PDA

צפייה בגרסה מלאה : >>> מפגש ג'יפולוג כפול - 27 ו28 לחודש - הודעה רשמית <<

נמרוד
11-09-07, 10:07
המפגש השנה יהיה כפול:

בערב יום חמישי 27 לספטמבר, בחניון הגבס במכתש רמון.

למחרת, ערב יום שישי 28 לספטמבר, חניון לילה בארות עדה.

------------------------------------------------

הוראות הגעה לחניון מחצבת הגבס הישנה (יום חמישי)

נ"צ החניון (דקור ממפה לכן ייתכן אי דיוק של כ- 200 מטר)- 138011/1000713, רשת ישראל הישנה)

ממצפה רמון-
יורדים למכתש (לכיוון אילת). לאחר כ-10 דקות נסיעה, שלט ימינה- "מעלה רמון", (ממול יש שלט ק"מ 89). ממשיכים על הכביש עוד 1.8 ק"מ. פנייה לדרך עפר ימינה לייד שלט ישן של תחנת אוטובוס (על השלט רשום אילת). פונים ימינה, החניון מצד ימין.

מכיוון אילת/ ערבה-
לאחר הכניסה למכתש, עוברים שלט גדול "גוונים" (נחל גוונים), מייד אחריו יש פנייה ימינה לכיוון חניון בארות (יש שלט חום גדול וסימון שבילים אדום). ממשיכים על הכביש עוד 900 מטר. פנייה לדרך עפר שמאלה לחניון.
על המפה זה ממש ממש איפה שכתוב מחצבת גבס...
כ- ק"מ צפ' מע' על הכביש מהמפגש עם הסימון האדום.

http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=5873

----------------------------------------------------------------

הוראות הגעה לחניון בארות עדה (יום שישי)

במפגש פארן עם כביש 40, לפני מעלה פארן, פונים מערבה בשביל אדום, ברור ומשולט "באר עדה", השביל נוח ועביר גם לפריבטים. נסיעה של כשישה קילומטרים תביא אותנו לחניון מוכרז בארות עדה. שימו לב, החניון נמצא בתוך שמורת טבע - אנא הקפידו להגיע לפני החשיכה!

http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=5921&stc=1

-----------------

אופציות טיול מעניינות באיזור מחצבת הגבס (באדיבות יונתן, מועתק משרשור קודם):

1. להמשיך מערבה מהחניון לכיוון בורות רעף, שביל שחור- מערב המכתש, מעלה ערוד, הר עריף, בקעת חסון. (אפשר גם מעלה רמון...)
2. "נקרות מערב" השביל הכחול מערבה (כ-4 ק"מ דרומה על הכביש), ונחל ערוד/ הר עריף ורמת שזר עד קניון עדה.
3. דרך הבשמים- המסלול הקלאסי.
4. מעלה נוח ובקעת אבו טריפה/ גב חווה/ ציר המצוק הצפוני.
5. מסלולים בהר הנגב הגבוה. (לדוגמא- נחל אילות חורשה/ נחל ניצנה, עקרב,דורבן/ נחל לוץ וכו')
6. מסלולים דרומיים יותר במרחק של עד 20 דקות נסיעה על הכביש: נחל ציחור, הר צניפים ושער צניפים/ הר כיפה, מעלה זעף, נחל ברק ו/או מעלה עשוש. נחל עשוש. וכו'
7. מסלולים קלילים במכתש רמון- הר גוונים/ נחל גוונים/ הר סהרונים+ עין סהרונים/ נחל ארדון/ ציר הנפט/ מעלה דקלים (למחפשים עבירות...).
8. מסלולים צפוניים יותר במרחק של עד 40 דקות נסיעה על הכביש: עין עקב ובקעת צין/ דרב א-סולטן ומעלה מרזבה. נחל הרועה ונחל הבשור. בורות חצץ ומעלה אברהם וכו'.
* כמובן שניתן לשלב בין חלק מהמסלולים.

-------------------------------------------

אנא השתמשו בשרשור זה כדי להעלות שאלות ורעיונות למסלולים ולתיאומים.

Jeepolog
25-09-07, 16:01
מדבקות ג'יפולוג חדשות, מלבניות (גודל סטנדרטי 21 על 5 ס"מ) הודפסו ויחולקו במפגש לכל דורש...

DBD
26-09-07, 20:39
שלום רב,

אשמח להצטרף לטיול מחר, לפני המפגש.
משהו עד בינוני.
בעל ציוד חילוץ מלא.
יוצא מב"ש.

