PDA

צפייה בגרסה מלאה : ערכת תיקון פאנצ'רים - הכיצד?

Anonymous
09-02-04, 03:27
שלום,

בעצת חבר, קניתי ערכה לתיקון פאנצ'רים בטיובלס, שיהיה באוטו. כשהגיע הרגע, הבנתי שאין לי מושג איך משתמשים בזה.

הערכה מכילה: 2 סוגים (עבים ודקים) של פתילים משוחים במין שרף דביק, כלי בצורת T לקידוח חורים, כלי בצורת T עם חור בקצהו (להשחלת הפתיל?), שפופרת של מה שנראה כמו דבק מגע, סט של 2 סוגי פיות ממתכת עם שסתום בקצה (?), ידית הנראית מתאימה לפיות הללו, ומה שנראה כמו 2 ונטילים עם פקק.

מה לעזאזל עושים עם זה ואיך משתמשים?

רכס חיים
09-02-04, 03:37
ומה תעשה עם הציוד הזה בלי קומפרסור למילוי אוויר?? מה הבעיה לתקן פנצ'ר כשיש לך את כל הדרוש?? צלצל אלי ובא בימי שישי להדרכה מעשית ותקבל קורס מזורז . 054-354505

Anonymous
09-02-04, 04:00
ומה תעשה עם הציוד הזה בלי קומפרסור למילוי אוויר?? מה הבעיה לתקן פנצ'ר כשיש לך את כל הדרוש?? צלצל אלי ובא בימי שישי להדרכה מעשית ותקבל קורס מזורז . 054-354505

נתחיל מזה שיש קומפרסור אויר לניפוח, כזה שמתחבר למצית.

מעבר לזה, לא ברורה לי תשובתך: עובדה שיש לי את כל הציוד הדרוש, ובכל זאת אינני יודע. בדיוק בגלל זה כתבתי פה את הבקשה להסבר (כתוב) על איך עושים זאת, ואפילו פירטתי את כל הרכיבים, במטרה לקבל הסבר על מה עושים עם כל דבר.

חנן א.
09-02-04, 08:38
אתה משחיל את הפתיל אל המכשיר, כך שהוא יצא משני צידי החור במידה שווה.
מכניס את המכשיר לתוך החור עד הסוף, מחזיר אותו אליך, אבל הפעם לא עד הסוף, אלא רק עד שהמכשיר יוצא מהצמיג. מנתק את המכשיר מהשרוך אם זה אפשרי, ואם לא, אז חותך את השרוך, וזהו פחות או יותר.
את הדבק שמים, אם רוצים, כדי שהשרוך יחליק יותר טוב פנימה.
במכשיר לקידוח אתה יכול להשתמש אם קשה לך להשחיל את השרוך.

opl
09-02-04, 11:03
בבקשה: הסבר מצולם

http://www.expeditionexchange.com/safetyseal/howto.htm

Anonymous
10-02-04, 01:33
תודה רבה לחנן ול- OPL.

אולי תוכלו גם להסביר לי מה אני אמור לעשות עם הונטילים, ועם השסתומים המוזרים (מן סוג של פיות לניפוח אולי?) אשר ישנם בערכה?

שוב תודה.

חנן א.
10-02-04, 02:15
הונטילים, מן הסתם, מיועדים להחלפה של ונטילים פגומים, ולגבי השסתומים שאתה מדבר עליהם, אין לי מושג. יש לך תמונה?

ob1knobi
10-02-04, 21:19
פעם היו ערכות לאופנועים שכללו צינור ניפוח שמתחבר למתאם בצורת פלג אותו מבריגים במקום הפלג, וע"י עבודת המנוע מנפחים את הצמיג , יתכן שאלו השסתומים שראית.

אולי? אם לא באמת צרף תמונה זה יהיה קל יותר.

-->