PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה על מוצר - רשת ציליה

גיא
11-09-07, 21:55
לכל מי שמתעתדים להתחיל שוב לטייל ולא בא להם להשרף השמש בזמן ההפסקות.

( אני מצאתי שאנחנו מקצרים הפסקות על חשבון לייבש את הילדים שעות באוטו בגלל השמש וכשאין איפה להתחבא )

אז קניתי לפני חודש או משהו דומה רשת צל חדשה, מגיעה בגליל ברוחב 4 מטר ברמות צפיפות שונות.

אני קניתי 90% זה אחלה לגמרי, לא עושה חושך בעיניים ואפשר לשבת כמה שרוצים, לא נישרפים.

ניטים מפלסטיק, חזקים, שאפשר לחבר איפה שרוצים עלו לי 2 ש"ח כל אחד.

מחירים נוחים כמו 6 וחצי ש"ח למטר רבוע.

יצא לי להשתמש בה כמה פעמים כבר השנה. לא מבין למה נתתי לפני שנה את הישנה שלי .....

חובה בכל תא מטען.

אני קניתי בחנות הטכנית של כפר חסידים אצל עמרוסי אבל אני מניח שבכל כפר יש כזאת חנות.

itayhi
11-09-07, 23:07
אחרי שקונים....

מחברים צד אחד של הרשת לגגון של הרכב (עדיף את הצד הצר של הצילייה לצדו הארוך של הגגון), מגלגלים מהצד השני של הצילייה עם 2 מקלות,
מחברים כל מקל ל2 חבלים עם יתדות.
ודואגים להחזיק פטיש בהישג יד. :)
ומקבלים רשת צל שלוקח 2.5 דקות להקים אותה, כנ"ל
גם לגבי הקיפול.

איתי

ד ו ר ו ן
12-09-07, 12:31
אחרי שקונים....
מחברים צד אחד של הרשת לגגון של הרכב (עדיף את הצד הצר של הצילייה לצדו הארוך של הגגון), מגלגלים מהצד השני של הצילייה עם 2 מקלות,
מחברים כל מקל ל2 חבלים עם יתדות.
ודואגים להחזיק פטיש בהישג יד. :)
ומקבלים רשת צל שלוקח 2.5 דקות להקים אותה, כנ"ל
גם לגבי הקיפול.
איתי
סלעים, מיתר וסלעים-כמעט בכל מקום חוץ מחופי רחצה יש סלעים לקשירה וככה גם ברור לאן הולך המיתר ולא עורפים ראשים לאנשים שלא רואים את היתד..:shock:

ברכב קצר אתה מוגבל לצל מעאפן כי תמיד השמש לא בדיוק מעל.. ברכב ארוך (5מ') יש כבר צל נורמלי, אנחנו קושרים פינות לפגוש קדמי+אחורי והחוצה אל 2 מוטות עם מיתרים לקרקע, מהיום ש"גילינו" את הצילייה כבר לא עסוקים בלחפש עצים, איפה שרוצים עוצרים.

PW
12-09-07, 13:04
שדרוג חיוני:
רצוי לרכוש גם עם שאוויש - שיקים את הרשת כשאתה ממתין במיזוג של האוטו, יסקל אבנים גדולות ובינוניות מהמשטח המוצל, יפרוס מחצלת, יחמם את האוכל (ארוחת 4 מנות לפחות - לא כולל סלט וקינוח), יציב כסאות ושולחן וימזוג קולה קרה.
אם תסתכלו טוב טוב- כל מה שציינתי מופיע בתמונה לעיל.

מהיכן צולמה התמונה?

sherifon
12-09-07, 14:19
לדעתי התמונה צולמה "מציר הגז בדרום"

וכעת רצינות:

בתור מוטות לאוהל ניתן להשתמש במוטות טלסקופיים (מזכירים מעט חכת דייג) שבמקור משמשים לצבעים כמוט עבור המברשת הגלילית .
ראיתי אותם בבורג המפרץ 27 ש"ח ל2.5 מטר טלסקופי -חזק וקל.
ניתן לחבר להם יתדות בקלות.

היתרון עבור רכבים קצרים, ניתן להוסיף אחד לאורך הגגון - כך שבעצירה ניתן לפתוח אותו טלסקופית וכך להאריך את האורך האפקטיבי של הרכב ובסיום לסגור אותו חזרה.

גיא
12-09-07, 14:30
זה נישמע רעיון נהדר !

ד ו ר ו ן
12-09-07, 14:56
התמונה צולמה ממקום אחר.. הרבה יותר שווה הגעה.

לעניין הצילייה,
יש בל.כ. מוטות צבאיים טלסקופיים מאלומיניום עם פינים לאבטוח השלבים לאחר הפתיחה, בדיוק באורך הנכון לצילייה.
חזקים מאד ומתקפלים לאורך 1מ'~, מצויינים לעמודי קצה.

המוט הטלסקופי של הצבעים יחזיק מעמד עם מתיחה החוצה אל המוטות החיצוניים וקצת רוח?
אלא אם יהיו מוטות אנכיים ומיתרים לחלק האחורי נראה שהוא יקרוס די מהר ואם מוסיפים מטות אנכיים ואז זאת כבר פרוצדורה מעייפת להקמה+קיפול.

אם כבר לרכב קטן אז צלע אחת מחוברת לרכב ועדיין עמודים בארבע פינות.