0546261669.

GodsFather
28-09-07, 15:43
חזרתי היום מהמפגש הראשון , שאר חברי הקבוצה שלי המשיכו.
היינו 14 סמוראים (תמונות של הטיול שלנו בשרשור נפרד).

הנה כמה תמונות שצילמתי מהבוקר של המפגש

היה מזג אויר נהדר , ירח מלא מדהים וחבר'ה טובים. למרות המרחק הגדול בין הקבוצות , עדיין היו אלה שהסתובבו ואמרו שלום בין הקבוצות.

לא היו 80 כלים, אפילו 50 לא... אבל זה כבר ISSUE אחר.

תהנו.

הצפרדע
29-09-07, 13:04
חזרתי היום מהמפגש הראשון , שאר חברי הקבוצה שלי המשיכו.

לא היו 80 כלים, אפילו 50 לא... אבל זה כבר ISSUE אחר.

נו מה אתה מתפלא?

כשאף אחד לא מארגן שום דבר, כלום לא קורה.

חבל שהזדמנות כזאת ליצירת הווי שטח עם פוטנציאל ומסורת, לא מנוצלת,
ולא שלא אמרנו, אני ואחרים, את הכל מראש.

yscheiner
29-09-07, 18:50
אני לא מבין את ההתפלאות, למה ציפיתם?

הגעתי רק למפגש ביום הראשון, בלי טיול ובלי שום דבר מסביב.
הגעתי, עשיתי סיבוב ובסוף חניתי ליד מי שהכרתי, לקחתי בקבוק בירה ביד ועשיתי סיבוב בין הקבוצות.
אלו שהכרתי ואלו שלא, ערב טוב, שלום שלום, קצת בירה, קצת תה וקצת וויסקי.
מי שעניין אותי ישבתי איתו ומי שלא אז לא.

אם לא תזיזו את עצמכם שום דבר לא יקרה וזה לא יעזור כמה תאשימו את אלה שמסביבכם.
למה לא אירגנו? למה לא עשו? למה לא נפגשו?
גם החברה הצעירים בעלי הסמרואים - חבורה גריאטרית. אתם רוצים לפגוש עוד אנשים מהפורום חוץ מאלה שסביבכם?!?! תצאו מהחצי גורן שעשיתם בחניון לילה ותעשו סיבוב!

מצטער על התוקפנות, אין לי כוונה לפגוע באף אחד, יצאתי מהבית במרכז בשעה 16:30 והייתי חזרה במיטה בשעה 4:00 בבוקר, באתי נטו כדי לפגוש אנשים (היו אילוצים), תפסיקו להאשים אחרים שלא היתה מדורה מרכזית או אירוע עבירות או ערב צ'יזבטים.

מי שיש לו תלונות על האירגון שיבדוק מה בדיוק הוא תרם לאירוע.

דרור הראל
29-09-07, 21:14
היינו ביום חמישי,הגענו מוקדם על מנת להתארגן.לצערי החניון היה מקום די מגעיל באור יום,והרוחות וסופות החול כמעט גרמו לנו להתקפל.אך הכל היה שווה כשפוגשים את החיוך הענק של אייל וגלי,שיחה טובה עם חיים רכס שנעלם מוקדם,את יואב שמיר וחבורת הגרנדים,החברה הצעירים עם הוטארות והסמוראים שדפקו דריניקים והזכירו לנו את מה ששכחנו (והיו איתם גם כמה יפיפיות).
והכיף הענק בלפגוש ולשבת עם אנשים צעירים ומבריקים כמו איתי-רובר ואיתי השני שבגילם הצעיר עושים כבר את מה שאני מפנטז עליו שנים-שיפוץ מלא של רכב ישן,פירוק לגורמים ובנייה עצמית.
פגשתי גם את אסף קציר ואריק זמר וחנן ונחום ורמי ממוסך א"פק,ונמרוד ועוד רבים.
ויונתן וישינסקי שאני מת עליו (חוץ מהרעיונות שלו לחניוני לילה).בקיצור למרות ההתחלה הצולעת היה מפגש מעניין פגשתי ובילתי עם מי שרציתי,תמיד אפשר לשפר אבל המהות היא מפגש בין אנשים,אני לא צריך הופעות ושמישהו יארגן לי משהו.
תודה ולהתראות במפגש הבא.

