PDA

צפייה בגרסה מלאה : שרטוט ומידות מרכב

hem
02-09-07, 09:22
שלום לכולם!
ניסיתי לעשות קצת שיעורי בית בנושא והתוצאות אינם מספקות -
אני מעוניין בשרטוט מרכב הרכב, ערום ללא דשבורד וכדומה. בנוסף לכך יותר מעניין אותי המידות.
התכנון הוא בנייה מחדש של הדשבורד - הנושא חשוב כיוון שהוא יעזור לי להחליט כיצד אעשה זאת.
בתודה מראש!

hem
04-09-07, 08:43
שוב שלום!
אני מבין שהנושא ששאלתי עליו קצת דליל במידע.. יש לי שאלה אחרת הקשורה באותו הנושא לכן לא פתחתי שרשור חדש.
בגדול אני רוצה לבנות דשבורד חדש. מה שמטריד אותי האם התופסנים בצידי הדשבורד (בדגם הפתוח) - אלו שבעצם נועלים את השמשה למרכב, האם הם יחזיקו מעמד לצורך העיניין על דשבורד מעץ לא עבה, מעיין דיקט?

בתודה מראש!

itay
04-09-07, 09:03
היי

אל תשכח שאולי למטה התופסנים מחזיקים את השמשה, אבל למעלה השמשה מחוברת לקשת העליונה עם עוד שני חיבורים (המשקופים מעל הדלתות).

בלי שום קשר, תעשה חיפוש, היה שרשור על בנייה של דשבורד והסבירו למה לא לבנות מעץ (משהו בטיחותי אם אני לא טועה, אבל עדיין תבדוק בחיפוש).

איתי.

hem
04-09-07, 09:31
תודה רבה על התגובה איתי (באמת לא חשבתי על המוטות העליונים).
אני אעשה חיפוש ואראה מה אוכל למצוא, תודה.

hem
04-09-07, 23:39
איתי שלום!
הרצתי מספר נכבד של חיפושים ואכן מצאתי כמה דברים יעילים - לגבי עניין הבטיחות שהזכרת לא מצאתי זכר.. בסופו של דבר אני עדיין לא החלטתי כיצד לעשות את הדשבורד. אני נמנע לחלוטין מלהשתמש בדשבורד הקיים (המקורי) - המטרה היא לעשות דשבורד שהוא שטוח כמו בסיקסים, פשוט פלטה ועליה כל השעונים, מינימלי לחלוטין, אשמח לעצות ולרעיונות
בתודה מראש!

itay
05-09-07, 10:14
אהלן!

סתם הצעה ורעיון שאני השתעשתי איתו בעבר.... אולי פרספקטס?

חומר קשיח ונוח לעיבוד. כמובן שצריך לקחת פלטה בעלת עובי מתאים ולחתוך אותה יפה אבל עם קצת נסיונות (על קרטון ביצוע) אפשר להגיע לדעתי לגימור נחמד.

תחשוב על זה ואני אנסה לדחפש את השרשור.

איתי.

itay
05-09-07, 10:37
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=14814&page=1&pp=20&highlight=%E3%F9%E1%E5%F8%E3
דף שלישי, תגובה 42 והלאה....

איתי.

GodsFather
05-09-07, 12:26
סתם מסקרנות - מה לא בסדר בדשבורד הנוכחי? ולמה דווקא תצורת סיקס?

hem
06-09-07, 08:51
איתי - רעיון נחמד, האמת לא חשבתי עליו, אני אנסה לעשות קצת שיעורי בית בנושא, תודה לך!
ובאשר לאמיר - אין לי נטייה כלשהי לדשבורד של סיקס אלא משהו בסגנון, הזכרתי סיקס כיוון שבדר"כ דוגמאות הגימור שם טובות (לפעמים לא בדר"כ). כמו כן רמת החשמל אצלי בסמוראי (בטח אצל הרוב) נוראית וההחלטה היא שאם מפרקים את הדשבורד ומוציאם את כל המיותר ועושים חשמל פנימי חדש ועושים קונסולת כפתורים ושעונים מסודרת ההעדפה שלי היא על פלטה חדשה ולא על הדשבורד המוקרי שאני אישית קשה לי להסתכל עליו יותר מכמה שניות בלי שהוא יוריד לי את מצב הרוח!
תודה לשניכם, אשמח לשמוע את המשך דעתכם בנושא.

GodsFather
06-09-07, 09:51
משהו כזה ?

hem
09-09-07, 08:48
הלוואי! אני רואה כאלה תמונות ישר מקבל צמרמורת

-->