PDA

צפייה בגרסה מלאה : מהזרקה לקרבורטור בסמוראי 96

nurieldori
06-09-07, 16:54
אהלן כולם,
רק רציתי לדעת את חוות דעתכם על זה: אני רוצה להחליף את ההזרקת דלק שלי לקרבורטור (סמו 96) כולל המשאבת דלק, האם זה ישפיע על צריכת הדלק (שלי עושה שבע וחצי ק"מ לליטר !!! בממוצע בכביש...) ועל הביצועים (כוח סוס וכו'...), וכמו כן מאיפה לעזאזל אני משיג גגון טוב (וחזק !) או לפחות את התופסנים האלו שמתחברים לגג (הוא סגור דרך אגב)
תודה.

חנן-ג'יפולוג
06-09-07, 17:37
אם נעזוב לרגע את הסיבות למהלך המוזר שאתה רוצה לעשות, יש בעיות פרקטיות עם העניין הזה.

זה לא חוקי, ולכן תהיה לך בעייה לעבור טסטים וניידות של המינהל לבטיחות בדרכים. כל שוטר שטיפה יגדיל ראש יראה שאין לך נורת CHECK ENGINE או שיש כזו והיא לא כבית לאחר ההתנעה.

זה יחרב את הממיר בהנחה שיש לך אחד כזה תקין, וזה יזהם את האוויר.

GodsFather
06-09-07, 18:41
תכוון את המערכת כראוי , כשהיא תקינה אתה יכול להגיע ל1:10 ויש שטוענים אף יותר מכך, זה מצריך גם הרגלי נהיגה נכונים. (מצד שני גם עם קרבורטור מכוון אפשר לנשוק למספרים האלה, אני ועוד כמה עדים לכך - 1:9.5 זה הרגל אצלי)

חוצמזה, קרבורטור בזויות לא ממש אוהב לעבוד , לעומת הזרקה. אבל זה זניח אם אתה לא מטפס על "עצים" או עושה "סנפלינג" עם הרכב.

סוסים בסמוראי? אתה צוחק נכון ? :twisted:

לגבי הגגון , יש אפשרות לקנות את המוטות האוניברסלים בכל אוטו/הום דיפו, זה לא יקר במיוחד.
אם אתה רוצה גגון רציני , יש אפשרות לבנות כזה במספר מקומות בארץ וזה לא הכי זול בעולם (בהנחה ואתה לא בעל יכולות בניה עצמית) - מהיכן אתה בארץ ?

סוזי המשתוללת
06-09-07, 20:49
אין שום בעייה לבצע את ההסבה כעיקרון אבל זה דורש ממך להחליף את כל סעפת היניקה קומפלט לכזו של סמוראי / סוויפט /ויטרה ישנים
הביצוע מאד פשוט טכנית
לגבי שאלת החוקיות אין לי מושג אם חוקי או לא אבל מכיוון שלא יהיה מחשב ברכב אז גם נורת הcheck engine לא תדלק ואם היא בכל זאת תתעקש לדלוק אז פשוט מפרקים לוח שעונים ומוציאים אותה :grin:
הזרקה מכוונת מדוייקת יותר וחסכונית יותר וכך גם שומרת טוב יותר על אורך החיים של המנוע (פחות פיח)ולכן אין לי מושג למה אתה רוצה לעשות זאת
אצלי הסיבה היחידה לכך היא שהרכב נוסע כמעט אך ורק במיים וזה לא עושה טוב לחיישנים אחרת הייתי מזמן מרכיב הזרקה

טפל בבעייה הטכנית / הרגל הכבדה שלך.................

nurieldori
06-09-07, 21:17
תודה לכולם.

רק שתדעו שהרעיון המקורי היה של מורי, פשוט נהרסו לי כמה חיישנים והם טיפה יקרים...
אני בעיקרון מכפ"ס ובניתי גגון עם ארגז כלים ענק! (אבל בשטח הוא נפל לי...:grin: ) אני רק צריך את מה שמחבר את הגגון לגג של האוטו עצמו (והרבה כאלו), בקשר להזרקה, אני בעצמי לא יודע כל כך על החוקיות שבדבר ואין שום ספק שכל עוד האוטו לא צולל כל שני וחמישי אז עדיף הזרקה, אבל המחיר של החיישנים, קיבינמט :twisted: ...

nurieldori
06-09-07, 21:19
רק שתדעו, האוטו מתוחזק טוב מאוד ולמרות הכל הוא עדיין סוחב 130 קמ"ש בכביש (בלי לרעוד...) אבל עוד פעם האם קרבורטור ישפיע על הביצועים?

חן דן
06-09-07, 22:52
יש לי סמוראי 96 סליל. תחליף את החישנים הנחוצים ותראה שיפור בצריכת הדלק,
עזוב אותך משינויים של אחורה בזמן

חנן-ג'יפולוג
07-09-07, 07:41
לגבי שאלת החוקיות אין לי מושג אם חוקי או לא אבל מכיוון שלא יהיה מחשב ברכב אז גם נורת הcheck engine לא תדלק ואם היא בכל זאת תתעקש לדלוק אז פשוט מפרקים לוח שעונים ומוציאים אותה :D

נתקלתי כבר ברכבים שהורדו מהכביש על נורה שלא דלקה בפתיחת סוויץ', אז גם את הטריק הזה יש שוטרים שמכירים.

GodsFather
07-09-07, 08:56
130 קמ"ש בכביש

ואתה מתפלא על הצריכה ?

מורי ידוע בדעתו השלילית על הזרקה ומהסיבות הללו בדיוק - מים והזרקה לא מסתדרים והעלויות גבוהות, אבל אם אתה לא צוללן, שווה להשקיע בתיקון המערכת הנוכחית ורק להרגע עם רגל ימין.

אני לא מכיר מקום שבו השוו בין סמוראי עם קרב' למוזרק, אולי הותיקים פה ידעו.

קרב' סוברו עושה לא רע בכלל לרכב , אבל אני חוזר וממליץ לך להשאר במקור ולתקן את התקלות.

-->