דרור הראל

יונתןמצפה
29-09-07, 21:47
לצערי החניון היה מקום די מגעיל באור יום,והרוחות וסופות החול כמעט גרמו לנו להתקפל...
...ויונתן וישינסקי שאני מת עליו (חוץ מהרעיונות שלו לחניוני לילה).
דרור הראל

דרור-
שבוע טוב והמשך חג שמח...!!! :wink:

קודם כל זה יונתן וישליצקי... ולא
ויונתן וישינסקי (אבל ניחא, אני רגיל...)
ולגבי חניון הלילה (
לצערי החניון היה מקום די מגעיל באור יום) - המקום מיועד להיות חניון לילה... מה חיפשת שם ביום! :? כשבאתי לבקר בלילה היה ממש נעים והחברה שדיברתי איתם אמרו שהמקום אחלה! (מה החניון אשם ברוחות וסופות החול- זה היה המזג אויר... :wink: ) דווקא מבחינת הגנה מרוחות זה אחד החניונים המוצלחים.
בכל אופן אני שמח שלא התקפלתם ובכל זאת יצא לנו להיפגש!!!

היה כיף לפגוש את האנשים שפגשתי ולהכיר קצת חדשים. דורון- תודה על שיחה בנושא שתמיד מעניין לדון עליו איתך. מקווה להמשיך אותו באיזה טיול קרוב.

יונתן

grand
29-09-07, 22:01
החניון הראשון היה בעיני לפחות אחלה מקום.
לא היו חרקים בלילה, לא היו זבובים וצרעות ביום.
היה שקט ומזג אויר נהדר.
מאוד נהנתי, למרות שלא היה מפגש גדול.(אולי בגלל הפיצול לשני מפגשים.?)

רמי.

WildLove
30-09-07, 02:07
אני לא מבין את ההתפלאות, למה ציפיתם?

הגעתי רק למפגש ביום הראשון, בלי טיול ובלי שום דבר מסביב.
הגעתי, עשיתי סיבוב ובסוף חניתי ליד מי שהכרתי, לקחתי בקבוק בירה ביד ועשיתי סיבוב בין הקבוצות.
אלו שהכרתי ואלו שלא, ערב טוב, שלום שלום, קצת בירה, קצת תה וקצת וויסקי.
מי שעניין אותי ישבתי איתו ומי שלא אז לא.

אם לא תזיזו את עצמכם שום דבר לא יקרה וזה לא יעזור כמה תאשימו את אלה שמסביבכם.
למה לא אירגנו? למה לא עשו? למה לא נפגשו?
גם החברה הצעירים בעלי הסמרואים - חבורה גריאטרית. אתם רוצים לפגוש עוד אנשים מהפורום חוץ מאלה שסביבכם?!?! תצאו מהחצי גורן שעשיתם בחניון לילה ותעשו סיבוב!

מצטער על התוקפנות, אין לי כוונה לפגוע באף אחד, יצאתי מהבית במרכז בשעה 16:30 והייתי חזרה במיטה בשעה 4:00 בבוקר, באתי נטו כדי לפגוש אנשים (היו אילוצים), תפסיקו להאשים אחרים שלא היתה מדורה מרכזית או אירוע עבירות או ערב צ'יזבטים.

מי שיש לו תלונות על האירגון שיבדוק מה בדיוק הוא תרם לאירוע.
אולי תתחיל להרגע עם התגובות שלך???? ממש מעצבן אותי שאנשים מדברים על מה שהם לא יודעים. בחבורה של "החברה הצעירים עם הסמוראים" היו גם אנשים מבוגרים, 50+. אני ספרתי לפחות 10 אנשים חוץ ממני שניסו לעבור בין המדורות ולהגיד שלום ולנסות לקשר פרצופים לפורום, אז לפני שאתה רץ ומתחיל להטיח אשמות תנסה לחשוב מה אתה אומר ואיך יקבלו את זה.
אני לא אגיד את דעתי על המפגש כי אני מניח שזה ידוע לכל, הצעתי לעזור וזה לא מומש - זה לא שציפיתי להגיע לערב פעילויות כיפי אבל בכל זאת זה קצת קשה לבוא ולשבת עם אנשים, שרובם סגורים בקבוצות כי הם כבר מכירים מלפני המפגש, ולהגיד "שלום, אני אלעד, ידוע בפורום כווילד לוב" - נשמע פשוט, אבל מכמה שניסיתי את זה לא ממש הלך, מעבר לזה שחלק (הקטן, מן הסתם) האנשים שיצא לי לפגוש שם לא היו סימפטים ביותר, אבל זה עניין של אישיות.
בכל אופן אני באמת חושב שצריך לדחוף קצת את החברה היותר צעירים באתר ולא סתם לשבת עם מי שאתה מכיר כבר מהמציאות כי זה די דוחק חלק החוצה.

