PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעילה דטרויט 80% קדימה או אחורה?

cincin1
08-02-04, 19:05
יש לי ואגוניר דנה 44 קדימה ואחורה עם יחס 45;11 ולאחרונה השגתי דטרויט 80% אני עומד לקבל גם לוקריט 100% מה להתקין קדימה ומה אחורה? 8)

חנן א.
08-02-04, 19:15
את הלוקרייט תשים מאחור.
את הטרו-טראק נסה למכור או לבנות ממנו פסל סביבתי לחצר, או להשתמש בו כמשקולת לפטיש משיכה מאולתר.
בהזדמנות תארגן עוד לוקרייט ושים אותו קדימה.
80% זה לא הרבה יותר טוב מכלום.

cincin1
08-02-04, 21:01
אני לא כל כך מבין בנעילות, אז אני מקווה שאני לא נודניק אך אני חייב תשובה יותר ממצה . אנא הסבר לי על הדטרויט ולמה חייב נעילה 100% מקדימה 80% לא יהיה יותר טוב מבחינת היגוי?

חנן א.
08-02-04, 21:24
קודם קרא את זה:

http://www.jeepolog.com/j6tech_lockerguide.htm

אם יהיו עוד שאלות, שאל וננסה לענות.

Bulldog
09-02-04, 20:09
טוב, היות ואני מכיר את הנודניק הנ"ל (מיכאל, נולדו ביחד, ימותו ביחד) איך אני מזהה את הנעילה, ראיתי אותה היום, נראית כמו כל דטרוייט אחרת, אמרו לו שהיא 80%.
מישהו יודע איך להבחין בין ה100% ל80%, מק"ט, ואיפה הוא נמצא?
עומר

חנן א.
10-02-04, 01:23
אתה מנסה לסובב את הסטליטים? מה קורה?

cincin1
10-02-04, 02:15
חברים יקרים תודה על ההתענינות, אך קודם לחנן ביעסת אותי לגמרי בקביעה שהנעילה לא שווה הרכבה, אך אני אשרוד גם את זה ,האמת היא שאני כמו הבולדוג הטרחן לא בטוח שזו לא נעילה מלאה אז אם יש סימני הכר אנא ציינו אותם! חוץ מזה היה לי דיבור עם מישהו שטוען שיש לו ניסיון עם שני סוגי הנעילות והוא ממליץ לי דווקא על ה 80% כי לטענטו הנעילה עובדת מצוין ומשום שזה דנה 44 היא גם "שומרת על האקסים" (אומר שעם נעילה מלאה שבר הרבה) לי חשוב מאוד לא לשבור אקסים כי כמעט אין להשיג אקסים לואגוניר (מנסיון קשה,קשה) האם יש אמת בסיפור? ותסלחו לי על הבורות האם יחס ההעברה בנעילה הוא רק בקורונה? כלומר מחליפים את הקורונה שעל הנעילה בקורונה שעל הקייס המקורי? :evil:

נמרוד
10-02-04, 10:34
עומר, מיכאל...

דטרויט לוקר זה דטרויט לוקר, טרוטראק זה טרוטראק. בדף הזה יש תמונות ויש קישורים לברושורים של כל הנעילות של חברת טרקטק, לא צריכה להיות בעייה לזהות את הנעילה.
http://www.tractech.com/Products.htm

המושגים 100% ו80% ו70% הם קשקוש, המצאה ישראלית מקורית נטו. אין להם שום אזכור בשום מקום אחר בעולם. צאו מזה.

מיכאל - אם אתה בונה רכב עבירות, אתה צריך נעילה, אז תרכיב נעילה. אני, חנן, ניר, ורוב חברינו נוסעים עם נעילות אוטומטיות כמו הדטרויט מאחורה ומקדימה במשך שנים, אין קשר מובהק כלשהו בין נעילות לנזקים, לא לטובה ולא לרעה.

-->