WildLove
15-09-07, 22:37
כבר הרבה זמן אני מחפש "מוטות טלסקופיים" כמו שמדובר פה - שיהיה קומפקטי ולא יגנוב את כל המקום בסמוראי, לא התרשמתי יותר מדי מהמוטות שמשתמשים בהם כדי לצבוע כי בשביל למתוח את הצילייה ולהוציא ממנה את הרוב צריך למתוח אותה ולא נראה לי שהם יעמדו במתח כזה..
אם למישהו יש עוד המלצה אני אשמח לשמוע
ובקשר למקום - זה מאוד מסקרן, מאיפה זה??

boba banay
16-09-07, 17:40
אני השתמשתי בציליה שלי במוטות וילון קפיציים מתארכים טלסקופית (כאלה שתולים איתם וילונות אמבטיה)
הם גם לא עפים בכל רוח כי הם קפיציים
בנוסף פטנט כדי שהמיתר ישאר תמיד מתוח וכך גם הציליה חברו שמרלינג באחד מקצוות המיתר מיתחו את המיתר וקישרו לכל עוגן - המיתר תמיד נשאר מתוח בעזרת השמרלינג

נמרוד
17-09-07, 15:15
אני משתמש במוטות אלומיניום מתחברים (לא טלסקופיים) של אוהל גדול ישן נושן של ההורים. האוהלים שאני זוכר בתור ילד את אבא שלי בונה כל הבוקר בחוף הים כדי לפרק כל אחרי הצהריים... אבל המוטות עצמם אחלה.

אייל67
10-10-07, 00:26
לעניין הצילייה,
יש בל.כ. מוטות צבאיים טלסקופיים מאלומיניום עם פינים לאבטוח השלבים לאחר הפתיחה, בדיוק באורך הנכון לצילייה.
חזקים מאד ומתקפלים לאורך 1מ'~, מצויינים לעמודי קצה.

מה הקוטר? המחיר?

אייל67
10-10-07, 00:28
אני משתמש במוטות אלומיניום מתחברים (לא טלסקופיים) של אוהל גדול ישן נושן של ההורים. האוהלים שאני זוכר בתור ילד את אבא שלי בונה כל הבוקר בחוף הים כדי לפרק כל אחרי הצהריים... אבל המוטות עצמם אחלה.

זוכר היטב את המוטות האלה, אבל איפה מוצאים אותם בימנו אלה ??? נראה לי שאם בכלל, אז רק מציאה מזדמנת בשוק פשפשים כלשהו, ותקן אותי אם אני טועה.

נמרוד
10-10-07, 08:33
אתה לא טועה, אוהל כזה נופל עליך אחרי שנים בבוידעם.

יונתןמצפה
10-10-07, 11:12
מהיכן צולמה התמונה?

הר חלק.
מהר, לפני שייגמר...

ד ו ר ו ן
10-10-07, 23:50
מה הקוטר? המחיר?
הקוטר בערך 50מ"מ, מוצר אמריקאי אז בטח התכוונו לשני אינצ'.
המחיר באזור 40ש"ח ליח' לפי מה שנאמר לי.

erezjack
11-10-07, 09:55
אפשר לייצר סט מוטות לבד ובקלות יחסית:
במחסני אלומיניום שמוכרים את כל סוגי הפרופילים יש מבחר צינורות עגולים בקטרים שונים. אפשר להשתמש בצינור בקטרים 12-16 מ"מ בעלי עובי דופן גדול, נניח 1-1.5 מ"מ. לצינור הנבחר מתאימים בחנות צינור נוסף שנכנס לתוכו בלחץ קל וממנו מכינים את החלק החופף שיכנס לכל פרק כ 100 מ"מ ויבלוט החוצה כ 50 מ"מ. מספר מכות קלות עם מדגש על אזור החפיפה מקבעות את הצינור הפנימי. אם בוחרים בצינור בעל קוטר קטן עם דופן עבה אפשר להכניס לתוכו מוט מלא. אם עובדים עם צינורות חלולים אפשר להשחיל דרכם כבל פלדה או ניילון דק ובקצה קפיץ מתוח ולקבל מוט אוטומטי כמו אנטנת קשר צבאית ארוכה ("אנטנה לונג" בז'רגון הצבאי). חשוב לעגל את קצוות הצינורות כדי לא לקרוע את הכבל. אני משתמש ב 3 פרקים באורך כ 65 ס"מ לכל מוט לציליה שלי. בקצה כל מוט, בפרק העליון קדחתי חור עובר דרכו אני משחיל טבעת חבל הקשורה לקצה הציליה ומעביר מעל קצה הפרק. ארבעה מוטות מתפרקים, ארבעה מיתרים ויתדות וארבע פלטות דיקט קטנות כבסיס למוטות בחוף הים, משרתים אותי בנאמנות שנים רבות.
אלומיניום נמכר לפי משקל. הצנורות באים באורך 6 מ', הבעיה היחידה שנשארים עם הרבה עודף מהצינור המיועד לחלק הפנימי אבל המחיר הכולל יעמוד על כמה עשרות שקלים.
מחסן אלומיניום בעל מבחר גדול- מתכות ארד ברח' סלמה בת"א. הם גם חותכים לחלקים לפי הדרישה ללא חיוב.

ארז

אייל67
11-10-07, 10:34
הקוטר בערך 50מ"מ, מוצר אמריקאי אז בטח התכוונו לשני אינצ'.
המחיר באזור 40ש"ח ליח' לפי מה שנאמר לי.

תודה.
מה אורכה של יחידה ?

ד ו ר ו ן
11-10-07, 21:17
לדעתי במחיר שמכרו את המוצר אצל ל.כ. לא שווה להשקיע בייצור של משהו אחר.

גובה המוט פתוח 2מ'~ אולי מעט יותר.

-->