PDA

צפייה בגרסה מלאה : בניית מגן סף+ מדרגות צד לטרופר קצר

עמיתT
29-09-07, 14:42
שלום לכולם,
אני בשלבי תכנון של מגן סף ומדרגות צד לטרופר קצר (99), הרעיון המקורי היה לבנות את התושבות של המדרגה ע"ג 2 פלטות שחובקות את השלדה, אבל הרעיון נראה לא ישים בשל העובדה שצינורות הבלם צמודות ומחוברות לשלדה בדיוק בנקודות המתאימות לפלטות.
מעניין אותי לדעת אם משהו ביצע בנייה כזאת בצורה עצמאית ומה הפתרון לתושבות של המדרגה. צריך לקחת בחשבון שאני מעוניין שהמדרגה לא רק תהיה חזקה מספיק בשביל לדרוך עלייה (ולספוג מכות) אלא גם לשימוש של HI LIFT.

אם משהו מסוגל לצרף צילומים של חיבור המדרגות בטרופר שלו (גם אם זאת בנייה של אחת מסדנאות השיפורים וגם אם מדובר בטרופר ארוך אהיה מדושן עונג....)

בנוסף שמתי לב שיש לאורך השלדה תברוגת BUILT IN בתוך השלדה בכמה מקומות מחובר אליהם מגן הטרנספר המקורי, מעניין אם אפשר לעשות משהו איתם? :?:

adanyy
03-10-07, 16:50
שלום,
קיים לי בדיוק אותו רכב ואותו שנתון.
בניתי מדרגות צד מצנרת מים 2" (חיצוני)עם דפנות עבות במיוחד - כדי שנוכל להרים עם היי-ליפט.
שיטת החיבור לשסי ע"י שני פלטות ומוטות הברגה עם אומים לחביקה לשסי.
המערך הינו חזק במיוחד ומתפקד כמדרגה וכן להרמה ע"י הייליפט.
אכן, צנוריות הבלם עוברות באיזור אך בקלות ניתן להזיזן מהאיזור החביקה .
הן ארוכות וגמישות.
הינך מוזמן להתקשר.
בברכה,
יאיר.

מוטי ג.
03-10-07, 22:33
שלום!
גם אני ייצרתי מדרגות בשיטת החביקה- כיפוף "ח" הפוכה וחיזוק ע"י בורג אחד מלמעלה-משאיר את תחתית השלדה חלקה, וכן הרחקתי את הצינורות בלם + סולר מהשלדה.

אני לא חושב שהתבריג מסוג "insert" שאינו חלק מהשלדה (אם אני זוכר נכון מה שיש שם) , אלא רק "שתול" לתוכה או מרותך, יהיה חזק מספיק לשאת מומנט צידי בהרמת הרכב.

טרופר ארוך, אם אזכור מחר אעלה תמונות.

מוטי ,אם תרצה לראות צור קשר או להתייעץ
054-8008342

arieshnaider
23-01-12, 17:26
מוטי אני מחפש מדרגות צד לאיסוזו טרופר ארוך, אשמח את תייעץ לי ואם אפשר לראות תמונות של האיסוזו שלך זה יעזור לי.

תודה

-->