PDA

צפייה בגרסה מלאה : קרבורטור של סיקס ובעיותיו - פתרון בבקשה

UNIX
24-02-03, 23:48
אורי בשביל להניע אני לוחץ פעמיים גז ומניע הוא מניע מעולה (אחרי הסטרטר המשופץ) עם אני נותן גז אז כמובן הצוק מתבטל והוא נכבה וזה בסדר כי הוא עדיין לא חם

הבעיה האמיתי היא שאחרי שהוא נכבה הוא פשוט לא נדלק אלא אם כן אני לוחץ הרבה פעמים על הגז בשביל להכניס דלק לקרבורטור ואז הוא מניע

ד"א-משאבת דלק חדשה

t_uri
25-02-03, 00:09
אני לא מכיר באופן אישי את מערכת הצ'וק האוטו' כי מהתחלה הורכב אצלי צ'וק ידני, אבל לפי איך שאני יודע שהיא עובדת, הצ'וק לא אמור להפתח לך עד שהמנוע לתחמם. כלומר הבעיה עוד מתחילה בכוון של הצ'וק.

אני לא יודע איך לכוון צ'וק אוטו' אבל את התשובה לזה אתה יכול למצוא בספרות.

אורי טל.

UNIX
25-02-03, 00:12
אורי ברגע שאתה נותן גז הצ'וק מתבטל בהדרגה זה את האמת יותר מכאני מאשר חשמלי אבל בכל מקרה אם אני יתן יותר מדי גז הצוק יתבטל לגמריי

ניר ל
25-02-03, 10:06
הצ'וק האוטו' אמור להיפתח אחרי שטמפ' המנוע עולה, זה קורה אחרי מספר דקות עבודה. רק אז אפשר לשחרר את מנוף הטורים בלחיצה על הדוושה.
אם הצו'ק אצלך רפוי מדי, פתח את פילטר האוויר כשהמנוע קר, שחרר קצת את שלושת הברגים הקטנים שתופסים את מכסה הצ'וק וסובב אותו מעלה או שתיים עם כוון השעון, אתה צריך לראות את הצ'וק נסגר. אם זה לא יספיק, נסה לסובב עוד קצת. מומלץ כמובן לבטל את הצ'וק הזה ולהסב לידני.

רפי
25-02-03, 22:05
הצ'וק האוטומטי, הוא סליל שמקבל מתח, מתחמם אט אט, וכשמגיע לטמפ' מסוימת נסגר.
הפתיחה שלו מתבצעת בשתי הלחיצות הראשונות טרם ההנעה.

לי היה צ'וק אוטומטי, ללא שום בעיות (למעט כשהסליל נרטב משלולית והמנוע חם...), גם לא היתה בעיה להניע אחרי כיבוי כשהמנוע עדיין קר.

אם הסליל לא מספיק "חם", שום מכת גז לא אמורה לסגור את הצ'וק. אם זה קורה אצלך - זו בדיוק הבעיה:
אתה נותן מכת גז, הצ'וק נסגר, אבל המנוע לא מספיק חם כדי להניע עצמו ללא תערובת עשירה. לחיצה נחושה שלך על הדוושה עושה כ-מ-ע-ט את אותה עבודה.

צ'וק ידני הוא פתרון נפלא - אם אינך שוכח לסגור אותו אחרי שהתחלת לנסוע.

טדי
01-03-03, 13:40
אני לא מבין למה לעקוף את הבעיה עם צ'וק ידני וכל מני כאלה
כשהבעיה לא בצ'וק בכלל
אם תרצה תבוא אלי ואשמח לעזור לך
לכוון ולהביא את המנוע והקרבורטור למייטבם
טדי 050997019
לדעתי הבעיה משותפת לכיוון ההצתה ולקרבורטור כי אחד משפיע על השני
והרבה אנשים מכוונים עם האוזן וכאן מתחיל הבלגן

חנן-ג'יפולוג
01-03-03, 19:00
טדי, בלי קשר לתיקון הבעייה הספציפית שמועלית כאן, הסבת הצ'וק לידני זה רעיון טוב, כי למקורי יש נטייה לסגור את הצ'וק גם כשהמנוע חם לאחר הרבה הרטבות רצופות משלוליות. הסליל מתקרר וסוגר את פחית הצ'וק וחונק את המנוע.

סוזי המשתוללת
02-03-03, 00:26
לי בצבא היה 8 קצר עם צוק ידני יום אחד נפלתי לנחל והרכב היה חנוק כמובן שכל זה היה בלילה ללא תאורה ולכן לא עליתי על הבעייה אבל לאחר מכן גיליתי שכבל הצוק פשוט נפל מהתופסן שלו (מעין פחיתעם כיפוף בקוטר הכבל )

-->