נמרוד
30-09-07, 11:41
אלעד, קרא את שיינר עם קצת הומור...:)
-------------------------------------------------

אני וחנן הגענו למפגש מאוחר מאד, זה מה שקורא כשמפרקים ומרכיבים קפיץ עלה בסופה בגשר של הרכבת מעל נחל חווה. התוכנית לעבור את בקעת אבו-טריפה ולגלוש בחמש בערב את מעלה נוח לכיוון המפגש השתנתה, רק בסביבות שמונה בערב יצאנו מהשטח וכדי לא להכנס לשמורות עשינו סיבוב דרך מפעלי צין, אורון, מכתש גדול, עד ירוחם ואז דרומה למצפה.

אגב היו איתנו מ"צעירי האתר" - אמנון ואורי בסיקס שבעזרתם ובעזרת הברגייה המדוגמת של אמנון תוקן הקפיץ בסופה של ניר תיקון מושלם ולא אלתור ראצ'ט, וכך המשכנו לטייל עוד יומיים. אז יש ערבוב בין הדורות...

-----------------

כשהגענו לחניון הגבס כבר לא היתה רוח (שתמיד נושבת בשעות הערב ונרגעת אחר כך, בכל מקום במדבר) ולדעתי היה מיקום מצויין. המקרה שלנו רק הוכיח שאסור לקבוע מפגש כזה דבר בשמורת טבע, חניון המוני חייב להיות נגיש גם למאחרים וגם לאנשים שהגיעו במיוחד עם פריבטים. אני, אשתי והילדות נהנינו מאד מהטיול ומהמפגש עם חברים וותיקים וחדשים. זו המטרה בסופו של דבר - אין מטרה לספור ג'יפים - לבור בתל-אביב יגיעו הכי הרבה תמיד. ומי שמפגש כזה לא מסתדר לו בתוכניות הטיול או שהוא לא מטייל בתאריך מסויים - לא נורא.

ברוך - מתי מפגש ההשקה של החרגול? מבטיח לך שלדיונות של אשדוד ביום שבת נעים בעוד חודש בערך יבואו הרבה-הרבה יותר אנשים.

GodsFather
30-09-07, 11:53
חבר'ה חבר'ה , רגע...

לא באתי בטענות לאף אחד , סה"כ אנשים פרסו את המפגש ליומיים מחשש לעודף כלים וחוסר מקום , זו הסיבה שציינתי את זה...

כפי שציינו כאן, היו קבוצות סגורות עם פערי גילאים בין הקבוצות וזה הדבר העיקרי שמשפיע על חוסר התקשורת ובתור אחד שעבר בין הקבוצות כי אני גם מכיר חלק נכבד מהאנשים , שמעתי את זה מלא מעט מהחברים. "הם ילדים" , "ינוקות" וכל מיני כינויים שלא ממש מקרבים בין אינדיאנים לסמוראיים שאני שמעתי ובחרתי לא להעביר הלאה כי זה סתם יעכיר את האוירה של הערב...
הורים לילדים קטנים, אנשים עם אידיאולוגיות שונות וכד' - קשה עד בלתי אפשרי לקבץ את כולם יחד , אלא אם זה בכפיה ועוד לא הגענו לשלב הזה.

אז עזבו כעס טענות ועצבים , אנשים נהנו , בילו , טיילו וזה מה שחשוב. מי שרצה , עבר להגיד שלום , מי שרצה - נשאר ומי שלא - הלך או נשלח לדרכו.

לארגן כזה מפגש זה לא פשוט , העובדה שהייתה הסכמה (מסוימת) על חניון ספציפי, זה כבר צעד גדול ליהודים. אנשים נסעו שעות על גבי שעות , עמלו קשות בחילוצים ,בעבירות , בהנאה(!) , ניווטו , שמרו על ילדיהם ועוד - אי אפשר לטעון כנגדם על שלא פעלו דיו לקיום המפגש, הגענו כולנו למקום , חלקנו בשעה מוקדמת וחלקנו באמצע הלילה כשרוב הקבוצות כבר עם רגל במיטה.
מדורה גדולה מרכזית מצריכה הרבה משאבים , אנשים שתכננו לטייל ימים רבים ונשאו עימם צידה , לא יכולים לפרוס הכל בלילה אחד , אירגון של מפגש כזה בצורה של "חברותא" מצריך קבוצה של פעילים שתבוא רק לחניון , תקים מאהל/מתחם סגור עם מדורה גדולה מרכזית ולבסוף יקפלו את הדברים ויסעו לשלום - דבר כזה עושה חברת הפקות, לא חבורת טיילים, בטח שלא חבורת טיילים מפוזרת...

