PDA

צפייה בגרסה מלאה : גרירה עם סמוראי 95

Anonymous
12-02-04, 21:52
מעוניין בפרטים על כושר תכונות והתנהגות בעת גרירה (אופנוע ים/סירה) עם סם 1300 משנת 95

חנן א.
12-02-04, 22:30
אמנם לא סמוראי, אבל אני גורר כבר כשבע שנים, נגרר עם אופנועים/טרקטורון עם רנו5 1100/1400 ללא בעיות מיוחדות ואין סיבה שתהיה לך בעייה כלשהי לגרור עם סמוראי.
ברור שכל התכונות הדינמיות נחלשות, אבל לא משהו אקוטי.

Anonymous
12-02-04, 23:10
יש לי נסיון בגרירה אבל עם GMC טראנו פגרו שהם בעלי מנועים גדולים,השאלה היא האם
המנוע מספיק חזק ומה המשקל של הסם.

ob1knobi
13-02-04, 09:13
נהגתי לגרור עם סמוראי (התעלקו עלי על כל העברת חפץ :x ) 1000 סמ"ק
אין שום בעיות מיוחדות, קח בחשבון (אצלי היה כך) שרוחב העגלה לא יהיה רחב יותר מהרכב, המשטרה מאוד אהבה את זה,לגבי האופנוע לא תהיה לך בעיה, הסירה? כמו שחנן ציין ואתה מכיר יש את השלכות הגרירה הרגילות.

גיא
14-02-04, 23:27
מותר שיבלוט 5 ס"מ מכל צד של הרכב.

אני גררתי עם סמוראי ( 1300 ) אופנועים והעברתי דירות ...

שום בעיה חוץ מזה שטיפה קשה לו בעליות קשות.

נמרוד
15-02-04, 11:09
אמנם לא סמוראי, אבל אני גורר כבר כשבע שנים, נגרר עם אופנועים/טרקטורון עם רנו5 1100/1400 ללא בעיות מיוחדות ואין סיבה שתהיה לך בעייה כלשהי לגרור עם סמוראי.
ברור שכל התכונות הדינמיות נחלשות, אבל לא משהו אקוטי.

מי שראה (ונסע) עם חנן ברנו 5 1100 סמ"ק מודל 81, מודבקת כולה בסיליקון כדי שלא תתפורר, עם שלושה אופנועים דו"שים גדולים בעגלה, על רוכביהם, ביום קיץ חם במעלה העצמאות, יודע שאפשר לגרור כל דבר עם כל דבר לכל מקום :lol:

סוזי המשתוללת
17-02-04, 13:54
זה שהחנן רוח סדרתי זה ידוע :P
אבל זה לא נותן לכל אחד את הזכות להיות כזה
אתה יכול לגרור ובשקט כולל בשטח אין בעיות מיוחדות
מה שכן זה עניין החוקיות (גובה הוו , משקל כולל של העגלה שיהיה תואם לרשיון הרכב ולרשיון העגלה ,טסט לעגלה וכו')

סוזי המשתוללת
17-02-04, 13:56
במידה ואתה גורר אופנוע ים וצריך להכנס לחופים חוליים אל תשכח להוריד אויר כולל מהעגלה
זה יהיה ההבדל בין תקיעה מביכה עם חילוץ ארוך מעייף ומזיק לרכב מול מעבר חלק וקליל שידהים את כל בעלי "המפלצות " שיתקעו בזמן שאתה תעבור

yoav
15-06-04, 00:38
סושי- כתבת על נסיעה חלקה בחולוות כשכל בעלי המפלצות תולים בך מבטים- למה הסמוראי שלי לא סוחב בחול? יש רעיונות מה לבדוק?

six 4 life
15-06-04, 00:54
יואב סליחה שאני מתערב אבל זאביק כבר ענה לך

כמובן קודם להוריד אויר,
ותנסה לנסוע בLOW ותגיד לנו אחרי זה איך הרכב נוסע.
הכל זה עניין של נהיגה. זה שהמנוע חלש זה נכון, אבל הרכב שלך קל אל תשכח. ועוד משו, זה לא בושה להשתמש בLOW בדיונות.

בידידות,

-ארז 8) -

yoav
15-06-04, 08:42
ארז תודה. אני אנסה בסופ"ש הזה- פשוט תהיתי אם ה"חולשה" הזו שלו בחולות קשורה ל שרשור שפתחתי בנושא הסל"ד שקופץ אצלי במין מחזוריות מוזרה, כאילו המנוע "מחסיר פעימה" כל שניה בערך (בניוטרל בעמידה בלי גז).
אבל- יום שישי בחולות, אוריד אויר (אני מוריד ל 16- זה מספיק?), אסע ב LOW ונראה (חששתי ש LOW דווקא יגרום לי להתחפר מקריאה פה בפורומים)
בכל אופן- תודה על העידוד!
יואב

זאביק
15-06-04, 10:19
עם פרוזה (מנוע 1600, אבל עתיק) לא הייתה בעייה לגרור עגלה עם סירה (קטמרן, שוקל ללא העגלה, שהיא די גדולה, בערך 100 קילו) . . . .
מנסיון נהיגה על שני הרכבים (סמוראי ופרוזה), גם סמוראי יגרור בלי בעייה.

סוזי המשתוללת
15-06-04, 11:25
עודד
זו בדיוק הבעייה
16 זה כאילו לא הורדת כלום
הלחץ הסטנדרטי של סמוראי לא עמוס זה 20 חצי מזה זה 10
נכון זה נשמע מעט אבל זה לא זה בדיוק מה שצריך להיות
אצלי יש פנימיות בגלגלים כך שאני יורד גם ל4-5 בחולות ללא חשש מפריסת צמיג
אין גם בעייה לנסוע על הכביש עם 10 עד תחנת הדלק הקרובה כל עוד אתה מודע לשינוי התנהגות הרכב ונוהג בהתאם (חוסר יציבות בסיבובים , הגה קשה , התחממות צמיגים , בעיות בבלימה )

סוזי המשתוללת
15-06-04, 11:27
אופס טעיתי
הכוונה ליואב

almogi
15-06-04, 22:56
שלום לך
גורר עם גי"פ סמוראי כבר 3 שנים
אופנוע ים עם עגלה
תוכל לראות את הביצועים בכל שבת בחוף בת ים
בין בת-ים לבין ראשון לציון
מה שהיה בעבר חוף הנכים
יש לי קומפרסור באוטו יש צורך להוריד אויר
מהגלגלים כי החול של הים קשה מאוד לנסיעה
לא זוכר שפעם אחת התחפרתי הים לעומת
שאר המכוניות המפוארות שבאים לים ומתחפרים
בברכה

yoav
15-06-04, 23:36
תודה לכולם
יום שישי הקרוב אנסה את תאוריית ה 10 PSI בחוף זיקים - ואם ירצה אלוהי הסמוראי אסע ואסע ואסע ולא נתחפרה (במהרה בימינו אמן)...

מזמן אגב לא שיבחתי את אנשי הפורום הזה- אז באמת כל הכבוד לכולכם על הליווי הצמוד.
משפחת שהם ..(ומי זה עודד?... :shock: )

-->