באריזות באנגלית .
חברה הגרים במקומות מרוחקים יותר בטח מכירים ומזדהים עם הבעיה , ומידי פעם טוב להזיז כמה גלגלים במערכת כדי ליידע את החברות/ספקים על המקרים , שכן הן ממש לא מעודדות שירות מסוג זה כפי שהתברר לי במקרה הנ"ל.

אז ראשית , תודה רבה לרועי שטיפל במקרה שלי על הצד הטוב ביותר!!!
שירות הכי טוב שניתקלתי בו, פשוט נהדר!
ולכל האנשים האחרים מזיקה שיצא לי לדבר איתם שגם ענו במהירות ובמקצועיות , כל הכבוד!

לגבי האלקטרודות... וואלה לא יודע עדיין לא ניסיתי אני אפרסם התרשמות אחרי איזה קילו או 2.
אבל כמו שאני מכיר את זיקה , הם יהיו טובות , לפחות כמו השירות...

שבת שלום!
ים

zika
31-08-07, 01:39
תשמע.... אני תיכף מסמיק ...
תודה על המילים החמות, וכמובן ששמחתי לעזור ולסייע. בשביל זה אנחנו קיימים לא ?!

ולעניינים קצת יותר פרקטיים, אם אכן ישנה בעיה באזור הדרום או בכל מקום אחר שמישהו נתקל בהתנגדות להספקה של מוצרים שלנו, אני מזמין אותו לפנות אל החברה/אליי אישית לפתרון הבעיה.
ניתן לבצע הזמנה ישירות בזיקה ולמנוע את הטירדה והויכוחים עם חנות כזו או אחרת.

נכון, אין לנו אפשרות לשלוח נהג במיוחד על כל 5 ק"ג אבל במידה ומתעורר קושי ניתן יהיה לפתור אותו על הצד הטוב ביותר כפי שביצענו במקרה זה.

לגבי Z-611 אנו מייצרים ומשווקים אלקטרודה זו בכמויות גדולות אך בעיקר לשווקים זרים.
כידוע לכם זיקה מייצאת את תוצרתה ל 5 יבשות ועשרות מדינות.
אך אני מדגיש כי כל אלקטרודה מכל סוג שמיוצר בזיקה ומופיע בפרסומים והקטלוגים השונים,
ניתן להשיג כאן בישראל.

אשמח לשמוע על תוצאות הניסויים עם ה Z-611.... לי אישית לא יצא לבדוק אותה עדיין.

בברכה,
רועי
קבוצת זיקה בע"מ

גיא
31-08-07, 09:44
אמריקה, ורסאנו ....

אני באמת מרגיש טוב לקרוא את זה !

כל הכבוד !

kd2
31-08-07, 18:46
ה"אכזבה" היחידה מהמוצר היא העטיפות באנגלית , אותו עיצוב אבל ללא ההסברים המפוצצים שיש לזיקה על כל המוצרים בעברית( לריתוך מעבורות חלל - צוללות גרעיניות קונסטרוקציות בלה בלה בלה ).
כתוב כמה מילים וטווח זרם מינימום 80 מקסימום 130 או משהו כזה.
אבל זה כמובן סתם בצחוק.

המחיר שהורו לי לקבל בזיקה הוא מקסימום 20 שקל לקילו - קניתי ב19 שקל לקילו בקוטר 3.25.
סך הכל 15 קילו - 330 שקל כולל מע"מ.
מדובר על הרבה אלק' אבל אם כבר אני מזמין במיוחד אז כבר מארז שלם( 3 אריזות של 5 ארוזות בניילון מגן ).

zika
01-09-07, 00:55
תזכיר לי לשלוח לך את הכיתוב בעברית במייל .... ;-)
20 ש"ח זה המחירון ולכן הורו לך מהמשרד שיותר מזה בוודאי שלא לשלם...
פחות מזה ? כבר תלוי בכושר המיקוח שלך. היות ומדובר בכמות קטנה אז אין ממש משמעות...
אבל בגדול קיבלת 5% מהמחירון שלכמות כזו לקבל בכלל הנחה, זה בסדר ואפילו מפתיע.
שבת שלום,
רועי

-->