PDA

צפייה בגרסה מלאה : מסמוראי לגי'מי כדאי?

samuraishay
17-09-07, 19:43
יש לי סמוראי 84 שאני מאד מטפח. אבל אני צריך יותר מקום ממה שהוא נותן.[נשוי +2]
ראיתי ג'ימי slt 95 אני יכול להוציא אותו ב15000 בלחץ.
השאלה שלי היא האם אפשר לטייל עם ג'ימי? מה עם האמינות?

sherifon
17-09-07, 20:00
טוק טוק יש שם מישהוא ?

JIMI ב 15 אש"ח - נשמע כמו מציאה !
אני בטוח שעובר לך בראש "הסבה לגז גג 8K - גג 30K סה"כ ויש לי גם הגבהה וגם גז -ממש דיל המאה !!"

צא מהסרט!
( סלח לי על הבוטות -הייתי חייב כי גם אני לפעמים חוטא במחשבות)
כל רכב4X4 במחיר שחיטה מזמן פגישה עם מינוס בבנק - אני חושב שאין מי שיגיד
"ללא הגבלת הכלליות "

במקרה שלך הבחור צריך להיות ממש מיואש - כי במחיר הזה הוא יכול למכור לסוחר בלי להתחננן אליך - ותאמין לי שהוא כנראה כבר היה בסיבוב סוחרים ואים הרושם שלך הוא שב 15 אתה מקבל אותו, אז כנראה שהסוחרים הציעו לו הרבה פחות וסוחרים לא פראיירים.
כנראה שמדובר בגרוטאה !

כדי לא להמשיך ולהרוס לך את המצב רוח אסיים במשפט שנכון שיקרא ע"י כל מי שחושב שהוא עומד ביפני דיל המאה :

אני עוד לא עשיר מספיק כדי לקנות מציאות !!!

וכדי לחזק את דבריי כדאי שתסתכל בכתבה (http://www.jeepolog.com/436.html) המצויינת שבאתר לגבי קנייית רכבים
נכתבה ע"י נימרוד

בהצלחה !

gooja
17-09-07, 20:32
נשמע מטורף.
נפרדנו לפני שנה מג'ימי 96, בערך בפי 3 ממה שעולה לך ה 95. כנראה שהמחיר לא משקר, ויש לך חתיכת ביצה סרוחה על הכוונת.
אמינותו גבוהה, צריכת הדלק לא נוראית (פחות מפאג'רו), value for money מהטובים, בהתחשב במרווח וכו', אבל בשטח הוא לא ממש חזק. לא ג'יפון, אבל לא ממש חיית שטח, בדומה למחליפו הטריילבלייזר, בטוח לא ברמת העבירות של סמוראי.

עם הג'ימי נסענו ועברנו בעיקר טיולים קלילים: מוחרקה, קצת חורשן (המקומות הקלים), נחל בוסתן-נחל דוכן, נחל חרובים וסביבתו, נ.ג. 186 מסביב, רמות מנשה, דישון ומערת עלמה, כרם מהר"ל, צלמון, חילזון, אעבלין, נטופה-דיר חנא, מעיינות ירושלים, העמקים באזור עפולה.

הג'ימי לא יעבור (לפחות לא ללא נזק ניכר): מרבית רמת הגולן, נחל עורבים, גיתה, עוזייר, חורשן (השביל השחור והאדום), משל"ט 21, נורי, פרצים, זרון והמעלות המורכבים במדבר .

במידה ואתה מכוון בעיקר לטיולים קלילים, הג'ימי מספק, מעל ומעבר.

מלכי
21-09-07, 19:40
איזה באסה חייב לימצא את הג'ימי 97 מלפני שלוש שנים לספר לו שזה לא הוא שירד משדה בוקר לאילת
היה יד שלישית אחרי הכח הרב לאומי כצאת יותר ממאתיים אלף ק"מ ושיפור היחידי הגבהה של חמישה ס"מ .לעומת זאת הנוכחי מודל 99 חרש את רמת הגולן היה במידבר ולא לא פחד מדיונה פה ושם גם הוא מוגבה 5ס"מ (מסורת מה לעשות).
אז נכון שבטיול לאילת נשרף פעם הפיוז של הארבע על ארבע (שום דבר שנס"א לא פטרו בשנתיים עבודה)
אז נכון שכשעשינו את מישלט 21 אם ה-99, המגנום והטרופר עמדו על זה שניתן את הכתובת של אתר המכרזים כאן ומיד לפני שגומרים את הקפה והכתובת היתה בבית הפ חיכו.
לא זה לא דיפנדר ולא סופה אבל מול כל ifs ג'נט 15,16 בכל יום כל מזג אויר בהרבה הרבה פחות כסף. ועוד לא דיברנו על 95% מהזמן שאתה על האספלט שום יפני/קוראני מודל מקביל לא מסוגל להיתקרב.
לסיכום- אין 95 ב15k אולי פח שניראה דומה וניירת -ג'ימי דורש הרבה צומת לב הבנה וזמן או כסף.
ג'ימי צריך נהג של פעם - במחשבה שניה כל כלי בשטח והוא בטח לא לתחרות נגד השעון בשטח.
הכותב החזיק שלושה על פני 8-9 שנים ועכשיו נוסע על גרנד צ'רוקי 97 כמה חודשים שזה כבר אופרה אחרת.

-->