שנה חדשה החלה , בוא נשמור את הביקורת של שנה שעברה בארון ונצא לטייל מחויכים.

יהיו עוד מפגשים , יהיו עוד מדורות , שנה של עמותות חדשות ואירגונים חדשים החלה לפני כשבועיים , בוא ניתן לה הזדמנות לשנות את מה שהיינו רגילים אליו עד כה.

itay-rover
30-09-07, 12:23
הקרדיט לעזיבה המוקדמת של שיינר,שייך לי!(או יותר נכון למצפון הלימודים שלי).
ניראה לי שכפי שנמרוד אמר,התגובה של האדון לא הובנה,אבל הוא ילד גדול ויסביר אותה בעצמו אם ירצה.

אני הגעתי למפגש ביום חמישי בערב עם שיינר ו"איתי השני"כפי שמכנה אותו דרור,האמת שרציתי להגיע למפגש עם הרכב שלי,אבל בטעות טקטית ניגשתי לטסט בערב חג,וכמובן שמצאו לי איזו שטות,וקיבלתי אישור נסיעה לצורך תיקונים בלבד ולא רוצה להסתכן בהורדה מהכביש.
תודות ללחצים כבדים שהופעלו על ידי חברי הטובים שיודעים בדיוק היכן "הבטן הרכה" הגענו למפגש אך אני התניתי בכך שלא נישאר ללילה כיוון שמהיכרות רבת שנים עם עצמי היה ברור לי שאם אשאר ללילה אז גם אתפתה לטייל ביום למחרת.

אני מהמפגש מאוד נהניתי,ואני ממש מודה לשיינר ואיתי שלא חסכו באמצעי שכנוע!!הגענו למקום בסביבות 8 וחצי ודווקא התרשמתי לטובה מהחניון.

לגבי ה"התערבבות"עם אנשים, אני חושב שכפי שהוגדר מראש,ככה זה באמת התנהל,אף אחד לא הבטיח שלכל מי שבא למפגש תהיה במה להציג את עצמו,מי שרצה עשה סיבוב ומי שלא לא כפי שכבר נאמר כאן לא אחת בשרשור.
בסך הכל נוצרה הזדמנות לכל באי הפורום להתרכז במקום אחד,ומי שרצה המשיך עם זה הלאה.

איתי

ד ו ר ו ן
03-10-07, 15:11
החניון בלילה הראשון:
http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=6125

איפון
03-10-07, 19:33
היה אחלה מפגש... היה טוב לראות פנים מאחורי הכינויים. אני אישית אהבתי את הפריסה הרחבה, ואת העובדה שגם בודדים וגם משפחות מצאו את מקומם אלו בצד אלו... אהבתי גם את העובדה שהחניון קרוב לכביש מה שאיפשר הצטרפות גם בשעה מאוחרת.
תודה לחבורת הגרנדים (והפוראנרים) - שהמשיכה לבארות עדה, על הארוח בלילה והטיול הנפלא למחרת.

דני

השועל
07-10-07, 13:18
שלום לכל הגיפאים ..

ראשית אני אישית נהנתי מהמפגש ומהחבר'ה שהגיעו, גם באיחור קל .. כפי שאמרו כאן לפני מי שקם מהכסא ועשה סיבוב בין כולם יכל לפגוש חבר'ה חדשים וותיקים. אני ועמי מיד כשהגענו עשינו סיבוב רגלי בין כל הנוכחים והכרנו כמה חבר'ה חדשים (גם סמוראים וגם ויטרות) חברה על הכיף כיפק .. כמובן שהיו כמה שהיו יותר סגורים ופחות מעניין אותם היה לבוא ולהגיד שלום וזאת למרות שישבו מטר מאיתנו.. (איתנו=הגרנדים).

כמובן שבהשוואה לשנה שעברה זה היה מיני מפגש גם בלילה הראשון ועוד יותר בלילה השני .. אבל מי סופר העיקר שהיה ראש טוב ואווירה טובה ..

נתראה בשטח
השועל

-->